Esileht Veebikonstaabel Vägivaldne elukaaslane

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Vägivaldne elukaaslane

Postitas:

Kas on mõtet emosse pöörduda, kui kägistamisest ja tapmisähvardusest möödas paar päeva? Eile oli enesetunne parem, täna rõhuv tunne kõris. Hingata saab, neelata raske ja pitsitav tunne
Nähtavaid märke kägistamisest pole, oleks vaid minu sõna tema sõna vastu
Tegemist alkohoolikust manipulaatoriga, kes suudab olukorra keerata nii et tema on ohver. Tõsiselt arvasin, et olin ise süüdi. Õnneks pole teda paar päeva koju tulnud ja olen saanud selgemalt mõelda. Kardan teda, sest tema sõnad olid, et ühel päeval täna mu ära tapab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kindlasti fikseerige EMO-s vigastused ja tehke avaldus politseisse.

Palun võtke ühendust ka lühinumbriga 1492 – Üleriigiline tugitelefon füüsilist, vaimset, majanduslikku ja/või seksuaalset vägivalda kogenud naistel.

Rohkem infot ka veebilehel https://www2.politsei.ee/et/nouanded/lahisuhtevagivald/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Tuleb pöörduda emosse. Kui puuduvad nähtavad vigastused, kuid on alles valutunne, siis selle saab arst fikseerida. Samuti võib kägistamisest olla kõri seestpoolt turses, sellegi saab arst fikseerida. Parem on, kui see paber on olemas, sest selle alusel on võimalik teha ikkagi süüteoteade, kui inimene otsustab abi küsida. Sõna sõna vastu ei tähenda seda, et juhtumit ei tasu politseis ära fikseerida.

Veebikonstaabel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Vägivaldne elukaaslane

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.