Esileht Pereelu ja suhted Vägivaldne mees

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Vägivaldne mees

Postitas:

Küsimus naistele, kes elavad/ on elanud koos vägivaldse mehega. Millal teie mees muutus vägivaldseks, kaua olite koos olnud ja kas tundite juba alguses mingeid ohumärke? Mis oli ajendiks, kas alkohol, stress või lihtsalt üks hetk ei suutnud enam end vaos hoida? Ja kuidas olete sellest kõigest pääsenud?
Siin perekoolis olen tähele pannud, et nii paljud naised kannatavad nii vaimse kui ka füüsilise vägivalla all, sellest tekkisid ka need küsimused. Keegi meist ju ei hakka sihilikult elama koos vägivaldse mehega, seega tekkiski küsimus, et millal mees selliseks muutub…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale lapse sündi muutus vägivaldseks. Selleks ajaks olime koos elanud 3 aastat. Ju siis tundis, et ma olen temast nõrgem, teenin vähem, oman rohkem vaba aega, mida ta kontrollida ei suutnud. Tundub, et väljusin tema kontrolli alt, ja seega otsustas ta end minu peal välja elama hakata. Tundis ehk vastutuse suurenemist peale lapse sündi.
Alkohol pole kunagi rolli mänginud. Tarbib vähe, või aegajalt seltskonnas. Pigem kodune eeskuju, vale kasvatus, ja kehv närvisüsteem. See kõik avaldus alles palju hiljem, sest nad oskavad üllatavalt hästi end heast küljest näidata. Nad on head näitlejad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka sama reha jälg otsa ees . . .;)

Esimene oli ränga psyhhiaatrilise probleemiga, millest ta suutis yle olla selle umbes 6 kuu jooxul, kuni kestab klassikaline armumine. Edasi tuli õuduste allee.

Teisega oli meil paar ilusat aastat. Siis juhtus sihuke õnnetu kokkusattumus, et mina sain hea palgaga töö samal ajal, kui tema koondati. Tema mehelik uhkus nõudis seepeale alati veel yht õlut & purjus peaga kaotas ta igasuguse inimlikkuse yleyldse. Tema puhul ma täitsa usun, et olex elu veerenud nagu hernes, ta ei olex sedamoodi jooma & sellest johtuvalt käituma hakanud. Paraku ei ole maailm yx pikk pyhapäev & mul ei olnud midagi teha mehega, kes on minuga ain’t heas, aga halval ajal haarab yha järgmise pudeli & siis ei suuda ennast yldse kontrollida.

Tema oli see, kellega ma uuesti katsetasin, kui ta kainex sai. Paraku ajutiselt, käitumismuster oli juba juurdunud & elukutse selline, kus alkoholi sajab uxest & aknast. Igal muul viisil tal oli kuldne kuu selgas, ilus pikk poiss, mõistab poolelt sõnalt, ajab mind naerma, viitsib lastega tegeleda & majapidamises nokitseda, kruvikeeraja & jootekolb on standardvarustuses . . . paraku esimene pits viina kustutab selle kõik & alles jääb märatsev metsaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale lapse sündi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Vägivaldne mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.