Esileht Ilu ja tervis Vagodent Hambaravi Mustamäel

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vagodent Hambaravi Mustamäel

Postitas:

Jagage, kellel on kogemusi, keda arstidest soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 14:44; 23.10 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt räägi, millised arstid sulle meeldivad? Jutukad, vaiksed, noored, vanad, kas peab seletama või piisab lihtsalt heast tööst jne.
Nii palju kui mina seal käinud olen erinevate arstide juures, on oma tööd kõik osanud. Suhtlusviisides tuleb erinevus sisse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 17:48; 23.10 23:04; 24.10 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin dr. Jänese juures üle 25 aasta, laps, eksmees ja ämm 24 aastat.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 18:06; 24.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks sellist, kellel oleks kogemust, selgitaks, mis teeb, jagaks soovitusi, suhtlusstiililt sõbralik ja no õrna käega võiks ka olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 14:44; 23.10 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks sellist, kellel oleks kogemust, selgitaks, mis teeb, jagaks soovitusi, suhtlusstiililt sõbralik ja no õrna käega võiks ka olla.

Üks täpselt selline arst (dr. Sildos) on sealt paraku töölt lahkunud, küll mul oli kahju – aga dr. Käärst on ka umbes selline, seletab kõike, muretseb kogu aeg, ega valus ole jne. Dr. Palmeri ja Külmäsuga on mul ka kogemusi, ka korralikud arstid, aga ei ole nii sõbralikud. Dr. Jänesega on üks kokkupuude ja võib-olla oli tal siis paha päev, aga minu arust oli ta suhteliselt kuri, noomis mind üsna sirgjooneliselt – võib olla õige asja eest, aga see ei meeldinud mulle.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 17:48; 23.10 23:04; 24.10 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Jänesega on üks kokkupuude ja võib-olla oli tal siis paha päev, aga minu arust oli ta suhteliselt kuri, noomis mind üsna sirgjooneliselt – võib olla õige asja eest, aga see ei meeldinud mulle.

Lumehelbeke?
Sa oled seesama, kes tegi teema, et arst ütles, et ta paks?
Peabki otse rääkima.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 18:06; 24.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peabki otse rääkima.

Otse rääkimist peab oskama. Vaid selliselt on otse rääkimisest midagi kasu ka.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 17:48; 23.10 23:04; 24.10 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käin dr Kihulase juures. Mul on spetsiifiline probleem – olen juba keskeale lähenemas, aga suus ikka veel mõned piimahambad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Vagodent Hambaravi Mustamäel