Esileht Ilu vahatamine kodus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: vahatamine kodus

Postitas:

Mõtlesin, et prooviks endal ise kaenlaaluseid vahatada. Või jalgu. Vaatasin, et näiteks TradeHouse’i kodulehel pakutakse vahapadruneid, kas olete nendega ise teinud? Kasutusjuhendit ma ei leidnud ja huvitab, kas saab-võib neid padruneid mikrolaineahjus soojendada või tuleks kohe osta spetsiaalne vahasoojendaja ka? Ja kas see on väga hull mökerdamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa salongis oled lasknud ennast vahatada? Selle järgi õpidki ise tegema. KIndlasti tuleks osta ka vahapadruni soojendaja ja ribad, millega vaha koos karvadega ära tõmmata. Mina vahatan endal sedasi sääri, kaenlaaluseid ja bikiini olen proovinud aga minul see välja ei tulnud, seega ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaenlaaluse vahatamine on 8 eurot. Ise vahatamine on umbes nagu seal filmis “mida naised mõtlevad”.
Ma lasen kaenlaalused ja kulmud korraga korda teha. Kosmeetik saab samal ajal anda hinnangu, millal näohooldusesse vaja minna on.
Ma olen vaene ja jään vaeseks veel mõneks ajaks (käin koolis), aga ise vahatama ei hakka. Olen proovinud, see on lollus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka proovinud, ei tasu ära, väga tüütu mäkerdamine. Lisaks on vahaga oluliselt valusam kui suhkrupastaga. Soovitan samuti kosmeetiku juures käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalgu olen ise teinud, aga epilaator on parem – siis ei pea jalgu vahepeal karva kasvatama.
Muidu on üsna tehtav. Mäkerdamine suht jah. Ja kui hooletult teha, siis on oht naha pealmine kiht koos vahaga maha tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Olen nüüd mõned korrad ise kodus jalgu vahatanud ja julgeksin öelda, et ei ole üldse nii hull mäkerdamine, nagu arvata võiks 🙂 Ja täitsa hästi tuleb välja. Igatahes hetkel salongi minna enam ei viitsi ja tehtud kulutused (vahasoojendusaparaat) on end juba ära tasunud. Kaenlaalused lasin teha abikaasal, aga võib-olla saaksin ka ise hakkama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 10:19; 15.11 14:58; 15.11 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasa võiks ikka oma karvaeemaldusprotseduuridest välja jätta

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan muretsemast, aga meie suhet ei mõjuta see mitte kuidagi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 10:19; 15.11 14:58; 15.11 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasa võiks ikka oma karvaeemaldusprotseduuridest välja jätta

Heh, minu abikaasa teeb mulle ise brasiiliat. Pärast on eriti mõnus oma tööd nautida. Juba 20 aastat nii ja ma ei näe ühtegi põhjust, miks ma peaks teda kuskilt välja jätma.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen ise kodus suhkruga. Kõige odavam ja pole seda naha ära tõmbamise ohtu ka. YouTube-s on õpetused, näiteks see toimib, proovisin ära: https://youtu.be/2SdBEMvqovs

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu vahatamine kodus