Esileht Ilu Vahatamine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Vahatamine

Postitas:

On keegi kasutanud ise kodus vaha karvade eemaldamiseks? Waxx vaha reklaamib palju. Koduseks kasutamiseks tundub mugav. Samas ei ole ma kunagi vahatamist proovinud. Ära on tüüdanud raseerimine ja epileerimine. Tahaks kiiremini ja mugavamalt hakkama saada.
Infot kodulehel on vähe. Kas seda vaha saab korduvalt kasutada?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 12:34; 14.03 04:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, muidugi on “keegi” kasutanud.
Vajab harjutamist, aga kui käppa saab, siis väga mõnus. Ma küll ei kujuta ette, et enne üldse vahatamisega kogemus puudub , kui kodus proovida (s.t. pole kunagi salongis käinud seda tegemas), aga eks saab youtube uurida vm
Waxx- i pole proovinud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 10:55; 17.03 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, muidugi on “keegi” kasutanud.

Vajab harjutamist, aga kui käppa saab, siis väga mõnus. Ma küll ei kujuta ette, et enne üldse vahatamisega kogemus puudub , kui kodus proovida (s.t. pole kunagi salongis käinud seda tegemas), aga eks saab youtube uurida vm

Waxx- i pole proovinud

mis selles imelikku siis on, et kunagi vahatanud pole? mina nt ei olegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, muidugi on “keegi” kasutanud.

Vajab harjutamist, aga kui käppa saab, siis väga mõnus. Ma küll ei kujuta ette, et enne üldse vahatamisega kogemus puudub , kui kodus proovida (s.t. pole kunagi salongis käinud seda tegemas), aga eks saab youtube uurida vm

Waxx- i pole proovinud

Jah, kujutad ette, et oma 38 eluaasta jooksul ma olen käinud ainult 1 korra juuksuris. Ei ole käinud iluteenuseid saamas mitte kuskil ja näen hea ja hoolitsetud välja. Oskan ise teha praktiliselt kõike, mida vaja, aga vahatanud pole kunagi. Ega mul karvakasv ka mingi hüper suur pole, aga tahan jällegi ise proovida ja selleks küsisingi nõu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 04:26; 14.03 23:28; 17.03 20:04; 18.03 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine käis korralikus salongis ja lase vahatada, siis näed vähemalt kuidas tehakse. Vb jagab kosmeetik ka nippe kuidas teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, muidugi on “keegi” kasutanud.

Vajab harjutamist, aga kui käppa saab, siis väga mõnus. Ma küll ei kujuta ette, et enne üldse vahatamisega kogemus puudub , kui kodus proovida (s.t. pole kunagi salongis käinud seda tegemas), aga eks saab youtube uurida vm

Waxx- i pole proovinud

Sinu suhtumine on umbes nagu see, et otsime tööle noort nimest 30-aastase töökogemusega

Kuidas on imelik, et mingi asjaga puudub kogemus? Enne sinu esimest vahatamist puudus ju ka sul kogemus 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Tradehouse’ist kõige tavalisem sett ostetud, BeBare vahasoojendaja ja Depileve vahapurgid. Minu arvates protsessis kui sellises midagi rasket pole: beebipuuder, vaha, riba, tõmme, korrata. Pinna, millel tegutsed, võiks ka ära katta kas kile või ajalehtedega, sest seda kleepivat vaha hiljem kuskilt eemaldada on jube peavalu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 01:13; 17.03 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, muidugi on “keegi” kasutanud.

Vajab harjutamist, aga kui käppa saab, siis väga mõnus. Ma küll ei kujuta ette, et enne üldse vahatamisega kogemus puudub , kui kodus proovida (s.t. pole kunagi salongis käinud seda tegemas), aga eks saab youtube uurida vm

Waxx- i pole proovinud

Jah, kujutad ette, et oma 38 eluaasta jooksul ma olen käinud ainult 1 korra juuksuris. Ei ole käinud iluteenuseid saamas mitte kuskil ja näen hea ja hoolitsetud välja. Oskan ise teha praktiliselt kõike, mida vaja, aga vahatanud pole kunagi. Ega mul karvakasv ka mingi hüper suur pole, aga tahan jällegi ise proovida ja selleks küsisingi nõu.

Mhn, meekarva …

Proovisin jalgadelt , liiga sadistlik oli endalt sedasi karvu maha kiskuda. Vahatan ka bikiini- piirkonda ja kaenlaaluseid  suviti (pikaks ajaks annab sileda tunde) – seega käin väga hea spetsialisti juures ja lasen seal asjad korda ajada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei leia googeldades midagi selle Waxx kohta, TA, anna link.

Endal Tradehousest odav Ro.ial vahasoojendaja + vahapadrunid ja -paberid ostetud. Vahatan eelkõige jalgu (sääred ja reied), mõnikord ka kõht ja käevarred. Bikiini-piirkonda kahjuks ise ei suuda teha, mul niigi tugev karvakasv ja seal veel eriti, sellega saab vaid professionaal hakkama (endal teen nii halvasti, et selleks ajaks kui verevalumid ära paranevad, on karvad juba tagasi, nii et pole mõtet).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei leia googeldades midagi selle Waxx kohta, TA, anna link.

Endal Tradehousest odav Ro.ial vahasoojendaja + vahapadrunid ja -paberid ostetud. Vahatan eelkõige jalgu (sääred ja reied), mõnikord ka kõht ja käevarred. Bikiini-piirkonda kahjuks ise ei suuda teha, mul niigi tugev karvakasv ja seal veel eriti, sellega saab vaid professionaal hakkama (endal teen nii halvasti, et selleks ajaks kui verevalumid ära paranevad, on karvad juba tagasi, nii et pole mõtet).

https://waxx.me/ee/?fbclid=PAAaa7feAAmIkJR4ZLp6MKH-jhhbaSzodKx6t4fc_e3YuCSHFla_Wk8RRblAY

Mind ikka väga huvitab, aga samas on mingi kahtlus, et see pole nii tõhus.
Kuskile salongi ma ei lähe kindlasti. Eks ma siis katsetan ära, kui siin pole waxxiga kogenuid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 04:26; 14.03 23:28; 17.03 20:04; 18.03 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegipärast reageeriti mu postitusele halvasti.
Ma ei pea sugugi imelikuks, et keegi pole elus vahatamisega kokku puutunud, see võib vabalt nii elu lõpuni jääda.
Ma ei tahtnud kuidagi arvustada inimeste karvaeemaldusmeetodite valikut.
Tahtsin öelda, täiesti ilma mingit hinnangut andmata, et kui on huvi vahatamise vastu, siis enne kui ise kodus proovida, võiks lihtsalt salongis ära katsetada, et tekiks aimu, mis tunne see on. Nii on lihtsam hiljem ise alustada

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.03 10:55; 17.03 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin seda Waxx linki, tundub toimivat samamoodi nagu tavaline kõvavaha. Olen küll kõvavaha taaskasutanud, aga mitte üle ühe korra, muutub kuidagi imelikuks. Katsetamise asi. Ei usu, et sellel konkreetsel vahal oleks mingit suurt erinevust muude nt Tradehouse’is saadaolevate vahadega. Mina TA asemel igatahes prooviks, hiljem saab järelejäänu kasvõi poole hinnaga maha müüa ning olla kogemuse võrra rikkam.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 01:13; 17.03 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin ära. Ma tehnika pärast ei muretse. Mõtlesin lihtsalt, et kas see karvad kinni ka võtab, aga nüüd varsti saan katsetada.
Tänud vastajatele!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.03 04:26; 14.03 23:28; 17.03 20:04; 18.03 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin ära. Ma tehnika pärast ei muretse. Mõtlesin lihtsalt, et kas see karvad kinni ka võtab, aga nüüd varsti saan katsetada.

Tänud vastajatele!

Sooviks tulemuse kohta infot, kuidas läks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi palun jah, kuidas tulemus oli. Äkki prooviks ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegipärast reageeriti mu postitusele halvasti.

Ma ei pea sugugi imelikuks, et keegi pole elus vahatamisega kokku puutunud, see võib vabalt nii elu lõpuni jääda.

Ma ei tahtnud kuidagi arvustada inimeste karvaeemaldusmeetodite valikut.

Tahtsin öelda, täiesti ilma mingit hinnangut andmata, et kui on huvi vahatamise vastu, siis enne kui ise kodus proovida, võiks lihtsalt salongis ära katsetada, et tekiks aimu, mis tunne see on. Nii on lihtsam hiljem ise alustada

Intelligentne inimene sai aru, mida sa mõtlesid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Waxx reklaamib, et selle vahaga on karvade eemaldamine valutu. Kuidas see saab olla? Karva väljatõmbamine ükskõik mil moel on vähemalt minul igasuguste muude vahadega ikka räigelt valus. Kes kasutanud, on seal päriselt ka erinevus muu vahaga või on see lihtsalt valelik reklaamjutt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Vahatamine