Esileht Sünnitus väheke pettunud mehes

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: väheke pettunud mehes

Postitas:

Miks te meestele neid võõraste naiste sünnitusvideoid näitate? Esiteks mees ei peagi kogu värki just altpoolt pealt vaatama. Mina oma mehele mingit sünnitusvideod ei näidanud. Tema algul ei olnud kindel, kas juures tahab olla. Mina peale ei sundinud. Aga kui asjaks läks, siis kuidagi loomulikult kujunes nii, et ei olnud nagu sobivat hetke lahkuda. _Teise ja kolmanda lapse puhul ei tulnud enam mõttessegi lahkuda.

Su mees on võimetu ise vastavaid videosid leidma võib käib arvutikasutus teie peres sinu taktikepi järgi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abikaasal polnud mingit kahtlustki, oli kindel, et oma lapse sünni juures PEAB tema kohal olema. Ta veel nii kõva närvikavaga, et ei jätnud midagi “huvitavat” vaatamata. 😀 Pärast veel rääkis, et uskumatu see sünnitus ikka. Samas pole meil ka kunagi olnud mitte mingisuguseid valehäbisid suhtes. Sünnituse ajal nr 2 tegemine oma abikaasa ees ei tekitanud minu jaoks mingit emotsiooni (ehehee, niisama muidugi nii ei tee), see on ELU inimesed. Ma ei kujuta ette koos elada inimesega, kellele ei saa oma muredest rääkida ja vajadusel näidata. Olgu see siis sünnitusest tekkinud hemorroid. 😀 Suhe on meil igati tervislik ja õnnelik. Teine laps kevadel tulekul ja tema ootab seda juba suure õhinaga. Minu jaoks on see ka väga oluline, et lapse isa sünnitusest osa võtab. Peale sünnitust olin ma 2 päeva nii nõrk, et kõik peale toitmise tegi tema. Nad on tütrega väga lähedased, sest alates sünnist on ta 100% olemas olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 22:24; 05.10 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene ja kaua oodatud tibu. Arvasin,et mees tahab loomulikult kogu sünnituse juures olla, aga täna vaatas ära sünnitusvideo ja arvas, et ta ei tahaks pressida juures olla. Miskipärast teeb see mu õnnetuks. Täielik pettumus, ma lootsin ikka algusest kuni lõpuni temaga kogu tee läbi käia. Samas tema sundimine ei tundu ka õige.kas teie mehed on olnud presside juures või on nad eelistanud väljas oodata?

Oh milleks sundida meest seda rõvedat vaatepilti jälgima? Sul on seal professionaalne abi, ära sunni meest sinna, pärast veel tuleb kahjuks ja ei näe sind iial enam seksika naisena, vaid meenutab pritsivaid sitajunne, verd ja muud jälkust. Täiesti piisab, kui ta on haiglas kaasas ja toetab sind ning selleks tipphetkeks läheb õue jalutama või ootab palatis. Eriti tobe on selle peale solvuda.

Et äkki pärast kehaeritiste jm “jälkuste” nägemist enam ei ahvatle? Nii nõdra nokuga on ka nõder olla… Kui mees ei suuda olla toeks mulle nii raskel ja olulisel hetkel, nagu me ühise lapse sünd, siis sellist tegelast pole mulle elamisse vaja ka. Minu mees oli sünnitusel kaasas, ja ma oleks ikka väga solvunud olnud, kui ta kõrvale oleks üritanud hiilida. Poleks andeks andnudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusvideod on ühed hirmsad asjad. Ma olen kaks last sünnitanud, aga neid videosid ei suuda ikka vaadata. Kui Perekoolis vägisi näidatakse, siis tunnen ka iga ihurakuga, et mina sinna sünnitama küll ei lähe.

Päris elu on loomulikum – see on üks raske ja tähtis päev mõlemale vanemale. Tundub loogiline ja õiglane, et mees on kõrval toeks. Sest kui oleks võimalik, siis ma ise istuks ka lapse sündimise ajal pigem kodus teleka ees ja ootaks kõnet, et nüüd on valmis. Ei ole mul mingit sisemist tungi sünnitamisega tegeleda, aga kui koos on otsustatud laps saada, siis tuleb koos ka see ebameeldivam pool ära kannatada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina arvan, et rahune maha ja ära ette rutta sündmustest. Minu mees oli ka veendunud, et tema sünnitusel osaleda ei taha. Küsis veel, et “kes lapse nabanööri läbi lõikab?” ja kui ütlesin, et “isa või ämmaemand”, siis vastas kiiresti “ei, ei mina küll ei taha!”. Leppisime kokku, et on minu kõrval (sünnitustoas)seni, kuni tunneb, et tahab olla. Kui ei taha enam või halb hakkab, läheb ukse taha ootama. Reaalsus oli see, et kõik käis kuidagi nii kiiresti ja märkamatult, et ühel hetkel ulatas ämmaemand mu mehe poole käärid ning lausus “kas isa tahab ise nabanööri läbi lõigata?”, mille peale mu mees käärid vastu võttis ning küsis vaid “kust ma täpselt lõikama pean?”. Ühesõnaga, anna mehele vabadus otsustada mis hetkeni ta tahaks seal su kõrval olla ja ta võib ennastki üllatada. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena seda teemat lugedes, ühe naisega mitu last, arusaamatu: julged elu hakkama panema naise sisse, aga hiljem … naised, nii lõdva püksikumm ongi?
Olen ka mina sünnituste juures olnud, ei mitte sunduslikult. Olen läbi teinud need “jubedused”, mis siin erinevates postitustes on kirjeldatud, sh ka julkade koristamine. Jah, ma teadsin, et see töö ootab mind ees: oluline on terve nii laps kui ka naine, olgu neid julkasid kasvõi mustmiljon.

Usu mind, ka kõige toredam mees võib sellises olukorras vedelaks lüüa. Sa ei tea iial, mismoodi inimene stressirohkes olukorras reaalselt reageerib. Naiste ja püksikummidega pole siin midagi pistmist. Tulevane ema ei saa võtta mehe eest vastutust. Pigem peaks küsima meestelt, et kas nii nõrgad ollaksegi, kui enda seeme naise sisse kasvama pandud.
Ja mitte kõik sünnitused ei sisalda väljaheiteid .. minul isiklikult ei tulnud mingeid julkasid. Tean, et kui soolestik täis ning vaja korralikult pressida, siis tuleb sealt välja kõik ning rohkem, aga ju siis mõnedel tuleb vaid laps.
Peaasi, et laps ja ema on terved. Mehel pole seal kõrval peale moraalseks toeks olemise suurt midagi peale hakata. Naised solvuvad mehe hirmude peale lihtsalt seepärast, et raskel hetkel ei taha kaaslane tema kõrval olla (kuigi mees ise ei pea ju sünnitama, vaid kogu töö on naise teha).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 14:31; 14.10 02:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka mina arvan, et rahune maha ja ära ette rutta sündmustest. Minu mees oli ka veendunud, et tema sünnitusel osaleda ei taha. Küsis veel, et “kes lapse nabanööri läbi lõikab?” ja kui ütlesin, et “isa või ämmaemand”, siis vastas kiiresti “ei, ei mina küll ei taha!”. Leppisime kokku, et on minu kõrval (sünnitustoas)seni, kuni tunneb, et tahab olla. Kui ei taha enam või halb hakkab, läheb ukse taha ootama. Reaalsus oli see, et kõik käis kuidagi nii kiiresti ja märkamatult, et ühel hetkel ulatas ämmaemand mu mehe poole käärid ning lausus “kas isa tahab ise nabanööri läbi lõigata?”, mille peale mu mees käärid vastu võttis ning küsis vaid “kust ma täpselt lõikama pean?”. Ühesõnaga, anna mehele vabadus otsustada mis hetkeni ta tahaks seal su kõrval olla ja ta võib ennastki üllatada. ????

Kellega sa räägid? 😀 Teemaalgatajaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellega sa räägid? ???? Teemaalgatajaga?

noh, äkki hakkab teine tibu kooruma, ega seda tea…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.11 18:17; 14.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tuli sünnituse juurde – ta on üldiselt julge sellistes asjades. Häda oli aga selles, et ta ei taibanud telefoni välja lülitada – ja nagu tellitult tuli mingi töökõne, kus töökaaslane hakkas seletama mingitest väga argistetst asjadest ja mees viisakusest rääkis vastu ka (kuigi püüdis kõne kiiresti lõpetada). Sel hetkel tabas mind viha selle mehe töökaaslase vastu, oleks tahtnud talle telefoni käratada, et ma sünnitan ja ära helista siia 😛

Muidu läks kõik ilusti, mees oli minu pea juures. Aga kui mainiti, et juba paistab, siis sai uudishimu mehest võitu ning vaatas alla ka – ja kuulutas: jah, paistabki! Hääles oli ainult suur põnevus, mitte üldse vastikust. Ja hiljem on rääkinud ka, et äge vaatepilt oli, kui pea näha oli. Nabanööri läbilõikamisel mees imestas, et oh, see on nii sitke ja kõva.

2 sünnitust seljataga. Teiste naiste sünnitusvideosid mina ka ei taha mingipärast eriti vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikide nende julgajuttude peale (olen ise 1x sünnitanud), tahaks küsida, et kuidas te üldse teate, mis sealt alt teil väljus sünnitamise ajal??? 🙂
Ise ju üle oma kõhu ei näe, kas tõesti mees või ämmakas juhtisid sellele tähelepanu?
Minul pole aimugi nt, kas ja mida tuli, õnneks vist olid kõik asjaosalised normaalsed inimesed ja keegi ei tulnud näpuga näitama, kui oligi midagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees avaldas arvamust, et sünnitsel osalevad mehed on perverdid, kohe täpselt nii ütleski.

tundub nii nummi mees sul olema…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.10 15:52; 18.12 06:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleksin ka pettunud mehes, kui ta ei tahaks üldse tulla, kuid samas ka mõistaksin ega ei saa sundida. Ise sünnitasin hiljuti, mees oli koguaeg kõrval(21h) alguses ka leppisime kokku et on ainult minu pea juures, ei ole vaja tal sinnna allapoole vaadata.. aga asjad läksid ikka teistmoodi, mees hoidis põlvi kinni ja aitas kaasa pressida, kui lapse pea paistis mees ka julgustas et pressi nüüd pea juba paistab. Ei saanud mina ka aru kas tuli kakajulkasid või mitte, keegi midagi ei öelnud, mees ka hiljem ei kommenteerinud. Mees oli üllatunud, et kogu see protsess oli nii loomulik ja puhas. ei olnud mingit verd ega plöga. Ta oli väga õnnelik, et sai selle protsessi juures olla. Kuid saan ka aru kui mehed ei taha tulla, oli meilgi hetki tuhude ajal kus olin täiesti meeleheitel ja mees ka kõrval hüsteerias, no ei saa ta midagi teha. Mehel ka omamoodi raske seda kõrvalt vaadata. Kuid midagi persversset see küll pole kui mees sünnitusel kõrval on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei tulnud üldse kaasa. Oli sel ajal hoopis reisil ning saatsin sms’i, et nüüd algab. Eks ta oli siis ärev seal, aga mis teha, olin sünnituse ajal ämmakaga kahekesti. Sõbranna tuli alguses haiglasse kaasa, aga ma arvasin peale paari tundi, et tal ehk mõttekam koju minna, sest keskendusin tuhudele ning muud tegurid pigem segasid. Ta pakkus, et teeb seljamassaazi nt., aga ma ei tahtnud, et keegi isegi räägiks minuga, puudutamisest rääkimata :))
Ma ei survestaks meest kaasa tulema kui ta ise ei taha. Küll ta otsustab siis, kui see hetk on käes. Muidugi ei pea ta istuma presside ajal jalgevahel. Ma pole kunagi ühtegi sünnitusvideot vaadanud, pole tahtnudki, sest ma ise ju ka ei lähe enda jalgevahele passima presside ajal. Minu asi on sünnitada, mitte mõelda kuidas see välja näeb ???? Mida vähem selliseid segavaid mälupilte jalgevahelt, seda paremini saan ka lõõgastuda, mitte krampi minna. Muidugi olen vaadanud videosid, mis näitavad sünnituspäeva üldiselt, kuidas haiglas, mis vahendid, kuidas pressid (kellegi jalgevahet ei näidatud), beebi puhtaks pesemine jne.

Sama, abielus ühe ja sama mehega ikka väga kaua, aga kummagi lapse sünni juures pole olnud, ei ole midagi noor, pigem isegi vana mees:) Ja lastega olnud väga hea klapp, pisemaga oli üldse isapuhkusel kodune, seega pole mõtet üldistada.
Neid kodusünnituse kätthoidvaid musterisasid tuttavate puhul nähtud, isegi lapse 1 aasta sünnipäevks juba naise juurest jalga lasknud. Pole mõtet sundida või ahmida õhku, ei oi, missugune halb mees, et ei tulnud kaasa. Kui kardad, siis võta tasuline ämmakas või muu tugiisik kaasa.
Meie tutvusringkonnas pole nüüd keegi hõisanud, et oi, kui ilus oli pressimine või kaunis vagiina, pigem vastatud, et naine nii tahtis, pidin minema või naine käskis kaasa tulla, ma ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult oli mees algusest lõpuni minuga. ega ta siis jalgevahele vaatama ei pea kogu aeg. see on minuarust nagu iseenesest mõistetav, et mees kaasas on. kui last teha tahtis siis olgu niipalju mees, et aidaku raskel ajal oma naist ka.
oma meest ma loomulikult kiitmast ei väsi. 4 sünnitust- iga kord aitas otsast lõpuni . hoidis presside ajal jalgu, andis teada kui juba pea paistis jne. ma ise küll seda näha ei tahaks ausalt öeldes.aga mees oli küll igati tubli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli mees esimese lapse sünni juures. Oli rohkem seltsiks ja kutsus ämmaka kui oli vaja KTG ära võtta jne. Siis kui pressid olid ei pannud ma teda üldse tähele. Lapse sai sülle mingi aeg omale. Teise lapse sünnitasin üksi. Õnneks oli see hästi kiire sünnitus ja kaaslastest seal puudust ei tundnud.
Ma laseks mehel natuke seedida nähtut ja võib juhtuda, et tegelt unustab ta ära, et tahtis välja minna. Selliseid asju on raske ette planeerida mõnikord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Sünnitus väheke pettunud mehes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.