Esileht Sünnitus Vahekord peale sünnitust

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Vahekord peale sünnitust

Postitas:
Kägu

Hei! Probleem selline, sünnitusest on möödas juba omajagu, 6 kuud, kuid vahekorras pole siiani olnud võimalik olla. Sain sünnitusel palju rebendeid, lisaks ka lahklihalõike. Haavad paranesid pikalt ja läksid vahepeal päris hulluks kuna oli palav suvi. Kõik need korrad kui mehega oleme proovinud, on ebaõnnestunud, kuna lihtsalt lahkliha piirkond ei veni enam ja kohutavalt valus on, selline tunne, et polegi enam võimalik. Kas see kõik on normaalne sünnitusjärgselt ja läheb ajaga üle või peaksin arsti juurde pöörduma vms? Teadsin, et esimesed korrad on ebamugavad, aga et nii valus :S

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Libesti kasutuses?
Paremaks läheb, aga armid ei veni, seega päris varasem elastsus ei taastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

On kasutuses, kõike oleme proovinud.. Kas järsku lahkliha massaazist võiks kasu olla? Selleks mingi spets õli vist isegi olemas rasedatele mõeldud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul küll väliseid rebendeid ei olnud, kuid vahekord oli valus sellegipoolest. Ja valus oli ka päris pikalt, kuni laps sai poole aastaseks ja mul hakkasid päevad.
Alates päevade algusest vahekord enam valus pole olnud. Küll kuivem, kui varem, kuid valus mitte.

Edu sulle ja loodan et samuti mööduv!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa võid küll venitada spet.õliga, ega see hullu ei tee. Väga ei oska soovitada midagi, kuid olen lugenud et pikk eelmäng, libesti ja vabam/stressivaba olek aitab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siin võib vabalt rolli mängidagi juba see, et oled ise pinges. 6 kuud proovimist mõeldes, et ei tea kas nüüd on ka sama valus kui eelmine kord? Kas nüüd on valus? Aga nii? Aga nüüd?
Kuna beebi on väike ja kui imetad siis ei taha soovitada väga aga ma jooks lõõgastamiseks paar pokaali veini ära ilmselt ja prooviks siis..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pärast 2. sünnitust ei pidanud enam vastu ja läksin arsti konsultatsioonile, kes midagigi tupeplastikast jagab. Samamoodi oli mind korralikult kinniõmmeldud, valus armkude tupeavas ja kõik günekoloogid laulsid aastaid sama laulu libestitest.
Küsi Pelgulinnas dr Galina Mihhailikova konsultatsiooni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa imetad?
Minul on olnud mõlemad korrad väga ränk algus sugueluga. Ka keiser jättis mu sabaaluse kuivaks ja hapraks ja esimene kord kiljatasin valust ja jooksin voodist ära. Rebendiga oli taastumine kauem, aga tagantjärele ma tean, et minu puhul polnud asi selles armkoes, vaid limaskestas. Kui imetamiste vahed pikemaks venisid, siis algas meie voodielu. Ja päriselt nautima hakkasin seksi alles pärast imetamise lõpetamist, sest enne pidi ikka koguaeg olema ettevaatlik, et mind sealt alt kuidagi katki ei teeks.
6 kuud võiks olla küll juba nö rahuliku ja aeglase seksi võimekus (kui enda järgi mõtlen) Pikk eelmäng peab olema ja endal vastav meeleolu. Ma lohutan sind, et kui 3 esimest korda hakkama saate – ka 2 min seksi, siis läheb järjest paremaks. Kuna su tuju morn jne, siis ehk innustab sind fakt, et pärast sünnitusi hakkasin ma saama mega ruttu ja mega suuri orgasme 😛 🙂 Et isegi kui sulle praegu tundub, et kõik on möga, siis tegelikult võib asi ootamatult väga heaks pöörata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul küll lahkliha lõiget/rebendit polnud, olid 2.astme rebendid nii see kui väljas, aga valulik oli kusagil aasta peale sünnitust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen ka vaikselt algust teinud, aga iga kord on lõppenud õhtu millegi uuega?! Esimene kord – algul punane voolus natukene, hiljem roosakas ja päeval kadus ära. Teine kord – täitsa punane voolus ööni, hommikul roosa ja kadus jälle päeval ära. Kolmas kord – väiksem vereklomp, mis oli ka vahepeal natukene peale sünnitust.
Ja kõik need vooluse värvid on jäänud paberile, püksikutele pole läinud. Ei saa öelda et kuiv oleks ja liiga jõuline vahekord oleks. Ei tea mis see neljas kord siis endaga kaasa toob. :/ Ma ei karda seksida ega tõket pole ees, aga need voolused pole just meeldivad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tänud vastuste eest! Ilmselt on mul endal juba päris suur blokk ees ja kuna imetan ka siis pole mingit erilist isu seksida ka. Kuid mehest hakkab kahju juba, polnud ma raseduse ajal ka mingi eriline jänes ja nüüd siis selline probleem. Aga eks ma jään lootma, et ajaga läheb paremaks olukord ja ehk kui päevad algavad muutub ka midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Libesti aitab aga tõesti on sinu mõtted hetkel rohkem lapse kui seksi juures. Katsuge võtta rahulikult, siis laabub kõik.

_

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Sünnitus Vahekord peale sünnitust