Esileht Ilu ja tervis Vähem kahju organismile – vaktsiin

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Vähem kahju organismile – vaktsiin

Postitas:

Kumb tüüp vaktsiini teeb organismile üldisemas plaanis vähem kahju – kas viirusvektoriga (Astrazeneca, Janssen) või mRNA-vaktsiinid(Pfizer, Moderna?

 

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.08 20:48; 02.08 21:19; 03.08 16:27; 06.08 08:41; 10.08 15:44;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Naiivitar.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Organismi reaktsioon on individuaalne. Suurimat kahju teeb siiski viirus, aga ka see on individuaalne.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aru saanud, et mRNA vaktsiin jääb organismi toimima nn igaveseks, kui viirusvektoriga vaktsiin on suunatud vaid ühte tüüpi proteiinide=viiruse sissetungile.

Olen ma õigesti aru saanud?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.08 20:48; 02.08 21:19; 03.08 16:27; 06.08 08:41; 10.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemaga sured mingi aeg ära, Mida vanem, seda kiiremini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vaadata, mida nö ladvikule süstitakse, siis on need pfizer ja moderna. ratas keeldus astrast, kallast torgiti modernaga, inglise pealik ja saksa mammi said pfizerit jne.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks vaktsiin tervisele kahju tegema? Mind vaktsineeriti nõuka ajal koolis nii, et vähe ei olnud ja tervet klassi lausa (käisime klasside kaupa süsti saamas).

Nüüd tehakse draamat, et vaktsiin kahjustab tervist.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vaadata, mida nö ladvikule süstitakse, siis on need pfizer ja moderna. ratas keeldus astrast, kallast torgiti modernaga, inglise pealik ja saksa mammi said pfizerit jne.

Ladvik ladvikuks, aga AZ ja Jannsen on “vana kooli” toimimispõhimõttega vaktsiinid, mina usaldaksin rohkem pigem neid, kuigi tundub, et rna-vaktsiinide tootjate lobitöö on intensiivsem olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 14:05; 08.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vaadata, mida nö ladvikule süstitakse, siis on need pfizer ja moderna. ratas keeldus astrast, kallast torgiti modernaga, inglise pealik ja saksa mammi said pfizerit jne.

Ladvik ladvikuks, aga AZ ja Jannsen on “vana kooli” toimimispõhimõttega vaktsiinid, mina usaldaksin rohkem pigem neid, kuigi tundub, et rna-vaktsiinide tootjate lobitöö on intensiivsem olnud.

Ise kaldun ka nn vanakooli vaktsiini poole.
Kuna vaktsineerimine teeb elu elamisväärsemaks just piirangute osas, siis tuleb seda teha.

Koroonavaktsiini on minu arvates üsnagi mõttetu oma toime poolest, aga igapäevases elus läheb seda PASSi vaja.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.08 20:48; 02.08 21:19; 03.08 16:27; 06.08 08:41; 10.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vaadata, mida nö ladvikule süstitakse, siis on need pfizer ja moderna. ratas keeldus astrast, kallast torgiti modernaga, inglise pealik ja saksa mammi said pfizerit jne.

Ladvik ladvikuks, aga AZ ja Jannsen on “vana kooli” toimimispõhimõttega vaktsiinid, mina usaldaksin rohkem pigem neid, kuigi tundub, et rna-vaktsiinide tootjate lobitöö on intensiivsem olnud.

Ise kaldun ka nn vanakooli vaktsiini poole.

Kuna vaktsineerimine teeb elu elamisväärsemaks just piirangute osas, siis tuleb seda teha.

Koroonavaktsiini on minu arvates üsnagi mõttetu oma toime poolest, aga igapäevases elus läheb seda PASSi vaja.

Loodame, et õige pea saab ka see “passiamet” aru, et inimestel vaktsineerituse alusel vahe tegemine on (vähemalt praegu küll) sisuliselt mõttetu. Kui seda mingi vormi pärast jätkatakse, siis ma ei saa enam üldse maailmast aru.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 17:40; 10.08 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustasin jannseni kasuks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.08 20:48; 02.08 21:19; 03.08 16:27; 06.08 08:41; 10.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustasin jannseni kasuks.

Miks? Ja kas juba tehtud või minemas? Trombioht mind hirmutab veidi. Ja eriti, et lausa 3 nädalat tuleb ennast selle suhtes jälgida. Muidu kaaluks ise ka seda, oleks siis vähemalt korraga tehtud ja saaks passi letti lüüa 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 19:26; 08.08 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui välismaale minek, kus vaja ebola ja makaatia ja muud x haiguste vaktsiinid teha, siis keegi ei hakka vastu. Isegi mu lamemaalasest sõbranna on kõik maad läbi käinud ja kümneid vaktsiine saanud, nüüd räuskab ja kallistab Vabaduse platsis. Nii silmakirjalik.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui välismaale minek, kus vaja ebola ja makaatia ja muud x haiguste vaktsiinid teha, siis keegi ei hakka vastu. Isegi mu lamemaalasest sõbranna on kõik maad läbi käinud ja kümneid vaktsiine saanud, nüüd räuskab ja kallistab Vabaduse platsis. Nii silmakirjalik.

Mulle tunduvad hoopis need vaktsiinifanaatikud veits lamemaalastena. Kõiki vaktsiine topivad ühte patta, ikka püüavad koroonavaktsiinide kasulikkuses veenda argumentidega selle kohta, kuidas leetri- ja lastehalvatuse vaktsiinid elusid päästavad. Ja siis seetõttu nagu inimene PEAB tegema ka koroonasüsti, muidu on silmakirjalik ja lollaks peast. Halloo, need on täiesti erineva kategooria asjad!????????‍♀️

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 14:05; 08.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustasin jannseni kasuks.

Miks? Ja kas juba tehtud või minemas? Trombioht mind hirmutab veidi. Ja eriti, et lausa 3 nädalat tuleb ennast selle suhtes jälgida. Muidu kaaluks ise ka seda, oleks siis vähemalt korraga tehtud ja saaks passi letti lüüa ????

 

Kust seda lugesid et trombiohu tõttu tuleb 3 näd ennast jälgida?? Muidu tundub, et igati norm oleks 1 süst…aga samas äkki pfizer siiski asjalikum?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustasin jannseni kasuks.

Miks? Ja kas juba tehtud või minemas? Trombioht mind hirmutab veidi. Ja eriti, et lausa 3 nädalat tuleb ennast selle suhtes jälgida. Muidu kaaluks ise ka seda, oleks siis vähemalt korraga tehtud ja saaks passi letti lüüa ????

Kust seda lugesid et trombiohu tõttu tuleb 3 näd ennast jälgida?? Muidu tundub, et igati norm oleks 1 süst…aga samas äkki pfizer siiski asjalikum?

Vaktsiini infolehest. Vaktsineeri.ee-st. Lausa suurelt boldis seal kirjas. Mul sama, et teeks kas selle ühe või üldse mitte, sest ei viitsi tormata aja peale teist saama, samas kahedoosilisest saada üks süst on jällegi reisimise ja muu kohapealt mõttetu.  See trombiteema aga nats hirmutab. Kuidas ma üldse jälgin seda, pole aimugi, kuidas see avaldub.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 19:26; 08.08 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valisin AZ ja õnneks siis veel sai teha ka alla 50-aastastele.

Ei usalda uut mRNA tehnoloogiat ja ainult sellepärast ei lase enda 16-aastast vaktsineerida, et neile saab praegu teha ainult Pfizerit ja Modernat. Kui saaks Janssenit (praegu alates 18-aastast), siis teeks kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aru saanud, et mRNA vaktsiin jääb organismi toimima nn igaveseks, kui viirusvektoriga vaktsiin on suunatud vaid ühte tüüpi proteiinide=viiruse sissetungile.

Olen ma õigesti aru saanud?

Ei, mRNA on väga ebastabiilne molekul ja lagundatakse su rakkudes õige pea. Selle ebastabiilsuse pärast ka kogu too möll ekstreemsete miinuskraadidega mRNA vaktsiinide hoiul ja transpordil.

Lisaks, proteiinid ei võrdu viirus (sul oli seal vahel võrdusmärk).

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustasin jannseni kasuks.

Miks? Ja kas juba tehtud või minemas? Trombioht mind hirmutab veidi. Ja eriti, et lausa 3 nädalat tuleb ennast selle suhtes jälgida. Muidu kaaluks ise ka seda, oleks siis vähemalt korraga tehtud ja saaks passi letti lüüa ????

Kust seda lugesid et trombiohu tõttu tuleb 3 näd ennast jälgida?? Muidu tundub, et igati norm oleks 1 süst…aga samas äkki pfizer siiski asjalikum?

Vaktsiini infolehest. Vaktsineeri.ee-st. Lausa suurelt boldis seal kirjas. Mul sama, et teeks kas selle ühe või üldse mitte, sest ei viitsi tormata aja peale teist saama, samas kahedoosilisest saada üks süst on jällegi reisimise ja muu kohapealt mõttetu. See trombiteema aga nats hirmutab. Kuidas ma üldse jälgin seda, pole aimugi, kuidas see avaldub.

Jansseni Covid-19 vaktsiin

Komitee soovitab ravimiteabesse lisada kõrvaltoimena «immuuntrombotsütopeenia». See on seisund, mille puhul inimese immuunsüsteem ründab enda trombotsüüte ehk vereliistakuid, mis on vajalikud verehüübimiseks. Immuuntrombotsütopeenia tõttu võivad tekkida verevalumid, täppverevalumid, ninaverejooksud, vererohked menstruatsioonid, muud verejooksud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 17:40; 10.08 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need verevalumid ja -jooksud pole ju püsivad ja jäävad.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.08 20:48; 02.08 21:19; 03.08 16:27; 06.08 08:41; 10.08 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks vaktsiin tervisele kahju tegema? Mind vaktsineeriti nõuka ajal koolis nii, et vähe ei olnud ja tervet klassi lausa (käisime klasside kaupa süsti saamas).

Nüüd tehakse draamat, et vaktsiin kahjustab tervist.

Küsimus on ju ravimiuuringute nõuetekohases läbiviimises. Koroona vaktsiini uuringute 3. etapp ei ole läbi viidud, seda tehakse nn jooksvalt, ehk siis meie peal. Ülejäänud vaktsiinide uuringud on ja olid ka nõuka ajal läbi viidud nõuetekohaselt. Inimesed unustavad kiiresti. Keegi ei mäleta kuidas kiirustades välja töötatud seagripi vaktsiin põhjustas 2011. aastal Soome lastel ja noortel ravimatu narkolepsia. Euroopa Ravimiamet tunnistas seost. Eestisse ei jõudnud see vaktsiin ainult seetõttu, et ei jätkunud.

Lisaks on mRna vaktsiinid kasutusel üldse esmakordselt ja nende pikaajalist mõju ei saa keegi teada.

Vastuseks küsimusele-kui selle passita enam ei saa, siis valin Jansseni. Põhjus, et üks süst on parem kui kaks. Ja passi saab kohe pärast seda ainukest süsti.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu ja tervis Vähem kahju organismile – vaktsiin