Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vähene veritsus peale raseduse katkemist

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vähene veritsus peale raseduse katkemist

Postitas:

Hei! Mure selles, et teisipäeval oli raseduse spontaanne katkemine, rasedus oli 6+2. Juba eile oli veritsus vähene, täna praktiliselt olematu. Olen väga mures, et emakas ei puhastu korralikult ja hiljem on vaja kirurgilist puhastust.

Kas kellelgi on veel sellist olukorda onud ning kuidas lõppenud on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 10:28; 22.07 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis naine, sa oled Perekooli juba kolm, neli, viis samasugust teemat teinud. Äkki lihtsalt helistad oma arstile ja küsid temalt nõu nagu iga teine normaalne täiskasvanud inimene?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et veritusus võib veel tulla. Mul algas ka nii, et algselt ainult määris aga paar päeva hiljem hakkas päevade laadne veritsus. Puhastus ise korralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul katkes 7+5 rasedus. Kõht valutas 4 päeva, vahetult enne katkemist oli paar valusat emaka kokkutõmmet ja siis libises lootemuna lihtsalt välja. Määris natuke ja oligi kõik. Järgmisel hommikul oli veel iiveldus. Paar päeva hiljem hakkas emakas kokku tõmbama – nagu nõelakera oleks kõhus olnud. Kontrollis oli kõik hästi – midagi sisse ei jäänud. Jäin järgmisel kuul uuesti rasedaks ja siis kandsin raseduse kenasti lõpuni.

Ei peagi verd lahmama. Väga suur verejooks ka ei ole ok. Tähtis on jälgida enesetunnet – palavik, kõhuvalu, suur verejooks – siis peaks kohe erakorralise minema. Ka järelkontroll on vajalik – arst vaatab üle, kas ja kuidas on organism katkemisest taastunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul katkes 7+5 rasedus. Kõht valutas 4 päeva, vahetult enne katkemist oli paar valusat emaka kokkutõmmet ja siis libises lootemuna lihtsalt välja. Määris natuke ja oligi kõik. Järgmisel hommikul oli veel iiveldus. Paar päeva hiljem hakkas emakas kokku tõmbama – nagu nõelakera oleks kõhus olnud. Kontrollis oli kõik hästi – midagi sisse ei jäänud. Jäin järgmisel kuul uuesti rasedaks ja siis kandsin raseduse kenasti lõpuni.

Ei peagi verd lahmama. Väga suur verejooks ka ei ole ok. Tähtis on jälgida enesetunnet – palavik, kõhuvalu, suur verejooks – siis peaks kohe erakorralise minema. Ka järelkontroll on vajalik – arst vaatab üle, kas ja kuidas on organism katkemisest taastunud.

Aitäh sulle! ????

Ma eile käisin erakorralises kontrollis ka, et teada saada, kas tuli kõik ise välja või peaks ka need aborditabletid võtma. Rasedus oli kenasti katkenud, aga emaka limaskest veel üpriski paks st mingi kogus verd veel oli sees. Arst soovitas 2 tabletti igaksjuhuks võtta, emaka kokkutõmbed tekkisid, aga veritsust mitte. Järelkontroll alles 19.08, seepärast küsisingi siit kogemusi.

Kõik, kellel ei ole kogemusi jagada, võiksid pigem mitte kommenteerida. Iga inimene elab raseduse katkemist omamoodi üle ning mina olen igas mõttes täiesti katki, seega ma usun, et mul on õigust küsida nii palju kui ma soovin, kui see mu olemist kasvõi natukene parandab. Seda enam, et soovin võimalikult pea uuesti proovida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 10:28; 22.07 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armas naine!

Minul katkes ka esimene rasedus, küll natukene varem kui Sinu oma (umbes 5ndal nädalal). Minul veritseski väga vähe. Üks suurem klomp tuli ja kõik. Enamjaolt ainult määris. Seetõttu lootsin päris viimase hetkeni, et äkki ikka ei katkenud (muidugi käisin kohe määrima hakates arsti juures ja sain Duphastoni peale, aga edasi pidin kodus järgmist visiiti rahulikult ootama). Nädala aja pärast arstile minnes selgus, et kõik oli juba puhastunud ja ongi kõik. Seega jah, võibki vähe veritseda. Mul valusid polnud.

Paid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan pöörduda esimesel võimalusel naistearstile. Las vaatab kindlasti UHs emaka ja munajuhad üle.

Minu lugu saad lugeda “sos pill ja võimalik rasedus”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vähene veritsus peale raseduse katkemist