Esileht Pereelu ja suhted Vahetevahel meenub teine mees – miks?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Vahetevahel meenub teine mees – miks?

Elan pikaajalist abielu oma mehega. Mõni aasta tagasi oli üks kõrvalsuhe, lõpetasin selle ise, mõistus käskis. Ei ole selle mehe peale eriti mõelnud, aga viimasel ajal märkan, et kui oma mehega on tüli või paus seksis (see tähendab rohkem kui 3 päeva), siis tuleb kohutav igatsus selle teise järele. Seks mehega muidu justkui korras. Mis asi see nüüd siis on, miks ma tema peal mõtlen? Ma ei taha mingeid kõrvalsuhteid rohkem, tahan oma meest, aga miks mu mõte mujale läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 21:59; 25.03 23:06; 26.03 00:03; 26.03 04:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki sa tundsid selle kõrvasuhte mehega rohkem hingesugulust või tahad lihtsalt probleemide korral põgeneda teise juurde, kellega on vaba värk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 22:15; 25.03 23:19;
To report this post you need to login first.

Temaga oli suur kirg, kooselu jaoks on vaja ka muud klappi kui kirge. See kirg oli unes mitu aastat, nüüd aga ärkab vahetevahel ja väga tugevalt. Siis uinub jälle. Inimene on ikka arusaamatu olevus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 21:59; 25.03 23:06; 26.03 00:03; 26.03 04:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mul ses suhtes sama seis, et omaarust leidsin hingesugulase, aga kooselu temaga ei tule. Mõistusega saan aru, et tegelikult see kooselu poleks ka normaalne. Kirg on olemas vaid jah ,aga ainult sellest ju ka ei piisa. Kui suhtes olid pingelised, tikkusid mulle exmehega kooselatud aeg muudkui meelde. Hakkasin päris tihti temale mõtlema ja ma ei tea, kas teen nüüd õigesti, aga soovin sinna tagasi. Polnud nii suurt kirge, aga oli muud asjad, stabiilsus, pere. Inimene on imelik olend jah. Mul kipub nii olema, et tahan üht ja kui saan, siis tahan teist, mida hetkel pole jne. Ega ma endast aru ei saa just küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 22:15; 25.03 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kevad, mis muud..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mul on täpselt sama lugu.
Kohutavalt raske oli sellest inimesest loobuda, aga ei olnud muud varianti, kui järsk lõpp teha. Viis aastat on möödas, aga ta ilmub lihtsalt vahest mulle unne. Räägib minuga ja puudutab kas kätt või õlga. See on nii reaalne tunne! Hommikul ärgates tunne oma peos ta käe soojust ja mõttes karjun ta nime. Kas valust või vihast või igatsusest, isegi ei saa aru. Ma ei taha teda tagasi, ma ei ole enam temasse armunud. Nii on tahtmine küsida, kas ta mõtleb vahest minule, et ma nii ta lähedust tunnen, aga ma ei saa seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]kretiint kirjutas:[/small]
[tsitaat]kevad, mis muud..[/tsitaat]ei ole kevadest, seesama tunne on juba mitu kuud mind piinanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 21:59; 25.03 23:06; 26.03 00:03; 26.03 04:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tundsin täna öösel väga reaalselt, et keegi astus minuga suguühte aga mitte kedagi ma ei näinud,mees magas kõrval…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas oled oma mehega kõik see 3 kuud tülis olnud või iga nädal kolme seksivaba päeva pärast tekib see imelik tunne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, kas oled oma mehega kõik see 3 kuud tülis olnud või iga nädal kolme seksivaba päeva pärast tekib see imelik tunne?[/tsitaat]Ei ole tülis olnud, aga meil on üks ammune tüliõun (mehe hobi) ja kui see jälle üles kerkib, siis tunnen seda kirge tugevalt. Samuti tunnen päevade ajal, kui ei seksi mehega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 21:59; 25.03 23:06; 26.03 00:03; 26.03 04:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ajukeemia mõttes täiesti normaalne.

Kujuta ette, et igal inimesel, kellega sa suhtled, on sinu ajus tundekonto. Iga positiivne kontakt paneb sinna ühikuid juurde, iga negatiivne kontakt võtab ära.

Kuna sul tolle teise mehega olid positiivsed kontaktid märkimisväärses ülekaalus, siis on tema kontoseis sinu ajus päris hea. Kuna te vahepeal pole suhelnud, siis on kontoseis jäänud üsna samale tasemele. Ütleme, et see on sada.

Oma mehega aga suhtled iga päev, kusjuures kontakte on nii positiivseid kui ka negatiivseid. Seega muutub tema kontoseis sinu juures pidevalt. Mõnikord on 150 – siis ei tule teine mees meeldegi. Kui aga koguneb negatiivseid kontakte (mis võivad olla ju täiesti tahtmatud – st mees ei pruugi olla midagi pahasti teinud-öelnud, aga sinu reaktsioon on negatiivne, või siis jällegi see, et sina vajad seksi, aga päevade ajal ei saa, ja seda tõlgendab sinu keha mehe suhtes ebasoodsalt), võib juhtuda, et oma mehe konto langeb alla 100. Kellel on nüüd kõige parem kontoseis? Tollel teisel mehel. Aju peab selle üle päris kenasti arvet ja tuletab kohe meelde.

Väga tubli, et tolle teise mehe oled oma elust ära blokeerinud. Ega nüüd suurt muud polegi teha, kui oma mehe kontoseisu suurendada (muidugi koostöös mehega) sellisele tasemele, et tema kontoseis ei langeks isegi probleemide ajal madalamale kui endise armukese oma.

Tüliõuntest: kui mehe hobi sulle ei sobi, siis see jääb paraku suhet mürgitama ja selle osas tuleks kindlasti leida mingi selline variant, mis teid mõlemaid rahuldab. Sõnasta enda ja mehe jaoks, mis nimelt sulle selle hobi juures ei meeldi (hobi ise – miks? kaaslased – miks? mehe kodunt äraolek – liiga tihti, valedel aegadel? liiga ohtlik? liiga kulukas? jne jne) ja püüa välja mõelda, kas selle hobi puhul on olemas mingi selline variant, mis sind ei häiriks. Kui kohe üldse ei sobi, siis paku välja midagi asenduseks – ideaalis selline hobi, mida te koos saaksite harrastada. Välja mõtlemisel võib abiks olla mõni tegevuste nimekiri (guugelda ntx \”recreational enjoyment inventory\”). Alguses on mehel üsna tõenäoliselt võõrutusnähud. Aga kui suudad teda veenda, et teie suhte mõttes oleks see mitmest aspektist kasulikum (too kindlasti välja, mida tema sellest võidab, ja uuri, ehk on ka temal midagi, mis teda sinu juures häirib – vahetuskaup), siis usun, et lõpuks olete mõlemad õnnelikumad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Vahetevahel meenub teine mees – miks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.