Esileht Pereelu ja suhted Vähi tähtkujust mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Vähi tähtkujust mees

Postitas:
Kägu

Kindlasti ei saa inimest üksnes tähtkuju järgi üldistada,kuid ma ei tea ainsatki selle tähtkuju esindajat kes oleks meessoost,seega küsiksin kuidas teie kogemused? Intiimses suhtes,sõprussuhtes jne.

Iseloom,ausus, hoolivus? Missuguse natuuriga ning mida võiks sellisest inimesest oodata?

Olen ise ka vähk,kuid loomulikult naissoost ja selline õrnake.Ilmselt siin mängib sugu rolli,kas oleks mõtet üldse midagi proovida? Ta tundub kohe liiga hea ja üldse kuidagi teistmoodi mees,olen segaduses mis signaale peaksin talle lõpuks saatma,meeldib muidu väga. Rääkige oma tuttavatest vähkidest meestest ja nende iseloomuomaadustest lähemalt.

+3
-25
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

????????????

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaadata sünniaegu, juuni-juuli, siis muud midagi ei ütle, kui et kõige rohkem lapsi sünnib suvekuudel ja sinu meessõber siis on suvel sündinud.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Solvuvad kiiresti mu arust.

+8
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelikud inimesed siin,keegi küsib nõu ja lajatatakse mingi naeru smail selle peale.

Minu kogemusest on vähid solvujad ja keerulise iseloomuga,aga iga inimene on ikka erinev

+7
-14
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oled ilmselt väga noor inimene. Kuigi noored oskavad tavaliselt googeldada.

Ainus mees-vähk, keda tunnen, on jube tüütu latatara, hullem kui kümme mutti kokku. Humoorikas, aga tüütu. Ise olen ka Vähk. Ladrata ei viitsi. Emalik ei ole. Solvuda ei oska.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.pinkvilla.com/lifestyle/people/8-negative-traits-of-a-cancer-you-should-be-aware-of-1196499

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on peres mitu vähki – isa, mees ja poeg. Ühine on see, et on perekesksed ja emast hoolimine. Samas on väga erinevad – isa teeb seda, mis meeldib, kui hakkab kuuri ehitama, siis võib majas kraanid tilkuda, samas minu mehel on kõik kontrolli all. Isa on ema suhtes hooliv, mees aga tundeid eriti välja ei näita, samas poeg oma tüdruksõbra suhtes küll. Ühine on see, kui midagi ei meeldi, siis tõmbuvad endasse.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütleks ka, et hästi hooliv, armastatud naise ja laste jaoks annaks kõik ja teeks ette- taha ära, samas tunnete väljendamisel kinnine ja mitte eriti jutukas, latatara kindlasti mitte. Lahkarvamuste korral nähvav ja endasse tõmbuv.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu esimene abikaasa oli vähk. Väga noored olime siis. Küllap armastas sajaga, aga neid ülejäänuid vajas ka. Ja oli meeletult armukade.

Praegune kaasa on samuti vähk. Ma ei tunne ühtegi hoolivamat, armastavamat ja hoolitsevamat meest. Armukade on samas ka. Ta esimene abielu lõppes päevapealt, kui tõde abikaasa truudusetusest talle kohale jõudis. Äkki olen naiivne, aga ta ise ongi väga monogaamne. Hoolib ja hoolitseb kõigi eest.

Seega vähk on väga hooliv ja armastav. Petmist ja reetmist ei talu. Selliseid asju andeks ei anna. Kui kord lõpparve teeb, siis tagasi ei vaata.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelikud inimesed siin,keegi küsib nõu ja lajatatakse mingi naeru smail selle peale.

Minu kogemusest on vähid solvujad ja keerulise iseloomuga,aga iga inimene on ikka erinev

On inimesi, kes solvuvad kergesti ja on neid, kes ei solvu. Sünnikuupäevaga pole sellel mitte midagi pistmist.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sünnikuupäevaga pole sellel mitte midagi pistmist.

Ei, raudpolt on see kuupäevaga seotud. Paariskuupäevadel sündinud on solvujad ja paaritud mitte.
Ausõna, nõid ütles ja see ju ometi teab. Ja perekoolikas usub.

+4
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole vaja ilkuda nende kallal, kes seda astroloogia värki tähtsaks peavad. Ärge lihtsalt teemat avage. Las inimesed usuvad erinevatesse asjadesse. Kui see kedagi ei kahjusta, siis milleks mitteuskujatel vaja neile vesi peale tõmmata oma mõnitavate kommentaaridega. Jätke rahule!

+7
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minuarust on normaalsed ainult lepatriinu tähtkujus sündinud mehed.

Aga tegelt….kes krt usub seda tähtkuju jura? Tahaks kohe näha oma silmaga.

+12
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas jutt käib kopsu- või maksavähist või mingi muu?

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole vaja ilkuda nende kallal, kes seda astroloogia värki tähtsaks peavad. Ärge lihtsalt teemat avage. Las inimesed usuvad erinevatesse asjadesse. Kui see kedagi ei kahjusta, siis milleks mitteuskujatel vaja neile vesi peale tõmmata oma mõnitavate kommentaaridega. Jätke rahule!

Selle teemaga seoses on oht eelmõelda mees tema tundma õppimise asemel selliseks ja selliseks, sest sellised need vähid ju on. Üle mõelda ja üldse mõelda, milleks, õppige inimesi tundma ja saategi selgeks, missugune see meesterahvas on.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

On inimesi, kes solvuvad kergesti ja on neid, kes ei solvu. Sünnikuupäevaga pole sellel mitte midagi pistmist.

Uues töökohas inimestega tutvudes meenutas üks töökaaslane üksühele mu isa. Rääkimise viis, näoilmed, hiljem rohkem tutvudes ka iseloom ja käitumine oli täpselt sama. Kohe ehmatavalt sama kuna isaga head suhted puuduvad. Alles tükk aega hiljem sain teada, et neil on ka sünnipäevad paari päevase vahega. Juhus või tähtkuju?

Ise olen vähk ja tunnen ka paljusid vähkisid. Kui kõik muu võib varieeruda siis solvumine on küll kõigil tugevalt sees.

+9
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Alles tükk aega hiljem sain teada, et neil on ka sünnipäevad paari päevase vahega. Juhus või tähtkuju?

Sinu poolõde-vend äkki, ka nii on olnud.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei saa inimest üksnes tähtkuju järgi üldistada,kuid ma ei tea ainsatki selle tähtkuju esindajat kes oleks meessoost,seega küsiksin kuidas teie kogemused? Intiimses suhtes,sõprussuhtes jne.

Iseloom,ausus, hoolivus? Missuguse natuuriga ning mida võiks sellisest inimesest oodata?

Olen ise ka vähk,kuid loomulikult naissoost ja selline õrnake.Ilmselt siin mängib sugu rolli,kas oleks mõtet üldse midagi proovida? Ta tundub kohe liiga hea ja üldse kuidagi teistmoodi mees,olen segaduses mis signaale peaksin talle lõpuks saatma,meeldib muidu väga. Rääkige oma tuttavatest vähkidest meestest ja nende iseloomuomaadustest lähemalt.

Sina oled vähk ja uudishimulik ? Vähid huvituvad ainult endas, pigem peaksin sind Kaksikuks, kes igale poole nina topib ja keda huvitab teiste elu rohkem kui enda oma. Vähki huvitab tema ja tema elu, teised vaadaku, et olgu kasulikud või hoidku kaugemale.

0
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Armukade, solvub iga tühja tähja pärast. Seab alati ennast ja oma vajadusi esimeseks. Kohati tundub, et pidev tähelepanu vajadus.

+3
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minuarust on normaalsed ainult lepatriinu tähtkujus sündinud mehed.

Aga tegelt….kes krt usub seda tähtkuju jura? Tahaks kohe näha oma silmaga.

Mina otseselt mingi horoskoopide jälgija ei ole, aga minu arust on need tähtkujude kirjeldused küll osati ikka väga täpsed. Jah, eks iga tähtkuju kirjeldusest leiab midagi endale omast, aga mina olen nt Neitsi ja ikka Neitsi mis Neitsi. Ükski teine tähtkujukirjeldus minuga nii palju ei ühti.

Vähkide kohta öeldakse, et nad on solvujad ja tundlikud. Minu nooruspõlve elukaaslane on Vähk ja üks parimaid sõbrannasid samuti – mõlemad ongi solvujad ja ülitundlikud. Mõlema puhul ka sarnane see, et ise kipuvad teiste suhtes üsna terava ütlemisega olema, aga enda suunal üldse mingit kriitikat ei kannata. Samas minu tutvusringkonna puhul läheb tähtkujukirjeldusega kokku ka see, et Vähi tähtkujust mehed ongi pigem pere- ja kodukesksed.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui romaan läbi, siis on Vähi sõrgade vahelt väga raske vabaneda, ta ei taha lahti lasta…

0
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Parim mees, romantik, empaatiline, haritud, huumorimeelne ja voodis mmmmm…

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühine on see, kui midagi ei meeldi, siis tõmbuvad endasse.

Hmm, ma olen sama märganud amburi ja kaljukitse ja kala tähtkujust mehe puhul ja kaksikute puhul ja… üllatav, mis?

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise olen vähk ja tunnen ka paljusid vähkisid. Kui kõik muu võib varieeruda siis solvumine on küll kõigil tugevalt sees.

Tavaliselt omistavad vähkidele solvumiskalduvust need inimesed, kes ise kõigi ja kõige peale tühjast asjast solvuvad.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see kedagi ei kahjusta, siis milleks mitteuskujatel vaja neile vesi peale tõmmata oma mõnitavate kommentaaridega.

Aga kahjustab ju. Teemaalgataja loeb tähtkuju kohta ja usub kõike ja ei vaevu üldse endale selgeks tegema, milline see mees tegelikult on.

Minule on pelgalt sünnikuupäeva põhjal omistatud omadusi, mida mul absoluutselt ei ole ja esitatud nõudmisi, millele ma ei tahagi vastata. Väga kahjulik käitumine! Mind selline sünnikuupäeva põhjal tekitatud “sotsiaalne tellimus” igatahes kahjustab.

Jälestan kogu horoskoobindust täiega.

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vahetasin töökohta ja selgus, et endine ja uus ülemus on sundinud paari päevase vahega. Täiesti erinevad inimesed, alguses ehmatasin ära, sest eelmine ülemus oli päris hullu iseloomuga, karjus põhjendamatult alluvate peale, põdes jupijumala kompleksi jne, uus ülemus on väga tore, positiivne inimene jne. Töötame 7 aastat koos.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu poolõde-vend äkki, ka nii on olnud

Isaga samas eas ja sugulane pole.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine ja palu Mangilt konsultatsiooni puuõõnes.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu esimene abikaasa oli vähk. Väga noored olime siis. Küllap armastas sajaga, aga neid ülejäänuid vajas ka. Ja oli meeletult armukade.

Praegune kaasa on samuti vähk. Ma ei tunne ühtegi hoolivamat, armastavamat ja hoolitsevamat meest. Armukade on samas ka. Ta esimene abielu lõppes päevapealt, kui tõde abikaasa truudusetusest talle kohale jõudis. Äkki olen naiivne, aga ta ise ongi väga monogaamne. Hoolib ja hoolitseb kõigi eest.

Seega vähk on väga hooliv ja armastav. Petmist ja reetmist ei talu. Selliseid asju andeks ei anna. Kui kord lõpparve teeb, siis tagasi ei vaata.

Ja see kõik tuleneb sellest, et tegemist on Vähi tähtkujust inimestega?

+5
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Esileht Pereelu ja suhted Vähi tähtkujust mees