Esileht Pereelu ja suhted Vähi tähtkujust mees

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Vähi tähtkujust mees

Postitas:
Kägu

Jälestan kogu horoskoobindust täiega.

Miks teema avasid siis? Masohhist oled või? Jälestad horoskoobindust, aga ikka ronid siia kommenteerima.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugedes mõttes kokku, siis mu tutvusringkonnas, kellega tihedamalt suhtlen, on vähemalt 11 Vähki. 100% neid kõiki, olenemata soost, ühendab see, et nad on ülilühikese süütenööriga. Pingetaluvus on suht null. Väga kiiresti ärrituvad, hakkavad halvasti nähvama ja turtsuma. Kõige rohkem heidavad teistele ette seda, mida nad ise samamoodi teevad/ütlevad. Kui neile öelda, et aga sa käitud ise täpselt samamoodi, siis ärrituvad veel rohkem.

Positiivse poole pealt – kui neil on hea tuju, on nad väga hoolivad, rõõmsameelsed, humoorikad ja nendega on lõbus koos olla.

+7
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jälestan kogu horoskoobindust täiega.

Miks teema avasid siis? Masohhist oled või? Jälestad horoskoobindust, aga ikka ronid siia kommenteerima.

On see keelatud? Kes keelab? Sina? Mis õigusega?

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige rohkem heidavad teistele ette seda, mida nad ise samamoodi teevad/ütlevad. Kui neile öelda, et aga sa käitud ise täpselt samamoodi, siis ärrituvad veel rohkem.

Ja sama kommet olen ma täheldanud ka Kaksikute, Kaljukitse, Jäära ja Lõvi tähtkujude puhul. Pluss Sõnni ja Amburi puhul.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti keegi usub mingit tähtkujudes*tta ja seab selle järgi oma järgmisi käike?

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Järgmisi käike vast mitte, aga mingi tõetera seal sees on. Olen Vähk tähtkujult ja loen ning peab paika küll.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on mees vähk. Eespool kirjeldatud kommentaarid on ausaltöeldes päris tabavad.

Minu vähk mees on tõepoolest hooliv, peab pere esmatähtsaks, humoorikas, truu, tema peale võib alati kindel olla, tegeleb palju lastega jne. Aga. Kui sa juhtud teda solvama (vahel piisab ka “valest” hääletoonist), tõmbub ta sekundiga iseendasse ja võib nädal aega järjest külm vaikiv tegelane olla. Seega jah, solvub ülikiiresti. Võib sõpradega päevapealt suhteid katkestada, kui talle tundub, et teda on reedetud.

+5
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on mees vähk. Eespool kirjeldatud kommentaarid on ausaltöeldes päris tabavad.

Minu vähk mees on tõepoolest hooliv, peab pere esmatähtsaks, humoorikas, truu, tema peale võib alati kindel olla, tegeleb palju lastega jne. Aga. Kui sa juhtud teda solvama (vahel piisab ka “valest” hääletoonist), tõmbub ta sekundiga iseendasse ja võib nädal aega järjest külm vaikiv tegelane olla. Seega jah, solvub ülikiiresti. Võib sõpradega päevapealt suhteid katkestada, kui talle tundub, et teda on reedetud.

Justnimelt teda ei tohi solvata, kuna vähid ise väga empaatilised ja hea südamega inimesed. Kehtib ka naisvähkide puhul kes on oma kõge lastele paremad emad.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli just elu esimene ghostimise kogemus vähiga. Minu jaoks täiesti põhjuseta lõpetas päeva pealt suhtlemise ja kadus. Võimalik, et mingi veider solvumine, raske öelda.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelikud inimesed siin,keegi küsib nõu ja lajatatakse mingi naeru smail selle peale.

Minu kogemusest on vähid solvujad ja keerulise iseloomuga,aga iga inimene on ikka erinev

Minu kogemus ütleb, et mees lolli naist ei taha. Sinu kirjapilti vaadates koolis sa küll ülearu palju käinud pole ja raamatuid ei loe üldse.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu paar tuttavat vähi tähtkuju esindajat on väga naerusuised, seltskonnas alati tähelepanu keskpunktis. Aga jah, väga lühikese süütenööriga ja töistes oludes ülimalt närvilised.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu esimene pikaargne peika ja elukaaslne oli Vähk. Ei olnud suur solvuja. Ta oli seltskondlik ja lõbus. Perekond ja ema olid talle tähtsad. Minule ei meeldinud see, et ta varjas mitmeid asju minu eest, mida normaalses suhtes võiks omavahel arutada. Pettis mind korduvalt teiste naistega nagu välja tuli. Mul on ka kolleegide hulgas mitmeid Vähi tähtkuu esindajaid ja ma ütleks, et kõik sellised, kes pigem pusivad üksi kui töötavad teistega koos.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu esimene ämm on vähk ja maailma parim inimene, suurepärane ema ja vanaema. Suhtlen temaga siiani.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kogemus ütleb, et mees lolli naist ei taha

Minu kogemus on, et väga paljudele meestele meeldivad lollid naised. Saab neile valetada hästi ja vaatavad alt üles.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu esimene ämm on vähk ja maailma parim inimene, suurepärane ema ja vanaema. Suhtlen temaga siiani.

Kas su ämm oli meessoost või kuidas see teemasse peaks puutuma?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli just elu esimene ghostimise kogemus vähiga. Minu jaoks täiesti põhjuseta lõpetas päeva pealt suhtlemise ja kadus. Võimalik, et mingi veider solvumine, raske öelda

Täpselt sama. Vähist mees leppis kohtumise kokku järgmiseks päevaks. Broneeris lausa hotelli ja puha. Rääkis, et igatseb ja tahab väga näha. Hommikul pidime üle rääkima asja, kellaajad jne. Aga seda ei juhtunud. Ta lihtsalt ei vastanud ei kõnedele ega sõnumitele ja sotsmeediat tal pole. Kirjutasin talle, et ütle vähemalt, et oled elus. Vastust ei saanud. Kuuke möödas ja siiani ei tea kas on surnud või ghostib.

Ise olen ka vähk aga nii ei teeks, samas saan aru kui on suva siis ongi suva. Ju ta pole oma arengus veel nii kaugele jõudnud, et aru saada kui vale see on. Või on surnud.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei saa inimest üksnes tähtkuju järgi üldistada

Inimest ei saa üldse mingi tähtkuju järgi hinnata. Tähtkujude  nimed ei pärine üldse nende kujust, vajad on pandud kohalike müütide ja legendide järgi.  Ja erinevatel kultuuridel on olnud ka hoopis erinevad taevakaartid, sealhulgas tähtkujud. Tähtkujud on väljamõeldis, nagu seda on ka astroloogia.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Püha jumal,teen lahti perekooli ja minu aasta ja paari kuu tagune teema üles leitud!

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Püha jumal,teen lahti perekooli ja minu aasta ja paari kuu tagune teema üles leitud!

Ja kuidas sul oma vähimehega läks?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli just elu esimene ghostimise kogemus vähiga. Minu jaoks täiesti põhjuseta lõpetas päeva pealt suhtlemise ja kadus. Võimalik, et mingi veider solvumine, raske öelda

Täpselt sama. Vähist mees leppis kohtumise kokku järgmiseks päevaks. Broneeris lausa hotelli ja puha. Rääkis, et igatseb ja tahab väga näha. Hommikul pidime üle rääkima asja, kellaajad jne. Aga seda ei juhtunud. Ta lihtsalt ei vastanud ei kõnedele ega sõnumitele ja sotsmeediat tal pole. Kirjutasin talle, et ütle vähemalt, et oled elus. Vastust ei saanud. Kuuke möödas ja siiani ei tea kas on surnud või ghostib.

Ise olen ka vähk aga nii ei teeks, samas saan aru kui on suva siis ongi suva. Ju ta pole oma arengus veel nii kaugele jõudnud, et aru saada kui vale see on. Või on surnud.

Ma pakun välja, et ta avastas sinu konto mõnest suhtlusportaalist. Aktiivse. Või sai teada, et mitu liini sul korraga käimas. Muidugi lõpetab suhtlemise petisega.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei saa inimest üksnes tähtkuju järgi üldistada

Inimest ei saa üldse mingi tähtkuju järgi hinnata. Tähtkujude nimed ei pärine üldse nende kujust, vajad on pandud kohalike müütide ja legendide järgi. Ja erinevatel kultuuridel on olnud ka hoopis erinevad taevakaartid, sealhulgas tähtkujud. Tähtkujud on väljamõeldis, nagu seda on ka astroloogia.

Saab ikka. Sõnn ja Lõvi naine. Pole midagi salakavalamat, ihnemat ja reeturlikumat.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean kahte Vähi tähtkujust meest. Mõlemad on rahulikud, sõbralikud, suht vähese jutuga, oma perele orienteeritud, neil on palju sõpru ja hea töö. Mees nagu mees ikka. Minu arust nad on sellised isalikku tüüpi mõlemad.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Horoskoobid on koostatud nii ümmarguse jutuga, et loe, millist märki tahes, ikka läheb inimese loomusega midagi kokku.

Tavaliselt loetakse vaid ennast ja siis jääbki mulje, et vaaau, nii täppi…

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga lojaalne, armastav, hooliv. Kinnine ja tundeid väga ei väljenda. Solvumist ei ela välja, vaid sissepoole. Tüli puhul pigem kapseldub endasse, ei otsi aktiivseid lahendusi. Vabandust tema suust ei kuule.

Aga kui saad nö nipi kätte, siis pikk ja õnnelik kooselu on väga võimalik.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Horoskoobid on koostatud nii ümmarguse jutuga, et loe, millist märki tahes, ikka läheb inimese loomusega midagi kokku. Tavaliselt loetakse vaid ennast ja siis jääbki mulje, et vaaau, nii täppi…

Olen lugenud ka teisi ja no üldse ei lähe minuga kokku. Ja ümmarguselt ka nagu ei räägita. Selle antud mehega, kes “surnud” on, tutvudes teadsin ma peale viite minutit, et ta on vähi tähtkujust. Ise ta seda ei usu, ütleb, et bullshit aga käitub täpselt vähile kohaselt. Tujukas, bibolaarne, samas väga klammerduv selle inimese suhtes, kes tal juba südames on, perekeskne jne. Vähk on vist kõige keerulisem tähtkuju, eriti vähile endale sest iga päev on erinev tuju. Õudne. Kuna olen vallaline siis tutvun erinevatel üritustel pidevalt erinevate meestega. Mitte keegi pole andnud sama vaibi kui see kadunud tüüp. Samas oli ta nii atraktiivne ja teistmoodi kui ülejäänud mehed.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Päriselt ka 21. sajandil kedagi enam huvitavad tähtkujud?

0
0
Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Esileht Pereelu ja suhted Vähi tähtkujust mees