Esileht Ilu ja tervis Vähihirm

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Vähihirm

Postitas:

Ma kordan lolli järjekindlusega EMO-sse pöördumise reeglit: EMO-sse pöördumise näidustuseks on VÄLTIMATU arstiabi vajamine 24 tunni jooksul. Ilma milleta inimese tervis halveneks järsult (selle 24 tunni jooksul) või tekiks oht elule.
Palun, olge lahked.
Ma võin seda siin rubriigis veel 10 korda kirjutada, nii kaua kuni siin peast haigeid jätkub.
Aga viirpuuekstrakt pidavat jah ka need munad ära võtma, olen ka kuulnud. Retsepti pole vaja ja apteegid on ka pühapäeval lahti.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 15:38; 10.03 20:30; 11.03 12:55; 11.03 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni kuni arstiabi kättesaamine on Eestis alla arvestst, seni on emo ainus koht kus midagi uuritakse. Kui minu mees poleks oma maovähiga emosse läinud, oleks ta varsti surnud olnud. Ta poleks oma arsti ajani elanud. Tegu oli üli agressiivse vähiga. See kasvas 48 tunniga kahekordseks. Mees läks emosse ja sealt kohe sondi neelama. Jäeti kohe haiglasse. Keemiaravi pandi paari päevaga peale. Enne kui biopsia vastused tulid. Oli selline keemia mida pidi tohtima teha kui isegi veel vähi tüüpi ei tea. Eks nad kahtlustasid küll miskit kindlat volrmi. Aga ka arst ütles, et poleks emosse läinud, oleks surnud enne kui tema arsti aeg kätte oleks jõudnud. Seega tuleb kasutada emo abi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 08.03 16:44; 08.03 18:27; 08.03 20:46; 09.03 11:12; 09.03 19:08; 09.03 23:09; 10.03 20:22; 10.03 22:10; 10.03 22:55; 11.03 14:04; 11.03 14:07; 11.03 17:57; 11.03 19:30; 12.03 06:34; 12.03 13:41; 12.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ei kaota ju muna kõhult. See on olemas ja pole tekitatud miski minu väljamõeldisega. Mul on 90% tõenäosusega vähk. Ma pole lolliks läinud. Kõik sümptomid on olemas mis viitavad vähile. Isegi palpeeritav tükk.

Kas see muna ei või olla lipoom? Jällegi, tuhandeid kordi tõenäolisem kui maovähk- mis teatavasti on ülimalt harv haigus.
Keegi ei ütlegi et sa oled lolliks läinud. Kui sümptomid on psühholoogilised, on see lihtsalt normaalne reaktsioon ebanormaalsele olukorrale.
Mina soovitan endiselt enese rahustuseks käia uuringutel, kas siis EMO-s või mõne arsti suunamisega. Ja seejärel kindlasti minna kuhugi nõustamisele.

ei ole lipoom. See on rasvkasvaja ja on katsudes hoopis teistmoodi. Tean, sest ka see on mu mehel kõhul olemas. Kõlab imelikult, aga nii on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 08.03 16:44; 08.03 18:27; 08.03 20:46; 09.03 11:12; 09.03 19:08; 09.03 23:09; 10.03 20:22; 10.03 22:10; 10.03 22:55; 11.03 14:04; 11.03 14:07; 11.03 17:57; 11.03 19:30; 12.03 06:34; 12.03 13:41; 12.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kordan lolli järjekindlusega EMO-sse pöördumise reeglit: EMO-sse pöördumise näidustuseks on VÄLTIMATU arstiabi vajamine 24 tunni jooksul. Ilma milleta inimese tervis halveneks järsult (selle 24 tunni jooksul) või tekiks oht elule.
Palun, olge lahked.
Ma võin seda siin rubriigis veel 10 korda kirjutada, nii kaua kuni siin peast haigeid jätkub.
Aga viirpuuekstrakt pidavat jah ka need munad ära võtma, olen ka kuulnud. Retsepti pole vaja ja apteegid on ka pühapäeval lahti.

Ma käisin hiljuti mitmeid kordi EMO-s. Ei olnud tegu eluohtliku seisundiga. Vaadati ka viltu ja saadeti ilma täielike uuringuteta tagasi koju. Lõppes see sellega, et asi läks kiirelt väga halvaks ja minult eemaldati osaliselt üks elund.
Minu seisund ei olnud raske aga tegelikult oli vaja kiiresti välja uurida põhjus ja ravi peale panna. Mida ma siis tegema oleks pidanud? Perearst ei saa kõiki uuringuid kiiresti ise lasta teha. Minu seisundiga aga ei kannatanud nädalaid oodata.
Ma saan ka suurepäraselt aru, et EMOS on tööd palju ja ei ole hea kui inimesed nö tühiste probleemidega sinna pöörduvad. Aga millised on alternatiivid?

Minu mehe vähk avastati ka EMO-s. Läks valudega sinna, naeruvääristati arstide poolt seni kuni kompuutri tulemused tulid. Ta oli juba kuid oodanud erinevate uuringute järjekorras. Haigus avastati lõpuks väga hilises staadiumis ja vähk oli kehasse tekitanud ülitugeva põletiku.

Mis ma tahan öelda on see, et seni kuni meil ei ole alternatiivi EMO-le ei saa loota et inimesed ootavad mitmeid KUID erinevaid uuringuid ja eriarstide vastuvõtte. Kui Emo-sse tuleb patsient, kelle seisund ei ole raske, siis peab ta lihtsalt kauem ootama. Raskes seisus patsiendid on järjekorras ees niiehknaa. Mina olin ka kunagi sama meelt nagu postituse autor. Peale neid kogemusi olen oma arvamust täielikult muutnud. Kumb on haigekassale lõppkokkuvõttes kallim? Kas uurida kiirelt haiguse põhjus ja määrata ravi, või lasta asjal nii hapuks minna et vaja on pikemat ravi, võibolla operatsiooni ja haiglaravi, hilisemaid täiendavaid uuringuid ja eriarsti vastuvõtte? See omakorda tähendab ka pikemat haiguslehte mille haigekassa kenasti kinni maksab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 10:23; 10.03 22:23; 11.03 14:25; 11.03 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kordan lolli järjekindlusega EMO-sse pöördumise reeglit: EMO-sse pöördumise näidustuseks on VÄLTIMATU arstiabi vajamine 24 tunni jooksul. Ilma milleta inimese tervis halveneks järsult (selle 24 tunni jooksul) või tekiks oht elule.
Palun, olge lahked.
Ma võin seda siin rubriigis veel 10 korda kirjutada, nii kaua kuni siin peast haigeid jätkub.
Aga viirpuuekstrakt pidavat jah ka need munad ära võtma, olen ka kuulnud. Retsepti pole vaja ja apteegid on ka pühapäeval lahti.

Ma käisin hiljuti mitmeid kordi EMO-s. Ei olnud tegu eluohtliku seisundiga. Vaadati ka viltu ja saadeti ilma täielike uuringuteta tagasi koju. Lõppes see sellega, et asi läks kiirelt väga halvaks ja minult eemaldati osaliselt üks elund.
Minu seisund ei olnud raske aga tegelikult oli vaja kiiresti välja uurida põhjus ja ravi peale panna. Mida ma siis tegema oleks pidanud? Perearst ei saa kõiki uuringuid kiiresti ise lasta teha. Minu seisundiga aga ei kannatanud nädalaid oodata.
Ma saan ka suurepäraselt aru, et EMOS on tööd palju ja ei ole hea kui inimesed nö tühiste probleemidega sinna pöörduvad. Aga millised on alternatiivid?

Minu mehe vähk avastati ka EMO-s. Läks valudega sinna, naeruvääristati arstide poolt seni kuni kompuutri tulemused tulid. Ta oli juba kuid oodanud erinevate uuringute järjekorras. Haigus avastati lõpuks väga hilises staadiumis ja vähk oli kehasse tekitanud ülitugeva põletiku.

Mis ma tahan öelda on see, et seni kuni meil ei ole alternatiivi EMO-le ei saa loota et inimesed ootavad mitmeid KUID erinevaid uuringuid ja eriarstide vastuvõtte. Kui Emo-sse tuleb patsient, kelle seisund ei ole raske, siis peab ta lihtsalt kauem ootama. Raskes seisus patsiendid on järjekorras ees niiehknaa. Mina olin ka kunagi sama meelt nagu postituse autor. Peale neid kogemusi olen oma arvamust täielikult muutnud. Kumb on haigekassale lõppkokkuvõttes kallim? Kas uurida kiirelt haiguse põhjus ja määrata ravi, või lasta asjal nii hapuks minna et vaja on pikemat ravi, võibolla operatsiooni ja haiglaravi, hilisemaid täiendavaid uuringuid ja eriarsti vastuvõtte? See omakorda tähendab ka pikemat haiguslehte mille haigekassa kenasti kinni maksab.

Ainult et pooltel emosse pöördujatel pole vaja mingit kiiret ravi, et muidu läheks asi hapuks. Ja nendest omakorda pooltel pole vaja üldse mingit ravi, hüpohondrikud on lihtsalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas need inimesed, nt see vähihaige mees enne ka perearsti juures käis?(ps perearstid saavad anda ka kiireid saatekirju just nimelt kirjeldstud juhtumite jaoks). Siis veetakse end lõpuks emosse ja räägitakse seejuures eesti hirmsast arstiabist.Ja veelkord, kui need arstid tõepoolest oleks inimest naeruvääristanud, poleks nad meest üldse vastu võtnud.Aga temaga tegeleti ja tehti kalleid uuringuid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 09:09; 11.03 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas need inimesed, nt see vähihaige mees enne ka perearsti juures käis?(ps perearstid saavad anda ka kiireid saatekirju just nimelt kirjeldstud juhtumite jaoks). Siis veetakse end lõpuks emosse ja räägitakse seejuures eesti hirmsast arstiabist.Ja veelkord, kui need arstid tõepoolest oleks inimest naeruvääristanud, poleks nad meest üldse vastu võtnud.Aga temaga tegeleti ja tehti kalleid uuringuid.

minu mees käis. Perearst ütles, et mingu gastroloogi juurde ja sai saatekirja gastroloogi juurde. Sinna ta ei jõudnud aega oodata ära. Ütlesin juba ju, et selleks ajaks oleks surnud. Mees oli(on) suur ja tugev mees. Ei näinud haige välja. Lihtsalt magu hakkas valutama ja muna tuli kõhule. Emos hakati alles liigutama ja uurima. No ja oligi viimane staadium vähil. Mees paranes sellest. Uskumatu, aga tõsi. Oppi ei tehtud. Ei saanud teha, sest vähk oli maost väljas juba ja pankrease ümber. Praegu on mees terve. No diabeedi sai, aga muidu on ok. Perearst pangu end põlema!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 08.03 16:44; 08.03 18:27; 08.03 20:46; 09.03 11:12; 09.03 19:08; 09.03 23:09; 10.03 20:22; 10.03 22:10; 10.03 22:55; 11.03 14:04; 11.03 14:07; 11.03 17:57; 11.03 19:30; 12.03 06:34; 12.03 13:41; 12.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

emos ei tehta ju gastroskoopiat ega biopsiat, ikka lähed uuringute järjekorda, kus juba nagunii oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

emos ei tehta ju gastroskoopiat ega biopsiat, ikka lähed uuringute järjekorda, kus juba nagunii oled.

Ei ole nii. Emos jah ei tehta, aga viiakse üles ja seal tehakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 08.03 16:44; 08.03 18:27; 08.03 20:46; 09.03 11:12; 09.03 19:08; 09.03 23:09; 10.03 20:22; 10.03 22:10; 10.03 22:55; 11.03 14:04; 11.03 14:07; 11.03 17:57; 11.03 19:30; 12.03 06:34; 12.03 13:41; 12.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas need inimesed, nt see vähihaige mees enne ka perearsti juures käis?(ps perearstid saavad anda ka kiireid saatekirju just nimelt kirjeldstud juhtumite jaoks). Siis veetakse end lõpuks emosse ja räägitakse seejuures eesti hirmsast arstiabist.Ja veelkord, kui need arstid tõepoolest oleks inimest naeruvääristanud, poleks nad meest üldse vastu võtnud.Aga temaga tegeleti ja tehti kalleid uuringuid.

Miks sa eeldad et ei käinud? Kohe nii hästi tead?
Käis korduvalt ca 4 kuu jooksul perearstil. Uuringuid tehti mitmeid, aga perearst kahtlustas mitmeid muid haigusi ja sai ka erinevad ravid peale. Miski ei aidanud. Cito saatekirja perearst ei andnud, kuna mees oli väga noor ja nii kurja haigust ei osanud ta kahtlustada. Tal oli väga agressiivne soolevähk, kahtlustati lihtsalt põletikku, sooleparasiite jne.
Veetakse ennast lõpuks emosse? Nojahh… Loivas lõpuks ebainimlike valudega tõesti sinna.
Emos peavad arstid inimese läbi vaatama, nad ei saa kedagi kellel on suured valud, lihtsalt niisama tagasi saata. Naeruvääristati jah, oldi üleolevad ja anti mõista et ta on lihtsalt simulant.
Kõik Cito saatekirjad sai kenasti peale Emos käiku. Asi hakkas lõpuks liikuma ja mõne päeva pärast oli opp juba tehtud. Kui kaua ta muidu ootama oleks pidanud? Ma ei taha mõeldagi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.03 10:23; 10.03 22:23; 11.03 14:25; 11.03 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja oligi viimane staadium vähil. Mees paranes sellest. Uskumatu, aga tõsi. Oppi ei tehtud. Ei saanud teha, sest vähk oli maost väljas juba ja pankrease ümber. Praegu on mees terve. No diabeedi sai, aga muidu on ok. Perearst pangu end põlema!!!

Ah et viimase staadiumi vähk ja maost väljas ja oppi ei tehtud ja nüüd on mees terve…
Nojah. Mis sa siis kostad või kus sa pistad. Paneks selle teema äkki lukku?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.03 15:38; 10.03 20:30; 11.03 12:55; 11.03 22:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja oligi viimane staadium vähil. Mees paranes sellest. Uskumatu, aga tõsi. Oppi ei tehtud. Ei saanud teha, sest vähk oli maost väljas juba ja pankrease ümber. Praegu on mees terve. No diabeedi sai, aga muidu on ok. Perearst pangu end põlema!!!

Ah et viimase staadiumi vähk ja maost väljas ja oppi ei tehtud ja nüüd on mees terve…
Nojah. Mis sa siis kostad või kus sa pistad. Paneks selle teema äkki lukku?

Kas sa oled lollakas või? Kui on mitte Hodgkini lümfoom maos, siis on võimalik paraneda. Seda tüüpi vähki ei opereerita kui pole kompaktne. Sest sellel puudub ka mõte. See on vereloome vähk ja mööda keha laiali. Saades üli agressiivset keemiat, bioloogilist ravi ja ka seljaajusse otse mingit ravi, on võimalik paraneda sellest. Kui hästi, see sõltub pljudest teguritest mida kirja panema ei viitsi hakata. Kui sa arvad, et neljada staadiumi vähk tähendab alati surma, siis oled küll opakas. Vähid on erinevad. Ka maos olevad vähid on erinevad. Mul on elav tõestus kodus koos kõigi paberitega mis tõestab, et sellises staadiumis vähk oli ja enam ei ole sellest jälgegi. Ta ei ole meditsiiniline ime. Kohe saab 5 aastat tervenemisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 08.03 16:44; 08.03 18:27; 08.03 20:46; 09.03 11:12; 09.03 19:08; 09.03 23:09; 10.03 20:22; 10.03 22:10; 10.03 22:55; 11.03 14:04; 11.03 14:07; 11.03 17:57; 11.03 19:30; 12.03 06:34; 12.03 13:41; 12.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni kuni arstiabi kättesaamine on Eestis alla arvestst

Ega see pole mujal teisiti…Minul ühest Euroopa arenenuimast riigist kogemus.

Läksin pikalt kestnud kõhuvaludega perearstile, saatis endokrinoloogi juurde.

Lähen aega kirja panema: esimene vaba aeg 2,5 kuu pärast. Räägin, et mul valutab. Ütlevad, et vabandage, aga me ei saa teie heaks mitte midagi teha.

Helistan eri erapraksistesse. Ühte saan aja mingi 3 nädala pärast.

Häda üle ei lähe. 1. kord EMOsse. 2. kord EMOsse. 3. kord EMOsse. Iga kord tehakse mingi uuuring, antakse iga kord eri rohud, need ei aita. Väga vastumeelselt ja pika punnimise peale võetakse üldse jutule. Kolmandal korral lausa mõnitatakse. Valu laseb öösel magada max 2 tundi.

Helistan uuesti erapraksisesse, et ma ei kannata enam välja (mõtlesin juba elu lõpetada). Saan aja uuringule järgmiseks päevaks.

Tehakse vajalik uuring, saan diagnoosi ja õiged rohud ja kahe nädala pärast tervis korras.

Kogu loost jääb mulle patakas arstiarveid ja karpide viisi rohtusid, mida ma ei vajanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled lollakas või? Kui on mitte Hodgkini lümfoom maos, siis on võimalik paraneda. Seda tüüpi vähki ei opereerita kui pole kompaktne. Sest sellel puudub ka mõte. See on vereloome vähk ja mööda keha laiali. Saades üli agressiivset keemiat, bioloogilist ravi ja ka seljaajusse otse mingit ravi, on võimalik paraneda sellest. Kui hästi, see sõltub pljudest teguritest mida kirja panema ei viitsi hakata. Kui sa arvad, et neljada staadiumi vähk tähendab alati surma, siis oled küll opakas. Vähid on erinevad. Ka maos olevad vähid on erinevad. Mul on elav tõestus kodus koos kõigi paberitega mis tõestab, et sellises staadiumis vähk oli ja enam ei ole sellest jälgegi. Ta ei ole meditsiiniline ime. Kohe saab 5 aastat tervenemisest.

Selle asemel, et siin teisi lollakaks sõimata, oleks võinud kohe öelda, mis sorti pahaloomulise kasvajaga tegu oli. Maovähk, mida sa siin korduvalt rõhutasid, siiski nii hea prognoosiga pole. Ja mitte-Hodgkini lümfoom pole jälle maovähk, isegi kui ta kolle maos asub.
Aga vastupidiselt teistele siinkirjutajatele, arvan ma et kui tõesti tunned, et midagi on valesti ja arsti aeg liiga kaugel, siis mine käi EMO’s ära.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 11:27; 13.03 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled lollakas või? Kui on mitte Hodgkini lümfoom maos, siis on võimalik paraneda. Seda tüüpi vähki ei opereerita kui pole kompaktne. Sest sellel puudub ka mõte. See on vereloome vähk ja mööda keha laiali. Saades üli agressiivset keemiat, bioloogilist ravi ja ka seljaajusse otse mingit ravi, on võimalik paraneda sellest. Kui hästi, see sõltub pljudest teguritest mida kirja panema ei viitsi hakata. Kui sa arvad, et neljada staadiumi vähk tähendab alati surma, siis oled küll opakas. Vähid on erinevad. Ka maos olevad vähid on erinevad. Mul on elav tõestus kodus koos kõigi paberitega mis tõestab, et sellises staadiumis vähk oli ja enam ei ole sellest jälgegi. Ta ei ole meditsiiniline ime. Kohe saab 5 aastat tervenemisest.

Selle asemel, et siin teisi lollakaks sõimata, oleks võinud kohe öelda, mis sorti pahaloomulise kasvajaga tegu oli. Maovähk, mida sa siin korduvalt rõhutasid, siiski nii hea prognoosiga pole. Ja mitte-Hodgkini lümfoom pole jälle maovähk, isegi kui ta kolle maos asub.
Aga vastupidiselt teistele siinkirjutajatele, arvan ma et kui tõesti tunned, et midagi on valesti ja arsti aeg liiga kaugel, siis mine käi EMO’s ära.

Ma emosse siiski ei lähe. Sain aja gastroogile homseks. Keegi oli tühistanud enda aja. Ja narkoosis gastroskoopia saan ka varem. Hetkel ei ole mul täiskõhutunnet ja valu maos on aegajalt. See muna tundub olevat väga lümfisõlme moodi. Pikali olles ei tunne seda, aga kui seisan ja kõhu sisse tõmban, siis tunnen seda näpu all. Nagu uba oleks sügaval kõhus. Mao asukohas on see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 08.03 16:44; 08.03 18:27; 08.03 20:46; 09.03 11:12; 09.03 19:08; 09.03 23:09; 10.03 20:22; 10.03 22:10; 10.03 22:55; 11.03 14:04; 11.03 14:07; 11.03 17:57; 11.03 19:30; 12.03 06:34; 12.03 13:41; 12.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama hirm, kardan haigusi ja just seda kõige hullemat. Minul hakkas sellest hirmust magu valutama, tükitunne kurgus, rinnakus valud, krooksud, iiveldus. Algas kõik umbes 2 aastat tagasi. Tänaseks olen käind vist 6 erineva gastroeneteroloogi juures, neist kahe kirurgi juures kinnitust saamas, et minuga on kõik korras ja need valud ei tekita mulle maovähki. Gastroskoopias olen 2 korda käinud 2 aasta jooksul, viimati aasta tagasi. Maost võeti ka proovid, kõik väliselt okey. Diagnoosiks sain reflukshaigus, pean jälgima mida söön ja joon. Lisaks teen vahel omeprosooli kuure. Hirm on ikkagi, ometi mitmeid kordi arstil käinud. Kirurg seletas puust ja punaselt kõik ära, aga vot ikka kardan. Antidepressante ei suuda võtta, kuna tunnen kohe, et mõjuvad maole halvasti. Vahest võtan rahustit.Teraapias käisin 10 korda aga mitte mingit kasu, minu jaoks mõttetu aja raiskamine. Kui kuskil enda kehas valu tunnen, kohe kardan surmahaigust ja jooksen arstile end kontrollima. Arvan et tuleb õppida nii elama. Maos tunnen iga päev mingeid tundeid, aga paremaks läks oluliselt tervis kui kaotasin kehakaalu 8 kg ja hakkasin liikuma. Siiski söön ja joon ma kõike. Mina soovitan kindlasti gastroskoopias ära käija ja saab rahu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 13:55; 12.03 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa refluksiga süüa ei või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 22:36; 12.03 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa refluksiga süüa ei või?

Refluksiga on enamus toidud keelatud. Kõik praetud, maiustused, kohv, tee, alko, vürtSised toidud, võileivad, sai, pirukad jne. Mina üldiselt toitu ei jälgi, olen proovinud süüa vaid putrusid ja suppe, aga pole olulist muutsut täheldanud. Ainuke mis tõesti ei sobi on kohv, aga loobuda ei suuda ja siiski luban endale päevas tassi.Arst ütleb , et toidud mis ühele sobivad, ei pruugi teisele sobida. Ise peab katsetama, aga minul reaalseid kõrvetisi ei ole. Mul avaldub kõrvetustunne rinnakuvaluna, vahest iiveldab ja torkib mao piirkonnas naba juures paremal.Lisakas tarvitan ma mao teed ja libejalaka kapsleid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 13:55; 12.03 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja oligi viimane staadium vähil. Mees paranes sellest. Uskumatu, aga tõsi. Oppi ei tehtud. Ei saanud teha, sest vähk oli maost väljas juba ja pankrease ümber. Praegu on mees terve. No diabeedi sai, aga muidu on ok. Perearst pangu end põlema!!!

Ah et viimase staadiumi vähk ja maost väljas ja oppi ei tehtud ja nüüd on mees terve…
Nojah. Mis sa siis kostad või kus sa pistad. Paneks selle teema äkki lukku?

Kas sa oled lollakas või? Kui on mitte Hodgkini lümfoom maos, siis on võimalik paraneda. Seda tüüpi vähki ei opereerita kui pole kompaktne. Sest sellel puudub ka mõte. See on vereloome vähk ja mööda keha laiali. Saades üli agressiivset keemiat, bioloogilist ravi ja ka seljaajusse otse mingit ravi, on võimalik paraneda sellest. Kui hästi, see sõltub pljudest teguritest mida kirja panema ei viitsi hakata. Kui sa arvad, et neljada staadiumi vähk tähendab alati surma, siis oled küll opakas. Vähid on erinevad. Ka maos olevad vähid on erinevad. Mul on elav tõestus kodus koos kõigi paberitega mis tõestab, et sellises staadiumis vähk oli ja enam ei ole sellest jälgegi. Ta ei ole meditsiiniline ime. Kohe saab 5 aastat tervenemisest.

Ei, ma pole lollakas. Hodgkini ja mitte-Hodgkini lümfoom ning maovähk on täiesti erinevad haigused. Õpi asjad selgeks ja plõksi siis.

Usun, et tean tänu mehe haigusele väga palju vähist ja sell ravist. Lümfoomid on samuti vähid. Pole vahet kas Hodgkin või mitte. Vähk on vähk. Kui on maost alguse saanud mitte Hodgkin, siis on tegu ikka vähiga. Ka arstid nimetasid meest maovähiga patsiendiks. Kuigi klassikalises mõistes polnud tavaline maovähiga. Ei öelnud keegi, et see patsient on maost alguse saanud difuuse suurerakulise agressiivse, Burkkitti lümfoomiga patsient.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 08.03 16:44; 08.03 18:27; 08.03 20:46; 09.03 11:12; 09.03 19:08; 09.03 23:09; 10.03 20:22; 10.03 22:10; 10.03 22:55; 11.03 14:04; 11.03 14:07; 11.03 17:57; 11.03 19:30; 12.03 06:34; 12.03 13:41; 12.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sa teaksid, siis vähk ei valuta! Kui vähk valutaks, siis ei oleks neid 3 ja 4 staadiumi vähke, et oh suprise, homme sured ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et tean tänu mehe haigusele väga palju vähist ja sell ravist. Lümfoomid on samuti vähid. Pole vahet kas Hodgkin või mitte. Vähk on vähk. Kui on maost alguse saanud mitte Hodgkin, siis on tegu ikka vähiga.

Vähk ei ole vähk. Vähk on koondnimetus pahaloomulistele kasvajatele, aga kõik need kasvajad on omakorda erinevad, nende prognoosid on erinevad, nad alluvad ravile erinevalt. Usu mind, kui su mehel oleks olnud viimase ehk neljanda staadiumi maovähk, siis väga suure tõenäosusega teda viis aastat hiljem enam meie seas poleks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 11:27; 13.03 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sa teaksid, siis vähk ei valuta! Kui vähk valutaks, siis ei oleks neid 3 ja 4 staadiumi vähke, et oh suprise, homme sured ära.

Mõned vähiliigid tõesti ei valuta, aga ise emakakaelavähki põdenuna võin väita, et enesetunne on umbes sama lõbus kui synnitusel emakakaela avanemise ajal.

Oh surprise, kui kaua & palju tuli arste tyydata, et ‘te kujutate seda endale ette’ & ‘see on teil närvidest’ asemel arvas yx, et opereerimisega kisub kiirex.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Ilu ja tervis Vähihirm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.