Esileht Väikelaps Vahvate lasteriiete otsingul

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Vahvate lasteriiete otsingul

Postitas:

Olen vahvate tuunikate otsingul. Kas keegi oskab soovitada, kust võiks leida 128-134 suurusele midagi väga kifti ja mõnusast materjalist? Laatadel on vahel lahedaid lasteriideid müügil, aga kust neid tegijaid leida võiks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No… sealtsamast, kus need laadal käijad igapäevaselt tegutsevad (ehk võta visiitkaart või jäta nimi meelde)
Meie ei tea ju, mis sinu arvates “kift” on!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kõige mõistlikum on sul minna kangapoodi, osta meeldivaid kangaid (tuunikale sobilikke müüakse ka kaaluga, ntx abakhanis) ja siis lased mõnel õmblejal õmmelda. Facebook on täis FIEsid ja tuunika õmblemine pole keeruline töö, st selleks ei pea väga kõva profiõmblejat otsima 🙂 Kui oskab õmmelda rohkem kui voodilinu, siis juba sobib.

aga kui rääkida tellimisest, siis minu meelest lahedaid tuunikaid teeb Boden

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 09:49; 13.12 10:38; 13.12 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see 128-134 laps on? Ma vaatan oma 1. klassi 7-aastast (130 pikk) ja tal on juba täiesti oma maitse ja nt need Bodeni lehe tuunikad talle enam üldse peale ei läheks. Tahab popikas olla (mida iganes see tähendab). Koolis muide koolivorm. Seega ma arvan sa võiks lapsega poodlema minna, küsida mida tema tahab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 22:55; 14.12 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võeh,ma vihkan neid ‘kifte’ asju. Iga teine enda arust mingi ettevõtja ja vorbib tuunikaid ja mütse, inetu.
Nõustun eelkõnelejaga,lase lapsel ise valida,mitte ära topi oma ideid.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana see 128-134 laps on? Ma vaatan oma 1. klassi 7-aastast (130 pikk) ja tal on juba täiesti oma maitse ja nt need Bodeni lehe tuunikad talle enam üldse peale ei läheks. Tahab popikas olla (mida iganes see tähendab). Koolis muide koolivorm. Seega ma arvan sa võiks lapsega poodlema minna, küsida mida tema tahab.

Jah, sellega ma olen nõus, et laps peab saama ise valida, ma juba oma 5-aastase lapsega pean nõu, missuguseid riideid talle osta. Aga ka lastel on erinevad maitsed, minule meeldis veel pubekana käia kohati üsna lapselikult riides, värvid, pildid jne. Mul pole kunagi peal olnud perioodi riietun-üleni-musta-rebin-riided-lõhki. Ma olin rohkem selline, kes kandis lillelisi hipiriideid. Mulle lasti ka palju rõivaid õmmelda õmbleja juures (näiteks kooli minnes lasti õmmelda koolivorm, sest nii väikseid koolivorme, mida mulle vaja oli, valmisvalikus ei olnudki) 😀

Ma poes lapsega ei viitsi käia, ta nagunii midagi seal selga proovida ei taha. Küll aga olen teinud nii, et valime e-poest koos. Ta on juba soovinud ka selliseid asju, mille peale ma ise poleks tulnud. Kui ta suuremana soovib ainult musta riietuda, siis ma vist oleks veidi mures, aga ei hakkaks siiski talle pitsilist lilleseelikut selga suruma 😀

Kui teie lapsed soovivad käia teistsugustes riietes, siis ometi ei ole vaja hakata kooris maha tegema neid, kellele meeldivad sellised riided, kus siil vaatab taskust välja või kleidil kappab hobune. Pole vaja vihata ja jälestada, eks. Kõigile ei meeldi olla maitsekalt hall või must.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 09:49; 13.12 10:38; 13.12 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 7a tüdruk leplik, aga noorhärraga (7a/134) pean ma kindlasti enne kooskõlastama ehk sirvime valiku kodulehel läbi ja siis tema otsustab, mis selga panna kannatab. Mina valin siis sellest edasi, mis MINU meelest selga panna kannatab 😀 Mingi isetegvuslik emme valik ei lähe enam aastajagu mitte. Õnneks on see “mida suurem PikneMcQueeni pilt seda ägedam särk” faas möödas.
Bodeni valik oli niiii igav! Ja suht kallis kah veel. Terve NextHMJaLindex on selliseid täis ju!
HouseofFraser Eestisse saadab küll 6.5naelase postikuluga, aga neil on ilusaid asju, nt P.o.P veluurkleit 20.- eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 11:55; 14.12 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda House of Fraserit ma varem ei teadnud, väga tore link, teinekord proovin midagi tellida. tnx

Bodeni asju ma siiski HMi ja Lindexiga ei võrdleks, liiga erinevad, kvaliteet kehvem. Nexti valik võib tunduda sama, sest ka Next müüb Bodeni firmamärki. Eestisse Next alesid ei tee, seega kui on huvi mõne Bodeni firma eseme vastu, on mõistlikum vaadata, kas Bodeni lehel on samale asjale allahindlust. Monsooniga sama teema.

P.S. ma ka siiski ainult lapsel ei lase kõike valida, tema näitab suuna kätte ja siis ma vaatan edasi rahakoti ja kokkusobivuse järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 09:49; 13.12 10:38; 13.12 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 130 cm pikk 7-aastane, aga temale enam need vahvad aplikatsioonidega ja värvilised riided ei meeldi. Kui on midagi vaja, siis käime koos poodides või siis näitan mõnes netipoes valikut, valib pigem tumedad ühevärvilised riided, mõnikord võib mõni kiri peal olla või pilt, aga sellised beebiriiete tüüpi asjad nagu sel Bodeni lingil talle enam ei meeldi. FB-s on ka kanga- ja õmblusgrupid, kus saab tellida endale meeldivast kangast midagi, kui täiesti teistest erinevat tahta, aga õmblusteenus läheb ikka suhteliselt kalliks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile ei meeldi olla maitsekalt hall või must.

Miks nii mustvalge arusaam? Et kui taskust välja vaatava siiliga kleit ei meeldi, siis tõenäoliselt kannab musta või halli?

Viimased riided mida mu tüdruk endale soovis ja ma H&M-st tellisin, olid need 2 kleiti (tundub, et vööd on popid?):
https://www2.hm.com/en_eur/productpage.0690952002.html
https://www2.hm.com/en_eur/productpage.0623275005.html

Aga täiesti fine kui su tüdruk tahab selliseid nagu Bodeni lehel. Peaasi et see on tema maitse, mitte sinu.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 22:55; 14.12 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane lemmik just seal house of fraseri tellimusest oli tüdrukul
sellist tüüpi kleidi meil tavaliselt ongi, pehmest venivast puuvillmaterjalist, küllalt pikad et selg soojas oleks jne + pehmed skinny püksid/retuusid. Neid nunnu siilikese ja hobuseaplikatsiooniga ei taha isegi mu viiene noorem laps enam, ikka natuke juba suurema lapse riideid. Aga ma ei ütle, et neid nüüd vihkama peaks, minupoolest võivad neid ka täiskasvanud kanda, kui see on nende maitse.
Õetütrel (8a) on rohkem seda printsessistiili, et oleks seelikul tõlli ja helmeid, aga meie oma armastab lillat ja punast, mitte niiväga roosat ja satse ei kannata üldse ja riie peab nahal mugav olema, ei meeldi karedad ja kõvad asjad. Lapsel on selleks ajaks ikka päris oma maitse juba kujunemas ja kui see just väga sinu omast mööda pole, siis ikka võib ju tal lasta ka sõna seka öelda (ja siis õpetada, et mis millega sobib, näe selle materjal on kehva ja kortsub, seda pole millegiga kokku sobitada jne)

Merivälja Coopi majas on üks pisike käsitööpood, kus on palju ilusaid pehmeid trikotaazkangaid ja nendest saab lasta kohapeal mõõtu õmmelda tuunikaid-kleite-särke ja retuuse. Eritellimusel kleit maksis mingi 25.- (materjal ja töö kõik kokku), pitsiservad, ilus riie, mis ei ole välja veninud ja luitunud. Ma olen sealt lastele mitu kleiti tellinud (ausõna, ei ole poe omanik!)

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 11:55; 14.12 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ei tea ju, mis sinu arvates “kift” on!

????????????

Küll aga teame, et kift on mürk. Täpsemalt rotimürk.
Palju õnne, teemaalgataja tahab mürgitatud rottide piltidega tuunikat oma lapsele!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Vahvate lasteriiete otsingul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.