Esileht Pereelu ja suhted Väike abipalve headele inimestele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Väike abipalve headele inimestele

Postitas:
Kägu

Teema suletud.

Perekool.ee foorumis on keelatud: 4.7 anonüümsed abipalved, (sh materiaalse abi osutamine).

Perekooli Moderaator

0
-43
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Niigi halvas nimekirjas, petjate nimekirjas, ja nüüd veel selline haigus lapsel

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua neid tobedaid postitusi tehakse?!

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kandke raha! Tegu petturiga!!!

Guugeldage nime ja lööge ka siia samma Perekooli otsingusse ta nimi sisse. Kohe jookseb välja, et ta juba mitu erinevat kerjamisteemat teinud erinevate nutulauludega…

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See juba mitmes selline postitus ja Kady Kolk neid ei ole teinud. Lapsel tal verevähki ka ei ole. Peab ikka deb…ik olema, kes midagi sellist lapse kohta kirjutab. Huviga tahaks näha seda inimest.

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähemalt siinsed nüüd kõik mäletavad nime. Kui enne nimi meelde ei jäänud siis nüüd juba tänu neile postitustele see Kady Kolk nimi küll meelest ei lähe.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille põhjal väidate, et Kolk ise neid nutulaule ei kirjuta? Miks peaks keegi teine talle raha kerjama? Selle inimese poolt võib kõike oodata…

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt siin võiks veebipolitsei sekkuda ja IP abil selle haige postitajaga ühendust võtta. See pole normaalne kui keegi kasutab kellegi teise nime (vahet pole et pole ka puhas leht), nii häbitult ära

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahapäev on muide seitsmendal, 8s on laupäev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh sulle kallis abistaja kes sa kandsid 10 eurot!! Vaja oleks siiski veel, et rahapäevani välja tulla. Teiste negatiivseid kommentaare ma ei vaja ja kui aidata ei soovi, siis ole vait ja vali omale meelepärasem teema,kus sõna võtta!

0
-33
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh sulle kallis abistaja kes sa kandsid 10 eurot!! Vaja oleks siiski veel, et rahapäevani välja tulla. Teiste negatiivseid kommentaare ma ei vaja ja kui aidata ei soovi, siis ole vait ja vali omale meelepärasem teema,kus sõna võtta!

Ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks moded oma tööd ei tee? Esiteks eemaldada see psühh PK ja veebipolitseile IP uurimiseks!

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ravimid sa oma lapsele ostsid, Kady Kolk?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled pöördunud kov-i, et saada kõike teile ette nähtud abi ja toetused? Siis sugulased, sõbrad ja tuttavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii julma asjaga nagu vähk, ei tasuks nalja teha ja valetada! Häbi sulle, kes iganes sa neid postitusi teed!

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siit on punane joon ületatud. see on lugeja mõnitamine, kui teda terroriseerirakse järjekindlalt tundliku teemaga nagu näljas ja haige laps, mille aluseks on raha kerjamine ühe kindla isiku poolt.

foorumi käsutaja, eemalda see inetu teema ja teata veebipoltseile.

 

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt siin võiks veebipolitsei sekkuda ja IP abil selle haige postitajaga ühendust võtta. See pole normaalne kui keegi kasutab kellegi teise nime (vahet pole et pole ka puhas leht), nii häbitult ära

Tee vihje.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui on küsimusi, siis küsige julgelt ????

Kui kõht on tühi, siis küsidki ju toiduabi, mitte raha. Milline Vallavalitsus on jätnud inimesed söömata?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks on juhtunud minu peres väga kurb sündmus, mu lapsel avastati verevähk ja seetõttu ei saa ma ka tööl käija :’( laps vajab 24h ööpäevas hoolt ja sissetulekud vaid toetused. Oleme siiani saanud ots otsaga kuidagi toime tuldud, aga see kuu on raskeks läinud, kuna ostsin lapsele kallid ravimid. Uus rahapäev on alles 8.01 ja hetkel arvel 2 senti :’( ehk on keegi siit paremal järjel ja saaks natuke rahaliselt aidata? Külmkapp on täiesti tühi ja olemas vaid pool pakki võid, laps aga vajab tervislikku toitu. Aidata saate: EE201010011687793227 Kady Kolk ja kui on küsimusi, siis küsige julgelt ????

Suured tänud juba ette kallid abistajad!

Miks mängid nii raske haigusega?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt siin võiks veebipolitsei sekkuda ja IP abil selle haige postitajaga ühendust võtta. See pole normaalne kui keegi kasutab kellegi teise nime (vahet pole et pole ka puhas leht), nii häbitult ära

Siin vôiks sekkuda tavaline politsei juba

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võin igasuguseid nutulaule uskuma jääda, aga mitte seda, et vanem ostab lapsele verevähi rohtusid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd oleks aeg ka teada, kes siin lollitab inimesi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga haiglane juba tõesti!

Kui lolliks see postitaja tõesti inimesi peab ????

Kõik need postitused on edastatud politseisse! See,et sa minu last siin mängu tood on ülimalt rõve ja haiglane,ükskõik kes sa ka poleks su enda elus peab midagi väga valesti olema.Kindlasti oled sa keegi mu oma tuttavatest,sest kes võõrastest viitsiks minu peale nii palju aega raisata! Aga ma uurin selle ükskõik ,mis moel välja.

Kady Kolk

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga haiglane juba tõesti!

Kui lolliks see postitaja tõesti inimesi peab ????

Kõik need postitused on edastatud politseisse! See,et sa minu last siin mängu tood on ülimalt rõve ja haiglane,ükskõik kes sa ka poleks su enda elus peab midagi väga valesti olema.Kindlasti oled sa keegi mu oma tuttavatest,sest kes võõrastest viitsiks minu peale nii palju aega raisata! Aga ma uurin selle ükskõik ,mis moel välja.

Kady Kolk

Äkki oled kunagi kellelegi halba teinud ja nüüd see tuleb kaarega tagasi? Ei väida midagi, lihtsalt küsin.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Delfile vihje, kuidas Perekool NÜÜD oma postitusi modereerib

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga haiglane juba tõesti!

Kui lolliks see postitaja tõesti inimesi peab ????

Kõik need postitused on edastatud politseisse! See,et sa minu last siin mängu tood on ülimalt rõve ja haiglane,ükskõik kes sa ka poleks su enda elus peab midagi väga valesti olema.Kindlasti oled sa keegi mu oma tuttavatest,sest kes võõrastest viitsiks minu peale nii palju aega raisata! Aga ma uurin selle ükskõik ,mis moel välja.

Kady Kolk

Sul on nimekaim või kuhu see raha siis läheb või läks? 10 eurot ju “keegi üle kandis”

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline Vallavalitsus on jätnud inimesed söömata?

Appi, miks vallavalitsus peaks inimesi sööma!!?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga haiglane juba tõesti!

Kui lolliks see postitaja tõesti inimesi peab ????

Kõik need postitused on edastatud politseisse! See,et sa minu last siin mängu tood on ülimalt rõve ja haiglane,ükskõik kes sa ka poleks su enda elus peab midagi väga valesti olema.Kindlasti oled sa keegi mu oma tuttavatest,sest kes võõrastest viitsiks minu peale nii palju aega raisata! Aga ma uurin selle ükskõik ,mis moel välja.

Kady Kolk

Sul on nimekaim või kuhu see raha siis läheb või läks? 10 eurot ju “keegi üle kandis”

Mulle pole MITTEKEEGI teinud mitte ühtegi ülekannet! Seda saan vabalt tõestada oma kontoväljavõttega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See et kady nooruses tegi selle ühe lolluse on üks asi(ta sai karistada ka selle eest ja vastutas) aga kõik inimesed..kes teda tunnevad teavad et ta poleks selline idioot , kes teeks siia neid lolle postitusi!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga haiglane juba tõesti!

Kui lolliks see postitaja tõesti inimesi peab ????

Kõik need postitused on edastatud politseisse! See,et sa minu last siin mängu tood on ülimalt rõve ja haiglane,ükskõik kes sa ka poleks su enda elus peab midagi väga valesti olema.Kindlasti oled sa keegi mu oma tuttavatest,sest kes võõrastest viitsiks minu peale nii palju aega raisata! Aga ma uurin selle ükskõik ,mis moel välja.

Kady Kolk

Aga kuidas see inimene teab su kontonumbrit?

Mina tean kyll täpselt, kes mu kontonumbrit teavad…  (on emb-kumb ylekande teinud)

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Väike abipalve headele inimestele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.