Esileht Lapse ootamine Väike hoop kõhtu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Väike hoop kõhtu

Postitas:

Olen jube mures. Eile õhtul hüppas koer käpaga kõhtu. Vajutas täitsa kõhu sisse ühe koha pealt. Hetkeks oli tugev valu, aga see ei jäänud püsima. Rasedust 18 nädalat. Beebi liigutusi veel ei tunne, seega ei saa kahjuks aru, kas see tegi kuidagi talle liiga või mitte. Kõht otseselt valulik pole ja mingit voolust ka sellele ei järgnenud. Alt on kõht veid valulik, aga see oli mul varem ka aegajalt nii (emaka venimisvalu vist).
Kas peaksin siiski kontrolli minema? LA on mul 2 nädala pärast.
A ja no ta hüppas täpselt sellel poolele, kus beebi asub mul. Paar nädalat tagasi arstil näidati UH-ga beebi asukoht mulle. Ja käpa vajutas peale sinna, kus beebi pea peaks olema. Uhh, jubedalt muretsen.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et väga ebatõenäoline, et lapsega midagi juhtus. Mul on suurem laps kogemata jalaga kõhtu löönud korduvalt, kuid kõik on korras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et väga ebatõenäoline, et lapsega midagi juhtus. Mul on suurem laps kogemata jalaga kõhtu löönud korduvalt, kuid kõik on korras.

+1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta peaks seal pesas vee sees ilusti kaitstud olema. Kontroll beebi olukorda ei muuda (ravida pole ju midagi, sinu sümptomite puudumise põhjal), seega kontrolli mine siis, kui end sellest paremini tunned ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebi on kõhus üsna hästi kaitstud jah.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõitis üks naine Selveris ostukäruga kõhtu sisse, kui olin ca 28. nädalat rase. Lapsega ei juhtunud midagi. Usun, et Sul on ka kõik korras – veritsema ju ei hakanud ja mingit teistsugust valu, kui senini, ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid suruvad ka ikka vahest UHde ajal suht tugevalt kõhtu. Mul on mitmel UHs valus old. Nii,et ma ei usu ka et väga miretsema
oeaks. Olen isegi kogemata vastu laua nurka jooksnud vms. Ja läbi kõhu tehakse biopsijaid ja asju. Pole hullu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Väike hoop kõhtu