Esileht Beebi ja mitmikud Väike ja kerge lapsevanker

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Väike ja kerge lapsevanker

Postitas:

Olen pikka aega otsimas ühte vankrit, mida linnapildis päris tihti kohtan. Ei ole tegu tavalise suure kookoniga, vaid nagu raamile oleks kinnitatud vaid turvatool.
Kuna olen vankrite maailmas veel täielik võhik, kas keegi saab mu kirjeldusest aru ja oskab mind aidata? Soov oleks saada selline vanker, mis oleks väga kerge ja ei võtaks liiga palju ruumi.

Tänud ette

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käru ratastele saabki adapteritega kinnitada turvahälli. Pikas perspektiivis jalutamiseks küll ei soovita sellist lahendust, beebile on parem vankriosas või kookonis olla selja asendi poolest. Aga nii turvahälliga ratastel saab poes käia ja väikse tiiru teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul laps väike oli siis mu mees rääkis samasugusest asjad, et ta koguaeg näeb ühte naist sellise asjaga ringi jalutamas meie maja juures. Tegemist ei olnud kindlasti turvahälliga käruraamil, sest ta ikka teadis, milline näeb välja turvahäll käru peal. Kahjuks ise ei jõudnudki jälile, mis käru see oli lõpuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjelduse järgi on äkki Doona+ https://stroller24.com/et/doona-turvahaell/828-doona-turvahaell.html

Igaks juhuks lisan siia ka selle häll-käru ADAC turvalisustesti tulemuse. Üldhinnang on sellel küll napp hea, aga turvalisus selline keskmine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Väike ja kerge lapsevanker