Esileht Pereelu ja suhted Väike kink mehele

Näitan 21 postitust - vahemik 91 kuni 111 (kokku 111 )

Teema: Väike kink mehele

Postitas:
Kägu

Aga ometi oled ju ikka see kingituste ootaja, muidu oleks terve arve maksnud ja teeks seda mehega kordamööda. Aga ei, pakud ainult ühe korra, et maksad magustoidu eest, ise lased suurema osa arvest ikka mehel maksta ja tood selle veel eraldi välja kui kingituse. Parasiteerid ju küll mehe najal ja väga imelik on, et sa ise seda ei märka.

Tohutult nõme kommentaar! Inimene ei ole veel jõudnud midagi öeldagi, aga sina tead juba täpselt, et naine parasiteerib. On ju ilusti öeldud, et naine on iga kord pakkunud, et maksab enda eest ise. Aga SINA TEAD, et nii ei ole olnud ja eit ainult parasiteerib!

Nii tüüpiline perekoolile. Eeldada igasugu nõmedusi, tegelikku tausta teadmata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui tavaliselt laseb alati mehel maksta ja isegi siis, kui midagi maksab, jätab suurema osa arvest ikka mehele maksta.

Ja siis? Kuidas see sinu p…t torgib, kes kelle või mille eest maksab?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis? Kuidas see sinu p…t torgib, kes kelle või mille eest maksab?

Nagu juba ütlesin, siis mul täiesti ükskõik, kes maksab. Kui mehele nii sobib ja naisele sobib, miks mitte. Aga milleks see silmakirjalik jutt sinna juurde, et ma olen rahaasjades väga tundlik ja ei soovi kellelegi võlgu olla. Seda, et ta on pakkunud maksmist, ütles alles pärast, ilmselt ei ole eriti pakkunud, kui magustoidu eest maksmise ju võttis mees vastu, ilmselt siis ta saab aru, et naine tegelikult maksta ei taha, ainult moe pärast teeb mingit nägu vahel. See on lihtsalt nii naljakas, kuidas inimene toob kingina välja, et ta ostis restoranis käies ise magustoidu, nagu see oleks mingi suur asi, kuigi tavaliselt laseb mehel hea meelega maksta ja ka siis ei paku isegi tervet arve maksmist, vaid ainult magustoitu. Minu jaoks oleks selline käitumine väga piinlik. Kui soovid lasta enda eest maksta, mis siis sellest, aga milleks teha veel mingit nägu, et sa oled kõva enda eest maksja, kuigi tegelikult pole. Ja sinu arust on magustoidu eest maksmine mingi kink, millest tuleb kohe eraldi rääkida ja veel mainida, et nii hea magustoit oli, küll ma olen tubli.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kingituse rahaline väärtus ei oma tähtsust, sest mees on heal järjel ja miski 100-eurone lõhn teda ilmselt pöördesse ei ajaks.

Miks pöördesse? 100-eurone lõhn on kena sümboolne kink ka rahakale mehele. Või 200-300 maksev konjak/viski.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks pöördesse? 100-eurone lõhn on kena sümboolne kink ka rahakale mehele. Või 200-300 maksev konjak/viski.

Lõhna kinkimine on ikka väga riskantne tegevus, selles mõttes, et pead teise eelistusi ülihästi tedma. Pakun, et igas abieluski ei pruugi sellist asja olla. 100 EUR lõhna peale, mida teine isegi ei hinda, magama panna on ikka ülim mõttetus. Konjaki ja viski osas peab samuti eelistuse täpselt teadma. Pelk rahanumber ei ole siin näitaja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks pöördesse? 100-eurone lõhn on kena sümboolne kink ka rahakale mehele. Või 200-300 maksev konjak/viski.

Nojah, 200-300-eurone kink ei ole minu mõistes väike kink.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõhna kinkimine on ikka väga riskantne tegevus, selles mõttes, et pead teise eelistusi ülihästi tedma. Pakun, et igas abieluski ei pruugi sellist asja olla. 100 EUR lõhna peale, mida teine isegi ei hinda, magama panna on ikka ülim mõttetus. Konjaki ja viski osas peab samuti eelistuse täpselt teadma. Pelk rahanumber ei ole siin näitaja.

Tead ju ikka, millist lõhna kaaslane kasutab, millised noodid seal sees on. Chaneli 5 meestelõhna vahel valik on kindel minek.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chaneli 5 meestelõhna vahel valik on kindel minek.

No kõigile see kohe kindlasti ei meeldi, sealhulgas mulle.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead ju ikka, millist lõhna kaaslane kasutab, millised noodid seal sees on. Chaneli 5 meestelõhna vahel valik on kindel minek.

Kui on alles uus tutvus, siis kuidas saab nii täpselt teada, millist lõhna kaaslane kasutab?

Ja, millest selline veendumus, et meeste Chanel 5 meeldib kõikidele? Näiteks taevani kiidetud naiste chanel nr 5 ei meeldi mulle kohe üldse mitte.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, millest selline veendumus, et meeste Chanel 5 meeldib kõikidele? Näiteks taevani kiidetud naiste chanel nr 5 ei meeldi mulle kohe üldse mitte.

Mis meeste Chanel 5? Sellist lõhna pole olemas. 5 Chaneli lõhna vahel valida, oli jutt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 Chaneli lõhna vahel valida, oli jutt.

Ei meeldi ükski nendest. Mis kindla peale minek.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei meeldi ükski nendest. Mis kindla peale minek.

Blue meeldib enamikele. Oled ikka mees?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blue meeldib enamikele. Oled ikka mees?

Räägi enda eest, sa kipud pidevalt siin sõna võtma kõigi meeste eest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blue meeldib enamikele. Oled ikka mees?

See on Bleu, mitte mingi Blue.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kingi romantikapakett Vihula mõisas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kingi romantikapakett Vihula mõisas.

No ta peab juba oma magustoidu eest maksmist märkimisväärseks kingiks, mis sadadest eurodest me siin räägime.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kingi romantikapakett Vihula mõisas.

Vaatasin selle jutu peale siin Vihula mõisa kodulehte ja seal on pakkumine aastavahetuseks kahele 588 eurot. Selle hinna sees siis lisaks standardtoale Maarja-Liis Ilusa esinemine ja bufee õhtusöök. No on ikka hinnad siin Eestis tõesti. Just tuli pakkumine mulle ka ühest luksushotellist Hispaanias, kus saad lisaks toale aastavahetuse programmi tasuta juurde ja kokku läheks mingi 400 eurot selle eest. Ja seda hotelli ei anna Vihula mõisaga kuskil pärapõrgus küll võrrelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin selle jutu peale siin Vihula mõisa kodulehte ja seal on pakkumine aastavahetuseks kahele 588 eurot. Selle hinna sees siis lisaks standardtoale Maarja-Liis Ilusa esinemine ja bufee õhtusöök. No on ikka hinnad siin Eestis tõesti. Just tuli pakkumine mulle ka ühest luksushotellist Hispaanias, kus saad lisaks toale aastavahetuse programmi tasuta juurde ja kokku läheks mingi 400 eurot selle eest. Ja seda hotelli ei anna Vihula mõisaga kuskil pärapõrgus küll võrrelda.

Sviidi saad + 70 eest.

Vihula mõis on väga ilus koht. Hispaania hotellis oli ka pidulik õhtusöök sees?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lihtsalt mehele kuidagi erilist tähelepanu suunata.

Näiteks?

Olen kinkinud teatripiletid nii, et ei öelnud kuhu läheme, leppisime vaba päeva kokku ja palusin ilusad/viisakamad riided kaasa võtta (kui tavapäeval).

Teinekord küpsetasin talle mõeldes kooki, katsin laua pidulikumalt, olid küünlad ja pokaalid, olin ise rohkem panustanud, kui tavareedel. Tänasin…

Kontserdipiletid

Pikniku asjad pakkida, mõelda läbi, kuhu minek… On turismitalusid või muid looduslikke kohti, kuhu sõita (ja asi, mida ise ka naudid).

Saunaõhtu, osta ja katta laud, midagi põnevat/teistsugust lauale…

Spikeda mehelt endalt… Üldiselt ta/me teeme meelehead selle järgi, mis endale meeldib, seda kujutleme teiselegi meeldivat.

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või 200-300 maksev konjak/viski.

Sümboolne 300-eurone kink. 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sümboolne 300-eurone kink. ????

No sellises väärtuses on üldiselt jõulukink, seega sümboolne küll võrreldes sünnipäeva kingiga.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 91 kuni 111 (kokku 111 )


Esileht Pereelu ja suhted Väike kink mehele