Esileht Ilu ja tervis Väike kodune kopsutest (ajaviiteks)

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Väike kodune kopsutest (ajaviiteks)

Postitas:

Seoses nurga taga varitseva jubeda kopsuhaigusega teen mina nüüd iga päev testi. Nimelt istun diivanil, tõmban kopsud õhku täis ja hoian hinge kinni. Täitsa harjumuseks juba saanud.
Palun tehke ka ja pange tulemus kirja! Mul iga päev veidi varieerub, aga täna oli 1 min 20 sek. Ma ei ole mingi sportlane ka, tavaline keskealine naiskodanik.
PS Ei ole terviseteema, palun mitte ära tõsta.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 20:24; 24.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS Ei ole terviseteema, palun mitte ära tõsta.

Ajuhaigus on ikka terviseteema.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on kopsu füsioteraapiaks täitsa sobilik kodus meisterdatav asi olemas, otsi netist PEP pudel. Näiteks Regionaalhaiglal on kena piltidega voldik. See aitab kopsu ventileerida, kasutatakse pärast rindkereoperatsioone ja kopsuhaigusi, pikaajalise lamamise järgselt jmt kopsu paremaks toimimiseks ja taastumiseks.

Annab sulle tegutsemisrõõmu ja mõjub kümneid kordi paremini, kui ajule hapnikunälja tekitamine.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 21:22; 25.03 07:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsustasin haigusi ennetada ja osta koju mingi Electroluxi õhuniisutaja-ionisaatori. Kirjelduse järgi puhastab see õhu bakteritest, tugevdab närvi- ja vereringesüsteemi, parandab kopsutegevust ja kaitseb tõhusalt hingamisteede haiguste nagu astma ja kopsupõletiku eest. Kui ka muud ei tee, siis närvid on sellega rahulikumad, sest mul on vähemalt kujutlus, et ma olen kaitstud. 😀

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin väljakutse vastu. 47-aastane. Astmaatik.
Samuti 1 minut 20 sekundit. Tahtsin teemaalgataja aega üle lüüa, aga enam ei jaksanud ühtki sekundit…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annab sulle tegutsemisrõõmu ja mõjub kümneid kordi paremini, kui ajule hapnikunälja tekitamine.

No mida? Selline test treenib kopse ja ajule küll midagi halba ei tee. Ega siis aju ei ole 1 min 20 sek ilma hapnikuta ometi.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 20:24; 24.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annab sulle tegutsemisrõõmu ja mõjub kümneid kordi paremini, kui ajule hapnikunälja tekitamine.

No mida? Selline test treenib kopse ja ajule küll midagi halba ei tee. Ega siis aju ei ole 1 min 20 sek ilma hapnikuta ometi.

50 ja astmaatik. Hoidsin hinge kinni 5minutit. Tunnen, et hakkas ajudele. Plaanin kahjunõude esitamist teemalagatajale. Ma pean nüüd elu lõpuni ajupuudega olema ja ta peab sellise”toreda” mängu algatamise pärast mulle minu prognoositava saamata jäänud tulu korvama.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 21:52; 25.03 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sissehingamine ja hinge kinnihoidmine pole problem, aga välja hingates tekib kööksuv ja vilistav köha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on päris loll väljakutse, aga ma proovisin ka. Olen 39 ja astmaatik. Tulemuseks sai 1min 30sek, oleks vbl suutnud isegi suts kauem..Tegelikult proovisin, kuna sõbrannal tuttav meedik ja ta oli maininud, et kuidas kontrollida, kas kopsud korras..hingad kopsuda õhku täis ja hoiad 10 sek kinni. Kui valu ei löö ega kurgus pitsitama ei hakka, ei ole muretsemiseks põhjust.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 22:00; 24.03 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…kui ajule hapnikunälja tekitamine.

meh?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on päris loll väljakutse, aga proovisin ka. Olen 39 ja astmaatik. Tulemuseks sai 1min 30sek, oleks vbl suutnud isegi suts kauem..Tegelikult proovisin, kuna sõbrannal tuttav meedik ja ta oli maininud, et kuidas kontrollida, kas kopsud korras..hingad kopsuda õhku täis ja hoiad 10 sek kinni. Kui valu ei löö ega kurgus pitsitama ei hakka, ei ole muretsemiseks põhjust.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 22:00; 24.03 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sissehingamine ja hinge kinnihoidmine pole problem, aga välja hingates tekib kööksuv ja vilistav köha.

Kas see köha just polnudki “koduse koroonatesti” positiivse vastuse tunnus? Mäletan, et
tööl ka keegi eelmisel nädalal rääkis midagi sellist, hoidsime siis prooviks hinge kinni, keegi köhima ei hakanud 🙂 No võib-olla ma mäletan valesti ka ja töökaaslane, kes seda meile tutvustas, oli antud testist mingilt 9gagi lehelt või sarnaselt lugenud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 22:01; 24.03 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiir hakkab vanaks jääma ja teeb aeg-ajalt ühe kliki asemel topelt, selle tõttu tuli mu postitus ka topelt. Kustutada ei saa, jäi üle ainult sisu ära kustutada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 22:01; 24.03 22:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 37 ja 1:55

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on päris loll väljakutse, aga proovisin ka. Olen 39 ja astmaatik. Tulemuseks sai 1min 30sek, oleks vbl suutnud isegi suts kauem..Tegelikult proovisin, kuna sõbrannal tuttav meedik ja ta oli maininud, et kuidas kontrollida, kas kopsud korras..hingad kopsuda õhku täis ja hoiad 10 sek kinni. Kui valu ei löö ega kurgus pitsitama ei hakka, ei ole muretsemiseks põhjust.

Õudne, mul hakkaski kurgus pitsitama.. mida see tähendab?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on päris loll väljakutse, aga proovisin ka. Olen 39 ja astmaatik. Tulemuseks sai 1min 30sek, oleks vbl suutnud isegi suts kauem..Tegelikult proovisin, kuna sõbrannal tuttav meedik ja ta oli maininud, et kuidas kontrollida, kas kopsud korras..hingad kopsuda õhku täis ja hoiad 10 sek kinni. Kui valu ei löö ega kurgus pitsitama ei hakka, ei ole muretsemiseks põhjust.

Õudne, mul hakkaski kurgus pitsitama.. mida see tähendab?

Muretse.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 21:52; 25.03 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.Tegelikult proovisin, kuna sõbrannal tuttav meedik ja ta oli maininud, et kuidas kontrollida, kas kopsud korras..hingad kopsuda õhku täis ja hoiad 10 sek kinni. Kui valu ei löö ega kurgus pitsitama ei hakka, ei ole muretsemiseks põhjust.

See oli see totakas “minu tuttav Standfordi ülikooli juhatusest”, kes seda jama soovitas ning Standfordi ülikool lükkas selle väga jõuliselt ümber ning need postitused kustutati.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 21:22; 25.03 07:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Väike kodune kopsutest (ajaviiteks)