Esileht Pereelu ja suhted Väike laps ja suhe

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Väike laps ja suhe

Postitas:

Siin on nii palju teemasid, kus suhted purunemas ja lagunemas küll ühel, küll teisel põhjusel.

Mina tunnen, et meil on suhe kriisis. Koos oleme olnud 4a. Laps on aastane. Aga me ainult tülitseme. Juba iga pisiasja peale tekib möödarääkimine. Nagu ei oskagi enam ilusti omavahel suhelda. Tihti tema nähvab kuidagi ja mina jään lihtsalt vait, sest ma ei taha karjumist tekitada:)

Kõik on alguse saanud ilmselt sellelt pinnalt, et mehele meeldib paari kuu jooksul korra pidutsemas käia. Oleks tegu ühe õhtuga ja väikese rahakuluga, poleks mul selle vastu midagi. Kõik ju tahavad aegajalt tuulutada. Kuid….tema pidu kestab järgmise õhtuni, hullemal juhul ülejärgmise hommikuni…koos suure raha raiskamisega:S
Kaineks saades tulevad vabandused-lubadused kuniks järgmise korrani. Temaga ei saa isegi grilliüritusele minna, et joob seal paar õlut. Kui tegu on reede või laupäevaga, võib ta lihtsalt haihtuda jooma. Tsükkel? Alkohoolik?

Ilmselt mõjutab see aegajalt pidutsemine mind nii väga, et tekivad tülid ka tavaelu pinnalt. Et meie jaoks ei saa vaba nädalavahetust, kuid kui sõpradega peole vaja minna, siis saad? Kui koju vaja midagi osta, siis raha ei ole, aga pidutsemiseks tekib iseenesest? Ikka lausa niipalju, et saaks reisilgi ära käia selle summaga…
Mul on nagu trots tema suhtes.

Heast küljest siis, et lapsega tegeleb palju. Niipalju kui ehituse ja töö kõrvalt aega üle jääb. Last hoiab väga-väga. Nunnutab rohkem kui keskmine eesti mees. Pole probleemi last hoida, et ma saaksin end tuulutada, trennis käia, lihtsalt istumas käia.
Ta on töökas.
Kodus aitab, samas peab paljusid asju mainime, et palun aita sellega, palun tee seda jne.

Seksi koha pealt on korras. Vähemalt niipalju, et mina ei piparda ja meil klapib, kuid seda on harvem kui enne last. Ilmselt väsimuse tõttu. Või siis tülide tõttu. Kui just on tülitsetud, siis nagu pole kummalgi isu.

Ehk on meil aega vaja, et kahekesi olla? Sest seda aega me pole selle aasta jooksul kordagi leidnud. Isegi kodus õhtul kui laps on magama jäänud, siis võiks ju suhelda, aga tihti vahime lihtsalt väsimusest telekat.
Ehk on tema mugavaks läinud ja mõtleb, et istun siin kindlalt nelja seina vahel ja kus mul ikka lapsega joosta on? Ei viitsi pingutada minu nimel enam? Nii kindel minus?
Seoses sellega otsustasin ka ise nädalavahetusel peole minna üle kahe aasta vist nüüdseks. Äkki tekib mingi põnevus-hirm tagasi, et naine ka läks end tuulutama?

Öeldakse, et väikelapse aastad panevad suhtele põntsu, majaehitus paneb põntsu ning et kolmas suhte aasta on kriitiline. Meil need kõik suht koos olnud.

Kellel samuti selline tupikseis olnud ehk kirjutate kuidas sellest üle saite? Kuidas saite uuesti lähedaseks nagu enne last?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 13:19; 29.06 08:05; 29.06 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahe-kolmepäevased ja suurte summadega (nb! kodu jaoks raha pole) läbud pole küll \”uue rolliga harjutamine\” (nagu eelkirjutaja arvas). see jooma haihtumine teeks minu küll ärevaks. aga ma pole alkoholi osas ka eriti tolerantne. meie pere tülid on samuti samalt pinnnalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mis uue rolliga harjumine see joomine on:) Kas minul ei olnud vaja harjuda? Selle asemel lükatakse KOGU koorem minu õlgadele, et ise pidutseda ehk siis \”harjuda\”:) Beebi kõrvalt ju ise väga pikka vaba õhtut ei võta.
Ja olekski, et tegu on ühe õhtuga, sest mul ei oleks ühe õhtu vastu midagi.

Nüüd tegin ükspäev teatavaks, et lähen välja. See häirib teda küll väga. Iga päev küsib ja uurib. Ma ei oska ju vastata kui ma pole veel läinudki. Et nägu päris ükskõikne mu suhtes vist pole..

Otsustasime minna ka spasse. Ehk mõjub see veidi värskendavalt ja lähendavalt. Paar päeva oleme nüüd rääkinud veidi rohkem, just temapoolselt. Tundubki, et nüüd see minu väljaminek pani teda kodus rohkem rääkima. Naljakas. Kas ma pean siis koguaeg väljas käima, et ta veidigi normaalne oleks:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 13:19; 29.06 08:05; 29.06 13:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tea, mis uue rolliga harjumine see joomine on:) Kas minul ei olnud vaja harjuda? Selle asemel lükatakse KOGU koorem minu õlgadele, et ise pidutseda ehk siis \”harjuda\”:) Beebi kõrvalt ju ise väga pikka vaba õhtut ei võta.
Ja olekski, et tegu on ühe õhtuga, sest mul ei oleks ühe õhtu vastu midagi.

Nüüd tegin ükspäev teatavaks, et lähen välja. See häirib teda küll väga. Iga päev küsib ja uurib. Ma ei oska ju vastata kui ma pole veel läinudki. Et nägu päris ükskõikne mu suhtes vist pole..

Otsustasime minna ka spasse. Ehk mõjub see veidi värskendavalt ja lähendavalt. Paar päeva oleme nüüd rääkinud veidi rohkem, just temapoolselt. Tundubki, et nüüd see minu väljaminek pani teda kodus rohkem rääkima. Naljakas. Kas ma pean siis koguaeg väljas käima, et ta veidigi normaalne oleks:)

[/tsitaat]
kusjuures peabki. nii, kui naine muutub ükskõiksemaks ja tekitab endale OMA elu, st käib ka väljas mehest sõltumatult, läheb meestel lambike kohe põlema ja huvi tuleb tagasi.

ka lapsega koduseks jäädes ei tohi ainult lapsele pühenduda, siis hakkab suhe logisema. ei tohi oma huve ja sõpru unarusse jätta, muidu lähevad mehed ülbeks ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks ka siis väljas käima hakkama:) Äkki mees tunneks rohkem huvi mu vastu. Ei taha olla nagu kalts nurgas, keda võetakse kui isu või tuju. Ja ausalt öeldes on tihti just väike laps see, kes oma uinumisraskustega natuke segab minu plaane seksikat õhtut mehega läbi viia. Aga kasvab suuremaks, saab iseseisvamaks. KUi siis veel mees ka alles on, oleks tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ka lapsega koduseks jäädes ei tohi ainult lapsele pühenduda, siis hakkab suhe logisema. ei tohi oma huve ja sõpru unarusse jätta, muidu lähevad mehed ülbeks ära.[/tsitaat]

Selles mõttes pole ma sõpru unarusse jätnud. Beebi kõrvalt olen ikka külas käinud sõbrannade juures, kohvikus istumas ja samuti käin trennis.
Aga selle \”lambi\” lõi tal põlema just see pidu, kuhu ma täna minna plaanin:)
Tegin talle teatavaks, et kui läheb tema, siis sama nädal või nädal varem-hiljem lähen ka mina:)

Ilmselt ongi tal seni olnud selline kindel tunne, et ma olen kindlalt nelja seina vahel.

Eile ütles, et talle üldse ei meeldi mu minek. Tegi nalja, et peame vist uue lapse tegema, oled jälle 2a kindlalt kodus. Haha. Eks see oli naljaga öeldud. Uut last ma hetkel kindlasti ei planeeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 13:19; 29.06 08:05; 29.06 13:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Väike laps ja suhe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.