Esileht Ilu ja tervis Väike laps,suur stress..

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Väike laps,suur stress..

Postitas:
Kägu

Tere,tarvitan juba kolmandat kuud antidepressanti Flux mis on ka aidanud ja sinna kõrvale Rivotrili,vahel võtan Diazepami piparmünditeega,et saaksin magama jääda.Mind painas peale sünnitus kohutav depressioon ja unehäired koos migreeniga(kestab siiani) Kasvatan last üksinda,rahaliselt lapse isa ei toeta,toetab ema,last saan hoiule anda harva,lisaks sellele üritan asjade tellimise-müümisega teenida lisaraha,laps on 9 kuune,lõpetan 12-dat klassi täiskasvanute gümnaasiumis ja olen 22 aastane,poolaasta hinded korrast ära,eksamid tulekul ja nüüd otsin veel lisatööd,et raha juurde teenida.Tugiisik kes mul oli läks Saksamaale tööle aastateks,täna,mul tekkis paanikahoog,et ma ei näe teda enam kunagi.Ma ei suuda lapsega enam ilusti käituda,olen ta peale häält tõstnud sest ma lihtsalt enam ei jaksa,sõbrannasi kes ei reeda on vähe,rahalised probleemid meeletud,mida ma peaksin tegema,kas saama kangemad rohud või mida ma tõesti enam ei tea…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Väike laps,suur stress..

Kas sa ei tahaks ühendust võtta noorte, kooliskäivate emade Caritase rühmaga? Saaksid nõu ja tuge, kuidas oma olukorras hakkama saada. Võib-olla pole sa vanuse poolest nüüd päris see, aga et lõpetad täiskasvanute gümnaasiumi, siis klassifitseerud küll nende hulka. Võid ka lihtsalt nõu küsida.
Nad käivad koos Erika tänaval, vt.
http://eestikirik.org/caritas/?page_id=23

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel midagi, otseselt sulle:
http://www.noorema.ee/lapsehoid.php

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga tubli oled, mul tekkis ka lahkuminekujärgselt madalseis. laps kasvab iga päevaga suuremaks, kohe on kevad ja suvi ning saad elule rõõmsamalt vaadata. Mina soovitan sul kirikusse minna, saad seal tasuta psühholoogilist nõustamist ja tuge. Tallinnas näiteks jaani kirik ja Jaan Tammsalu, tema kõnetunnid on kolmapäeviti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuskandis elad- äkki saab keegi mõnikord su last hoida tasuta

Please wait...
Postitas:
Kägu

tänud vastajatele püüan teha mis teha annab..ise elan õismäel..

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu ja tervis Väike laps,suur stress..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.