Esileht Kodunurk väike laud, palju külalisi

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: väike laud, palju külalisi

Postitas:

Millised lauad teil kodus on?:D

Sünnipäevi, jõule peame nii et külas vähemalt 12 inimest või isegi paar rohkem. Ja tahaks ikka nii et kõik ühise laua taga istuks, mitte nn rootsi laua stiilis. Aga diivani laud nii väike ju. plaan uus laud soetada, mingit kahe meetrist ei ole igapäävaelt küll elutoas ruumi hoida. Reguleeritavat aga pole sobilikku leidnud. Lahendusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna ka meil on lähisugulaste ring suhteliselt suur (18 in), aga ka oma pere juba 5 in (laua ostmise ajal isegi 6 in), siis ostsime 1,6 m pika laua, millele saab kaks vaheplaati panna. kuna laud on ka tavalisest laiem, siis ainult ühe poole (minu või mehe) sugulastega korraga (max 12 in) mahume kenasti ära. ostsime küll mõned aastad tagasi, aga muidu sellest mööblipoest, mis ülemistes 2. korrusel nurga peal on. aga andis ikka otsida, eriti laiuse pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 11:07; 27.04 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil 1.40 laud millel otstes käivadpikendused, kokku saab siis 2.20. kui veel pikemat vaja, siis on meil 1 lisalaud, mis sobib sellele juurde panna – lina peal, siis ei saa arugi, et 2 lauda;)

Kahjuks ei mäleta, kus, aga nägin sellist täispuidust lauda myygil, kuhu sai ikka 3-4 vaheplaati panna (kokkupandult oli ka ca 140 cm pikk)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klapplaudu peaks ju erinevates mõõtudes olema ja kokkupandult ei võta üldse palju ruumi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selliseid klapplaudu, kuhu 12 inimest istuma mahub, ikka ei ole küll. need on max 8-le.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 11:07; 27.04 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]selliseid klapplaudu, kuhu 12 inimest istuma mahub, ikka ei ole küll. need on max 8-le.[/tsitaat]

Selliste laudade taha, nagu vanasti olid, sinna mahub küll ju. Selliseid laudu olen tänapäeval ka müügil näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lase teha. Saad täpselt sellise nagu tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna meil köök ja elutuba koos, siis köögilaua taga. Laua pikkus igapäevaselt 1.8 m + külaliste puhul 0.9 m pikendused (kokku siis 2.7 m)

Väiksem 1.4 m diivanilaud on meil ka, kui lapsed väiksed olid, siis neile katsime laua sinna. Nüüd kogunevad diivanitele (meil neid 2) need, kel söögilauas suuremad toidud söödud.

Mõlemad lauad on ühes stiilis, tammepuust, ostetud 5 aastat tagasi ASKOst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil üldse nii palju diivanikõrguseid istmeid on, et tosinakesi suure diivanilaua ümber ära mahute? Kui istmeid leidub piisavalt, siis mina sinu olukorras ostaks ühe pruugitud lahtikäiva söögilaua ja lõikaks selle jalad parajaks. Kui laual lina peal pidada, siis võib plaat ka pisut väsinum välja nägema, ei pea hunnikut raha mööblirestauraatorile viima.

Kui pole tosinale diivanikõrguseid istmeid, siis ma pigem soetaks pikendatava söögilaua ja toolid. Kui igapäevaselt suurt lauda pole vaja, siis kasvõi sellise veneaegse, millel saab kaks tiiba üles tõsta ja mis võtab vaid natuke ruumi seina ääres. Toolideks kokkupandavad klapptoolid. Olen ka mingis ametimööbli kataloogis näinud kokkupandavaid laudu koos sinna juurde sobivate toolidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk väike laud, palju külalisi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.