Esileht Väikelaps Väike Linn mängumaa kogemusi

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Väike Linn mängumaa kogemusi

Postitas:
Kägu

Mõtlesin pidada 4. aasta sünnipäeva mängutoas Väike Linn, kas kesklinn on parem? Seal tunduvad ainult elektriautod olevat? Kumba valida, kas kesklinn või äärelinn. Samaaegselt on ka teine sünnipäev siis sees, kas see ei häiri? Me käisime seal aasta tagasi ja lastele juba siis 3 aastastena väga meeldis autodega sõita. Palju seal autosid on, palju saab lapsi kutsuda? Kas on veel alternatiive, mõni muu mängutuba, kus saab autodega ringi sõita?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on Väikse linna tohutu miinus kohutav akustika. Tööstushoone betoonlaed kajavad ja kordistavad lärmi, nii et frustratsioon ja isegi peavalu on garanteeritud. Alati mõtlen, kui palju ikka mõni viltpaneel maksaks, et seda hirmsat kajamist veidi summutada… Ma hambad ristis talun selle koha ära. Aga ruumi ning tegevust on lastele piisavalt ka siis kui autodega ei sõida ja ka kõige pisemate jaoks on mänguaedikud. Sünnipäevalaud pole kuskil eraldi umbses latris vaid avara mänguala servas, see on positiivne.
Parem ja läbi mõeldum on aga Liikluslinnak Kadaka teel, seal on juhendaja ka, toimub mingi mõtestatud tegevus, vbl pigem on see vanematele lastele, kellele ka liiklusreegleid selgitatakse. “Väikses linnas” saavad neljased niisama lusti tiirutada. Nn äärelinn, ehk ainult tagumine tuba on suht nadi, autosid pole ja üsna “hea” atraktsioon on trummikomplekt, kus väiksed ennast välja elavad, nii et rääkida ei saa ega midagi muud kuulda pole. Siis toimub tohutu õiendamine, et ärge ikka niimoodi taguge, mis on muidugi tobe, sest selleks ju trummid ju ongi jne. Kui organiseerida mingi mäng, kärab see tagumine tuba ka muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äärelinn on väga mõttetu ja jah see muusikanurk on täiesti kohutav. Vähemalt aasta tagasi oli seal lisaks trammidele veel pille. Samas muud tegevust oli vähe. Ütlen ausalt, et kui oma lapsed sinna veel mõne kutse saavad, siis ma pole nõus minema.

Kesklinn oli aga täitsa tore ning lastele meeldis.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Väike Linn mängumaa kogemusi