Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Väike palavik

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Väike palavik

Postitas:

Tere. Kahe eelmise rasedusega oli väike palavik, esimeseks tunnuseks. Nüüd siin püüan jälle triipe ja mõtlesin korra, et kraadin, enesetunne oli ok. Ja oligi 37,2.  Täna teine päev ja palavik on kõikunud 37-37.4 vahel. Nüüd ei teagi, kas raseduse algus või koroona. Püsin kodus ja kui nüüd enesetunne kehvaks läheb, helistan perearstile. Aga on keegi praeguses olukorras sama murega?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 22:02; 17.11 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüad triipe? Mitmes DPO sul on?

Mis ajal sul eelmise rasedusega palavik tekkis? Kas praegu on sama aeg?

On olnud kuulda kyll, et teistel on ka temperatuur raseduse alguses tõusnud. Mul ka aga mul ongi normaalne temp 36.8. Siiski koroona teema pärast ma läheks testile, sest su väike palavik võib olla ka COVID-19 tunnus.
Sul endal parem karta, kui kahetseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dpo on 10 täna. Eelmised korrad ka olnud samal ajal ehk enne positiivset rasedustesti. Rasedustestidega ka iga kord olnud, et kui päevad ära jäänud, siis ikka näitab, et negatiivne, alles vist kui 5 kuni 7p päevad ära jäänud, on test positiivne. Aga helistan ja perearstile, mis ta arvab. Kodus saaksin paar päeva veel kenasti isolatsioonis olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 22:02; 17.11 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kunagi midagi alla 37,5 palavikuks lugenud. 😀 Seega covidit ma ei kardaks. Riigis kus elan vähemalt alla 38 palavikuks eriti ei loeta.

Aga seda märkan enda puhul küll, et peale ovulatsiooni temperatuur tõuseb ja on suht alati 37 ligidal. Rasedana oli ka 37 – 37.2. Seda tekitab progesteroon.

Hetkel kraadisin end just – oli 36.9. Eile varieerus 37.0 ja 37.1 vahel.

Ülehomme testin 🙂

 

Edu meile mõlemile!

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul norm temp 36,6, aga peale ov ALATI t6useb 37-37,1 peale kaenla alt m66tes. See pole palavik mul, see normaalne temp tsykli teises pooles. Kui päevad hakkavad, siis langeb tagasi 36,6 peale. Kui tekib rasedus, siis jääb 37 peale, kuniks platsenta hiljem ise progesterooni tootma hakkab, siis temp langeb uuesti. Kuna sul alles 10 dpo, siis v6ib olla tsykli teise poolega seotud v6i v6ib olla ka rasedus, eks sa varsti saad teada. Ja peale koroona on ka muid variante, muideks 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Väike palavik