Esileht Pereelu ja suhted väike statistika

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: väike statistika

Postitas:

Me esimest korda abielus, 26 aastat, kolm last. Üks lapselaps, esimeses abielus sündinud.
Mehe ja minu vanemad ka alles esimeses abielus. Tundub normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos olnud 6 aastat, abielus 3 aastat ja kaks ühist last. Päris traditsiooniline pere pole, sest lapsed sündisid enne abielu. Aga siiski, kuulume siia gruppi. Lähisugulaste ja tuttavate seas on vaid kaks sellist pere. Pigem on see ikka haruldus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 19:50; 19.06 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Küsimus siis selline: kui palju on siin traditsioonilisi, st ametlikus abielus, ilma kummagi eelneva abieluta(eelnevate lasteta)peresid. St mõlemal esimene abielu ja abieluväliseid lapsi eelnevalt pole. Lisa ka abielus oldud aeg.[/tsitaat]
aga kuidas teha kindlaks, et MEHEL ei ole abieluväliseid lapsi? tihti ei tea mehed ju isegi, kas ja kus neil mõni \”sapsakas\” juhtunud on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 20:04; 20.06 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Abielu on mõlemal esimene (5a), mehel on vaid meie ühised lapsed ja üldse esimene kooselu. Mul on eelnevast kooselust laps.[/tsitaat]
mille eest miinused sellele kasutajale, kas eelnevalt elatud elu siis ongi taunimisväärt.
meie ise koos olnud 14 aastat, abielus 4 ja 3 last

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mille eest miinused sellele kasutajale, kas eelnevalt elatud elu siis ongi taunimisväärt.
meie ise koos olnud 14 aastat, abielus 4 ja 3 last[/tsitaat]

Ma pakun, et miinused pandi selle eest, et ta üldse siin teemas üles rivistus. Teema oli inimestest, kellel esimene abielu ja ainsad lapsed ka selle ühe ja ainsa abikaasaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 19:50; 19.06 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie. Abielus 6 aastat ja lapsi kolm (vanuses 4, 3 ja 5 kuud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka! Koos 13 aastat, abielus 9 aastat ja 1 laps:)Kõik astat ja kuud pole ju roosilised olnud, aga see ongi abielu, mured ja rüümud käsikäes. Lahku onju alati kerge minna, hoopis raskem on koos olla ja probleemidest jagu saada. Austus kõigile, kes ikka juba 25 ja rohkem aastaid koos olnud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koos 9 aastat, abielus 3 kuud, üks ühine laps ja teine varsti tulemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

aga kuidas teha kindlaks, et MEHEL ei ole abieluväliseid lapsi? tihti ei tea mehed ju isegi, kas ja kus neil mõni \”sapsakas\” juhtunud on :)[/tsitaat]

Ma arvan, et samapalju, kui on meestel neid n-ö sapsakaid, on neid ka naistel. TEAVAD nad neist ühtmoodi hästi. Kui on olnud abieluväline suhe, on ka kohe oht abieluväliseks lapseks. Mõlemal.

Statistikasse panustades – 18 a abielus, 18-aastane poeg ja 15-aastane tütar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Küsimus siis selline: kui palju on siin traditsioonilisi, st ametlikus abielus, ilma kummagi eelneva abieluta(eelnevate lasteta)peresid. St mõlemal esimene abielu ja abieluväliseid lapsi eelnevalt pole. Lisa ka abielus oldud aeg.[/tsitaat]

Eelnevaid abielusid pole, eelnevaid lapsi pole, oleme abielus 12 a. ja kaks ühist last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus 12 aastat. Kooselu 15 aastat. Kolm last, kellest esimene sündis abielu väliselt Lapsed ühe mehega. Olen ma nüüd hälvik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 a abielu ja kaks last- 22 ja 16 aastased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 23:21; 20.06 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaaegu 8a abielu — lapsed 6a ja 2a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mrs M kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma arvan, et samapalju, kui on meestel neid n-ö sapsakaid, on neid ka naistel. TEAVAD nad neist ühtmoodi hästi. Kui on olnud abieluväline suhe, on ka kohe oht abieluväliseks lapseks. Mõlemal.
[/tsitaat]

Ummm…? Nagu päriselt või? Mees, kes üheöösuhtes oma seemet puistab teab sama hästi suhtevälistest lastest kui naine, kes seda last 9 kuud kannab (v vähemalt mingi abordiga tegelema peab)? Väga võimalik, et üheöösuhtest rasedaks jäänud naine ei ütlegi sellele \”isale\”, sest ei looda sealt mingit toetust, aga naisel ju seda teadmatuse luksust pole. Mida siin ignoreerida kui suur kõht ees…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie. Abielus 6 aastat ja lapsi kolm (vanuses 4, 3 ja 5 kuud). [/tsitaat]Teil käib see lastetegu küll kähku – iga kuu aja tagant järgmine. 🙂

(Ära pane tähele, ma niisama aasin naljakalt väljakukkunud sõnastust, mitte paha pärast.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 15:01; 20.06 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne abielu koos 3 a, abielus 1 a, laps kõhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma pakun, et miinused pandi selle eest, et ta üldse siin teemas üles rivistus. Teema oli inimestest, kellel esimene abielu ja ainsad lapsed ka selle ühe ja ainsa abikaasaga. [/tsitaat]

Mu mehel ongi ju, kas tema eest ei või vastata? Kui mul oleks enne abielu teise mehe lapsele abort tehtud, kas see ei läheks arvesse? Miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.06 13:14; 19.06 17:58; 20.06 08:35; 20.06 11:59; 20.06 20:58; 21.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mu mehel ongi ju, kas tema eest ei või vastata? Kui mul oleks enne abielu teise mehe lapsele abort tehtud, kas see ei läheks arvesse? Miks?[/tsitaat]
Kuidas sa saad nii nõme olla. Endal on mõnus või.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 23:21; 20.06 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie ka,abielu 10a, laps kohe 8 a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Mu mehel ongi ju, kas tema eest ei või vastata? Kui mul oleks enne abielu teise mehe lapsele abort tehtud, kas see ei läheks arvesse? Miks?[/tsitaat]
Loe veel: ilma kummagi eelneva abieluta (eelnevate lasteta) peresid. St mõlemal esimene abielu ja abieluväliseid lapsi eelnevalt pole.

Mehel pole eelnevaid abielusid/lapsi, naisel pole eelnevaid abielusid/lapsi.
Ma ei oskaks paremini lahti kirjutada. Meenutad mu kolmeaastast tütart, kes klotsi vm oma nina alt \”otsib\” ja kurdab, et ei näe.
Ja.. abort pole ju laps, seda ma arvesse ei võtaks.
Ise ma siia ritta võtta ei saa, pole abielus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 15:19; 20.06 11:13; 21.06 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja.. abort pole ju laps, seda ma arvesse ei võtaks.
[/tsitaat]

Et siis tööõnnetus tappa on kuidagi õilsam? Olen tõepoolest seda meelt, et aborti teinud naised siia ritta ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.06 13:14; 19.06 17:58; 20.06 08:35; 20.06 11:59; 20.06 20:58; 21.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

6a abielu, 2-aastane laps. Oleme mõlemad üle 30ne. Aborte pole. Meest tunnen juba noorpõlvest – temal ka mingeid \”tööõnnetusi\” pole.
Need, kes siin abortidest ja salajastest vallaslastest räägivad: eks iga inimene näeb maailma ikka oma vaatenurgast! Varas arvab, et kõik varastavad, prostituut arvab, et nagunii kõik hooravad jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mrs M kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma arvan, et samapalju, kui on meestel neid n-ö sapsakaid, on neid ka naistel. TEAVAD nad neist ühtmoodi hästi. Kui on olnud abieluväline suhe, on ka kohe oht abieluväliseks lapseks. Mõlemal.
[/tsitaat]
ei pruugi teada. mina ome hiigelsuurest tutvusringkonnast tean 3 naist, kes kasvatavad oma last, kelle isa ei tea lapsest midagi, pole kunagi teadnudki. mitu peret on ka sellised, kus mehel on minist kõrvasuhtest laps, kuid selle lapse olemasolust ei tea jälle mehe abikaasa midagi ning rivistub ehk siiagi kui \”musterpere\” 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 20:04; 20.06 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Mrs M kirjutas:[/small]

ei pruugi teada. mina ome hiigelsuurest tutvusringkonnast tean 3 naist, kes kasvatavad oma last, kelle isa ei tea lapsest midagi, pole kunagi teadnudki. mitu peret on ka sellised, kus mehel on minist kõrvasuhtest laps, kuid selle lapse olemasolust ei tea jälle mehe abikaasa midagi ning rivistub ehk siiagi kui \”musterpere\” :)[/tsitaat]

Just nimelt. Ja aborti teinud naised ilmselt paistavad ka siia rohkem sobivat kui need, kes loodet ei tapnud, vaid teda kasvatavad. Mina kasvatan oma last, mitte ei teinud aborti. Kohutav võltsmoraal! Samal arusaamatul põhjusel peetakse soovimatu lapse äraandmist teise peresse kuidagi hlavemaks ja häbiväärsemaks kui aborti.
Ne poiman, ne vor, on venelastel selle kohta hea ütlus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.06 13:14; 19.06 17:58; 20.06 08:35; 20.06 11:59; 20.06 20:58; 21.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Traditsiooniline 🙂 … Kui mees suri aasta peale pulmi ja maha jäi mõne kuune beebi , siis nüüd, 10 aastat hiljem kui naisel on uus abielu ja 2 last – siis see pole päris see??? Ise arvan, et kõik vastab nõuetele .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Just nimelt. Ja aborti teinud naised ilmselt paistavad ka siia rohkem sobivat kui need, kes loodet ei tapnud, vaid teda kasvatavad. Mina kasvatan oma last, mitte ei teinud aborti. Kohutav võltsmoraal! Samal arusaamatul põhjusel peetakse soovimatu lapse äraandmist teise peresse kuidagi hlavemaks ja häbiväärsemaks kui aborti.
Ne poiman, ne vor, on venelastel selle kohta hea ütlus.[/tsitaat]
See on kindlasti väga-väga vale tunne, mis mul praegu tekkis, aga mulle tundub, et nendel naistel, kes varases nooruses \”tööõnnetuse\” tõttu lapse said, teda üksinda läbi raskuste kasvatama pidid, on siiski südamepõhjas kuskil peidus mingi okas (mida nad ehk ise ei teadvustagi).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.06 15:19; 20.06 11:13; 21.06 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See on kindlasti väga-väga vale tunne, mis mul praegu tekkis, aga mulle tundub, et nendel naistel, kes varases nooruses \”tööõnnetuse\” tõttu lapse said, teda üksinda läbi raskuste kasvatama pidid, on siiski südamepõhjas kuskil peidus mingi okas (mida nad ehk ise ei teadvustagi).[/tsitaat]

Muidugi on, miks ma ei peaks seda tunnistama? Loomulikult ihkasin ma traditsioonilist peret, kus kõik lapsed on sündinud regitreeritud abiellu ja abielusid on üks. Ja aborte pole tehtud (seda mul pola ka õnneks juhtunud). Lahkuminek esimese lapse isast ei toimunud minu soovil, registreerimata jätmine ka mitte. Olin noor ja naiivne, uskusin neid mullikesi teemal, et ma armastan sind niigi, tahan surmani koos olla, sinuga koos meie lapsi kasvatada, paber on mõttetu igand jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.06 13:14; 19.06 17:58; 20.06 08:35; 20.06 11:59; 20.06 20:58; 21.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos elanud 15a, sellest abielus olnud 10a, meil on 3 ühist last. Olen ka 1 abordi teinud, see oli ka meie ühine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted väike statistika

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.