Esileht Tööelu, raha ja seadused. Väike tööots emapalga ajal kahandab töötushüvitise miinimumini

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Väike tööots emapalga ajal kahandab töötushüvitise miinimumini

Postitas:

http://www.epl.ee/news/eesti/vaike-tooots-emapalga-ajal-kahandab-tootushuvitise-miinimumini.d?id=64111223

mulle jäi üks asi veidike segaseks – kas see kehtib nüüd terve lapsehoolduspuhkuse perioodi (3 aastat)kohta või konkreetselt perioodi kohta, mil vanem saab vanemahüvitist (ehk kuni lapse pooleteise aastaseks saamiseni)? kuidas teie aru saite? mul omal plaanis peale vanemahüvitise lõppemist samuti veel mõneks ajaks lapsega koju jääda ja võimalusel lisatööd teha, seepärast uurin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole mingi uut. Keegi on nüüd enda jaoks lihtsalt avastanud ja artikli kirjutanud.

Töötuskindlustushüvitise arvestamise aluseks on viimasele kolmele töötamise kuule eelnenud üheksal töötamise kuul makstud tasud, millelt on kinni peetud töötuskindlustusmakse.

Arvesse lähevad nimetatud kuud, kas sel ajal lisaks töötasule ka vanemahüvitist said või mitte, pole üldse oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen seoses raske tööga viidud üle kergemale tööle ja saan nüüd tööandjalt ainult pool miinimumi,aga enne oli mu palk 700.Kui mind peale lapsepuhkust koondatakse kuidas minu rahasid arvestatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen seoses raske tööga viidud üle kergemale tööle ja saan nüüd tööandjalt ainult pool miinimumi,aga enne oli mu palk 700.Kui mind peale lapsepuhkust koondatakse kuidas minu rahasid arvestatakse?[/tsitaat]

Ka üleviimine kergemale tööle vähendab töötuskindlustushüvitise suurust võrreldes eelnevalt teenitud töötasuga, kui need kergemale tööle üle viidud kuud on TKH arvutamise aluses olevate kuude hulgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Väike tööots emapalga ajal kahandab töötushüvitise miinimumini

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.