Esileht Tööelu, raha ja seadused. Väikeettevõtte turundus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Väikeettevõtte turundus

Postitas:

Kas oskab keegi soovitada kedagi Tartust, kes võiks aidata väikeettevõttel turundust teha (fb jälgijate arvu suurendamine, jne.)?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turundust võib teha ükskõik kust, ei pea olema Tartu firma.

Ise teen ettevõttele remarketingi, haldan FB, YT ja Insta kontosid, kodulehte jne

Müük ja turundus käivad alati käsikäes, st sinu ostjatest peavad saama sinu uued kliendid.

Kui huvi on, jäta oma meiliaadress.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuidas turundada püsiteenust kui ükski aastaid olnud klientidest edasi oma sõpradele ei soovita (ärisaladus)? Reklaam eriti ei tööta, võõrast ei taheta usaldada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 00:08; 24.04 14:52; 25.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maini siis vähemalt poole sõnagagi oma tegevust. Peaaegu nagu tasuta reklaam.

Kui tegevus on ärisaladus, siis ei saa seda ka reklaamida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldjuhul jälgijad ei tähenda teenuse ostjaid. Kõige olulisem on määrata sihtgrupp ja teha talle suunatud turundust.

P.s. paljudel inimestel pole FB kontot. Minul nt. pole Instat ja muid uuemaid asju

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avastasin enda jaoks seo teenuse ja see oli game changer. Soovitan uurida! Tegijaid on erinevaid aga mina kasutasin ja soovitan http://www.bbdigital.ee

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

miks peab üldse just FB kaudu reklaami tegema? väga paljud inimesed ei kasuta seda üldse ja nii jääb sul suur osa potentsiaalsetest klientidest leidmata.

Enne tuleks ikka välja mõelda, kes su sihtgrupp peaks olema ja siis selle, kuids nendeni jõuda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:20; 24.04 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne tuleks ikka välja mõelda, kes su sihtgrupp peaks olema ja siis selle, kuids nendeni jõuda.

Hakkad neile spämme saatma või?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 00:08; 24.04 14:52; 25.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne tuleks ikka välja mõelda, kes su sihtgrupp peaks olema ja siis selle, kuids nendeni jõuda.

Hakkad neile spämme saatma või?

ei, ma mõtlesin nt, et kui sihtgrupp on pensionieelikud ja vanurid, siis pigem FB asemel kas ajalehe või telereklaam, sest neil ei pruugi isegi lauaarvutitki olla, nutiseadmest ja FBst rääkimata.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 10:20; 24.04 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne tuleks ikka välja mõelda, kes su sihtgrupp peaks olema ja siis selle, kuids nendeni jõuda.

Hakkad neile spämme saatma või?

ei, ma mõtlesin nt, et kui sihtgrupp on pensionieelikud ja vanurid, siis pigem FB asemel kas ajalehe või telereklaam, sest neil ei pruugi isegi lauaarvutitki olla, nutiseadmest ja FBst rääkimata.

Hizzand, ma olen pensionieelik ning ilmselt vanurgi, aga arvutit ja netti kasutan sest ajast igapäevaselt, kui see Eestis saadaval oli.

 

Lauaarvutit mul tôepoolest ENAM ei ole ja paberlehti ka ei loe. Telekat vaatan enamasti läbi neti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne tuleks ikka välja mõelda, kes su sihtgrupp peaks olema ja siis selle, kuids nendeni jõuda.

Hakkad neile spämme saatma või?

ei, ma mõtlesin nt, et kui sihtgrupp on pensionieelikud ja vanurid, siis pigem FB asemel kas ajalehe või telereklaam, sest neil ei pruugi isegi lauaarvutitki olla, nutiseadmest ja FBst rääkimata.

oled ikka ajast maha jäänud päris kõvasti, võbolla tuleks ainult mõtlemise aemel ka päris turgu uurida

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, ma mõtlesin nt, et kui sihtgrupp on pensionieelikud ja vanurid, siis pigem FB asemel kas ajalehe või telereklaam, sest neil ei pruugi isegi lauaarvutitki olla, nutiseadmest ja FBst rääkimata.

Kuidas küll perekoolikatel nii juhmid vanad tuttavad on?

FB grupis https://www.facebook.com/groups/180853808765540 on 50,9 tuh liiget ja seal postitavad minust ikka veel palju vanemad inimesed (olen 65), laadivad üles pilte ja saavad kenasti hakkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.11 00:08; 24.04 14:52; 25.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Väikeettevõtte turundus