Esileht Koolilaps Väikeklassid tavakoolides

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Väikeklassid tavakoolides

Postitas:
Kägu

Paraku ei ole ükski õpetaja saanud eriväljaõpet, kuidas olla kolmes kohas korraga: klassis, zoomis ja muidu koduõppele jäetud laste päralt. Praeguses olukorras toimetab iga õpetaja oma parema äranägemise järgi.

Ja lapsevanemad on saanud kõik eriväljaõppe, kuidas anda lõpuklasside kõiki aineid oma isikliku töö kõrvalt? Paluks siis kõigile lapsevanematele õpetaja palka ka.

Oot, mida sa tahad siis? Ei taha, et laps koolis käiks, ei taha, et ta kodus õpiks – mis variandid veel on?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina saan väga hästi aru, et on normintellektiga autismispektriga lapsi, kellele sobibki distantsõpe palju paremini, Aga sel juhul nad ei soovi ega vaja ka veebitunde, vaid õpivadki iseseisvalt.  Kui aga juba laps vajab veebitunde ja õpetaja tuge, siis peakski laps koolis käima.

See variant, et õpetaja on osade lastega koolis ning samal ajal annab veebitunde, on kõige keerulisem variant üldse. Mingit head ja täisväärtuslikku tundi sealt oodata ei ole. Ikka kannatab, kas see pool, kes istub klassis või see, kes kodus. Kindlasti ei saa õpetajalt sellist varianti nõuda puhtalt selle pärast, et minu lapse sõbrad/endised klassikaaslased ei käi koolis ja nüüd minu laps ka ei taha koolis käia. Tulebki oma lapsele selgitada, et olid põhjused, miks talle suures klassis õpppimine ei sobinud ja nüüd nendel samadel põhjustel tuleb tal koos oma uue klassi lastega kooli minna.

Vabandust, aga mulle tundub, et see on tüüpiline juhtum, kus erivajadusega lapsel on erivajadusega vanem.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie laps käib väikeklassis. Osa lapsi käib praegu kohal, osa ei käi. Õpetaja teeb kodusolevate lastega personaalseid zoomitunde ja teisel kellaajal teeb nendega, kes on kohal.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meie laps käib väikeklassis. Osa lapsi käib praegu kohal, osa ei käi. Õpetaja teeb kodusolevate lastega personaalseid zoomitunde ja teisel kellaajal teeb nendega, kes on kohal.

väga tubli õpetaja! teeb ju topelttööd.

huvitav, kas tööandja maksab topeltpalka?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen täiesti nõus, et kõige keerulisem variant on see, et õpetaja teeb hübriidtundi (osad lapsed koolis ja teised videotunnis).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

huvitav, kas tööandja maksab topeltpalka?

Ei oska öelda, aga selline töökorraldus oli õpetaja enda ettepanek, st õpetaja arutas iga perega eraldi, kas laps jätkab kontakt- või distantsõppes ega survestanud kedagi valima üht või teist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Koolilaps Väikeklassid tavakoolides