Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: väikelaen

Postitas:

osad laenuandjad pakuvad ka tasuta maksepuhkuse võimalust, raha24 nt on üks selliseid ja smsraha vist ka neile, kel krediidikonto olemas

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 14:06; 08.07 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisakonks on ka selles, et sellisest kohast laenuraha arveldusarvele laekumine välistab edaspidi pangast laenu saamise.

Täielik müüt, mida küll uskuda ei tasu. Pole mingit vahet, kust sa laenu võtad, panka huvitab ,et sul poleks maksehäireid ja et sissetulek oleks piisav.

Olen viimase 10 a jooksul korduvalt selliseid väikelaene võtnud, need õigeaegselt tasunud ja see pole vähimalgi määral mõjutanud minu laenukõlbulikkust panga silmis- olen saanud nii autoliisingud kui kodulaenu. Miks eelistan selliseid laenufirmasid on asjaajamise kiirus ja mugavus, laen on pm. intressivaba. Loomulikult tuleb iga laen korralikult tasuda, pärastine interess on ebanormaalselt kõrge ning kui asi jõuab inkasosse/maksehäirete registrisse, siis on muidugi asjad halvasti.

See ei ole mingi müüt. Sinu tsiteeritu räägib õigust. “Kiirlaenutajad” pangast laenu ei saa. Kiirlaenude korrektne tagasi maksmine ei määra mitte midagi.

Laenuhaldur.

Oled päris huvitav laenuhaldur. Ei kujuta ette, et kust sinu “tarkus” tuleb ja kuidas sa seda tööd teha saad ja mis jama sa klientidele ajad. Päris kindlasti ei ole edaspidi pangalaen välistatud väikelaenu de ja kiirlaenude tõttu. Kehvemal juhul lihtsalt öeldakse, et maksa see enne ära või veel kehvemal, et peale ära tasumist 6 kuu pärast taotle uuesti näiteks kodulaenu. Autod remondid, tehnikad jne kasutatakse järelmakse, remondilaene jne mida iganes. Kel raha punnis taskus, mis laenu sel üldse vaja võtta oleks ja laenuhalduriga poleks ka millestki rääkida.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 14:28; 14.07 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule isiklikult on väga keeruline selgeks teha, miks üleüldse peaks väikelaenu võtma, vahet pole, kas pangast või kiirlaenukontorist? Tänapäeval peaks ju ikka vastupidi olema – igal töölkäival inimesel on hoopis säästud, millest saab vajadusel katta sellised “oi, appi! vaja uut pesumasinat” ostud.

Laenu võib võtta ka seepärast, et säästudest millekski ei piisa. Näiteks on võimalus osta välja kaasomandis olev kinnisvara vms. Sul võib 25 tuhat säästuarvel olla, aga kui on tarvis kohe maksta 30, siis on ju kiirelt vaja 5 kuskilt leida.
Võibolla on vaja mingi väiksema asja jaoks, aga säästuarvel on vaid 5000, ülejäänud 10/20/100/vms on näiteks aktsiate/kinnisvara/vms all kinni ja 1-2 nädalaga seda sularahaks ei saa vahetada, siis võtadki näiteks 3000 kiirlaenu, saad oma asja korda ning kuu aja pärast maksad tagasi. aktsiad/kinnisvara/vms on ka kenasti alles.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenu võib võtta ka seepärast, et säästudest millekski ei piisa. Näiteks on võimalus osta välja kaasomandis olev kinnisvara vms. Sul võib 25 tuhat säästuarvel olla, aga kui on tarvis kohe maksta 30, siis on ju kiirelt vaja 5 kuskilt leida.
Võibolla on vaja mingi väiksema asja jaoks, aga säästuarvel on vaid 5000, ülejäänud 10/20/100/vms on näiteks aktsiate/kinnisvara/vms all kinni ja 1-2 nädalaga seda sularahaks ei saa vahetada, siis võtadki näiteks 3000 kiirlaenu, saad oma asja korda ning kuu aja pärast maksad tagasi. aktsiad/kinnisvara/vms on ka kenasti alles.

No normaalne inimene võtab oma laenu pangast. Mingid kiirlaenukontorid on teise Eesti teema, kes ei ole panga silmis laenukõlbulikud.
Mul oleks megapiinlik, kui keegi mu tuttavatest võtaks kiirlaenu. Ilmselgelt on sellisest targem eemale hoida.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 20:47; 15.07 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenu võib võtta ka seepärast, et säästudest millekski ei piisa. Näiteks on võimalus osta välja kaasomandis olev kinnisvara vms. Sul võib 25 tuhat säästuarvel olla, aga kui on tarvis kohe maksta 30, siis on ju kiirelt vaja 5 kuskilt leida.

Võibolla on vaja mingi väiksema asja jaoks, aga säästuarvel on vaid 5000, ülejäänud 10/20/100/vms on näiteks aktsiate/kinnisvara/vms all kinni ja 1-2 nädalaga seda sularahaks ei saa vahetada, siis võtadki näiteks 3000 kiirlaenu, saad oma asja korda ning kuu aja pärast maksad tagasi. aktsiad/kinnisvara/vms on ka kenasti alles.

No normaalne inimene võtab oma laenu pangast. Mingid kiirlaenukontorid on teise Eesti teema, kes ei ole panga silmis laenukõlbulikud.

Mul oleks megapiinlik, kui keegi mu tuttavatest võtaks kiirlaenu. Ilmselgelt on sellisest targem eemale hoida.

Mul oleks piinlik kui mul sinusugune rumal tuttav oleks. Täitsa piinlik oleks tunda.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 14:28; 14.07 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks piinlik kui mul sinusugune rumal tuttav oleks. Täitsa piinlik oleks tunda.

Rumal oled sina ikka. Õnneks me sinuga oleme erinevast maailmast, nii et tõenäoliselt ei kohtu.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 20:47; 15.07 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule isiklikult on väga keeruline selgeks teha, miks üleüldse peaks väikelaenu võtma, vahet pole, kas pangast või kiirlaenukontorist? Tänapäeval peaks ju ikka vastupidi olema – igal töölkäival inimesel on hoopis säästud, millest saab vajadusel katta sellised “oi, appi! vaja uut pesumasinat” ostud.

Laenu võib võtta ka seepärast, et säästudest millekski ei piisa. Näiteks on võimalus osta välja kaasomandis olev kinnisvara vms. Sul võib 25 tuhat säästuarvel olla, aga kui on tarvis kohe maksta 30, siis on ju kiirelt vaja 5 kuskilt leida.

Võibolla on vaja mingi väiksema asja jaoks, aga säästuarvel on vaid 5000, ülejäänud 10/20/100/vms on näiteks aktsiate/kinnisvara/vms all kinni ja 1-2 nädalaga seda sularahaks ei saa vahetada, siis võtadki näiteks 3000 kiirlaenu, saad oma asja korda ning kuu aja pärast maksad tagasi. aktsiad/kinnisvara/vms on ka kenasti alles.

Kui sa oled maksejõuline inimene, siis saad selle 3000 või 5000 võtta ka ju pangast. Internetipangas on maksejõulisel inimesel pakkumine olemas ja lepingu sõlmimiseks on vaja vaid internetipanka sisse logida ja teha kaks klikki. Raha on kohe kontol.

Kiirlaenu võtavad ikka need, kes pangast laenu ei saa. See tähendab, need, kes on maksejõuetud, ebalegaalsete sissetulekutega vmt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellesse vaidlusesse, et kas pank pärast annab laenu või ei kui on kiirlaenu võetud. ma kunagi investeerisin katsetamiseks raha sinna Bondoorasse (endine Isepankur) ja kandsin siis sealt mingil hetkel teenitud raha tagasi oma pangakontole. küsisin eluasemelaenu pakkumist ja panga laenuhaldur läks ikka suht paanikasse, arvas, et ma olen selle raha laenanud Bondorast, ei tahtnud kuidagi aru saada, et see oli kasum mu investeeringust, mida sealt enda kontole kandsin.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.