Esileht Väikelaps Väikelapse kavajärgse kaitsepookimise pooleli jätmine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Väikelapse kavajärgse kaitsepookimise pooleli jätmine

Postitas:
Kägu

On keegi nii teinud? Et näiteks laps on saanud imikuna need “kohustuslikud” sutsud kätte aga mingil hetkel olete otsustanud (ükskõik mis põhjusel) neid enam mitte teha lasta. Kas pidite perearstile oma otsust põhjendama? Või piisas, kui ütlesite ala 2a kontrollis, et vaktsineerida ei soovi?

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei lasknud yhtki sutsu teha oma vastsyndinule. Ma ei teinud ka koiki vaktsiine vaid osad. Ja ma lasin teha need hiljem, kui laps oli suurem ja tugevam. Ei pea luba kysima ega konsikteerima arstiga. Sa void alati oelda et teed hiljem, mitte ei tee yldse.  Kiidan sind, et oled oma emainstinktiga õigel teel.

+10
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üsna terved lapsed, osad vaktsiinid jäid tegemata. Mulle tundus vale nii pisikest inimest torkida. Hakkasin uurima, millest vaktsiinid koosnevad.  Siiski ei julgenud ma ka neid päris ära jätta.

perre on sündimas kolmas laps, eile sattusin ühele videole, mis tundus mulle üliloogiline ja selge. Paljudele meeldib sellist asja tituleerida lamemaalasteks asjaks, aga ma tõesti eelistan elutähtsate otsuste tegemisel teha pigem kodutööd kui pärast kahetseda. Siin see video, eesti keeles.

https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0gyUX1XYw47OdGNmlVeNby067_M95ymhjVtlqDEQYcGHbGcClP8tr_QEU&v=DPegv3EeKrk&feature=youtu.be

Ütlen, et kes julgeb, see süstigu kõik vaktsiinid beebile sisse.

+8
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on üsna terved lapsed, osad vaktsiinid jäid tegemata. Mulle tundus vale nii pisikest inimest torkida. Hakkasin uurima, millest vaktsiinid koosnevad.  Siiski ei julgenud ma ka neid päris ära jätta. perre on sündimas kolmas laps, eile sattusin ühele videole, mis tundus mulle üliloogiline ja selge. Paljudele meeldib sellist asja tituleerida lamemaalasteks asjaks, aga ma tõesti eelistan elutähtsate otsuste tegemisel teha pigem kodutööd kui pärast kahetseda. Siin see video, eesti keeles. https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0gyUX1XYw47OdGNmlVeNby067_M95ymhjVtlqDEQYcGHbGcClP8tr_QEU&v=DPegv3EeKrk&feature=youtu.be Ütlen, et kes julgeb, see süstigu kõik vaktsiinid beebile sisse.

Mingit allikakriitilisust ei ole? Carmen Pritsoni nimi peaks juba väikese häirekella peas põlema panema. Oledki ju pesueht lamemaalane.

+40
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Hämmastav, kui varmalt ollakse valmis uskuma kõike “mis tundub loogiline” kuskil juutuubis. Las need teadlased teevad teadusasutustes ja haiglates oma “võltsasja”, Telegram ja juutuub on tõe allikad… nagu masendav.</span>

+36
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Hämmastav, kui varmalt ollakse valmis uskuma kõike “mis tundub loogiline” kuskil juutuubis. Las need teadlased teevad teadusasutustes ja haiglates oma “võltsasja”, Telegram ja juutuub on tõe allikad… nagu masendav.</span>

Et ravimifirmad teenivad miljardeid, on fakt.
Kui küsid aratilt, mis koostisained on vaktsiinis, ta ei tea seda. Fakt.

et lapsed saavad rohkem syste kui varsm, on fakt.

et lapsed on haigemad kui kunagi varem, on ka fakt.

sellest aru saamiseks ei pea olema geenius. Ole sina moodne ja usu teadust ja süsti oma lapsesse iga aasta mitu raskemetalli. Ega mina su haige lapse kõrval istu. Edu!

+7
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hullumaja, mis miinustajad siin koos on ????

Ega ma teil käskinud oma lapsi süstimata jätta!

 

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätsin pooleli. Ei kahetse. Vanim laps sai kõik nn kohustuslikud süstid – oli lapsena väga allergiline ja pidevalt tõbine. Teine laps sai aastani kõik süstid, siis haigestus raskelt ja suri   -ükski arst ei suutnud mulle selgitada, miks ta haigeks jäi. Lihtsalt. NB – ma ei arva, et selles olid süüdi vaktsiinid, küll aga arvan, et need oluliselt mõjutasid ehk tal oli lihtsalt areneva haiguse ja vaktsiinidega koos võimatu toime tulla. Halbade asjaolude kokkusattumine. Kolmandale lapsele lasin ikkagi ka veel beebina süstid teha, kahtlesin küll, aga siiski hirm võitis. Lihtsalt lootsin parimat. Laps põdes väikelapseeas palju külmetushaigusi, nn lastehaigusi, oli hüperaktiivne. Siis sündis neljas laps, kellele ma enam vaktsiine teha ei lasknud, lõpetasin ka kolmanda lapse vaktsineerimise. Tulemus: neljas laps väga terve, mingid viirused talle külge ei hakka, võibolla korra aastas on nohune. Kolmanda lapse tervis paranes samuti, samas võib seda põhjendada ka nn väljakasvamisega. Viies laps samuti süstimata, terve ja tugev laps. Seejuures ütlen, et ma ei ole 100% vaktsiinivastane. Näiteks puugisüstid olen lastele teinud, sest elame maal ja siin on palju puuke. Samuti ei arva ma, et kõik peaksid tegema nii nagu mina. Lihtsalt oma laste pealt olen enda otsuste õigsust näinud. Kui saavad täiskasvanuks, otsustavad ise, mida ja millal endale teha lasta.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et lapsed on haigemad kui kunagi varem, on ka fakt. sellest aru saamiseks ei pea olema geenius. Ole sina moodne ja usu teadust ja süsti oma lapsesse iga aasta mitu raskemetalli.

Palun seda statistikat, kust nähtub, et vaktsiinidega välditavaid haigusi on aina rohkem?

Palun ka viiteid vaktsiinide koostisele, kus on raskemetallid, infolehed on avalikud ja “kodutöö” teinud inimesel peaks need ju läbi töötatud olema.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et lapsed on haigemad kui kunagi varem, on ka fakt. sellest aru saamiseks ei pea olema geenius. Ole sina moodne ja usu teadust ja süsti oma lapsesse iga aasta mitu raskemetalli.

Palun seda statistikat, kust nähtub, et vaktsiinidega välditavaid haigusi on aina rohkem?

Palun ka viiteid vaktsiinide koostisele, kus on raskemetallid, infolehed on avalikud ja “kodutöö” teinud inimesel peaks need ju läbi töötatud olema.

Äkki otsid ise.  Kas sind peab lusikaga toitma ka?

+3
-17
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina jätsin pooleli. Ei kahetse. Vanim laps sai kõik nn kohustuslikud süstid – oli lapsena väga allergiline ja pidevalt tõbine. Teine laps sai aastani kõik süstid, siis haigestus raskelt ja suri -ükski arst ei suutnud mulle selgitada, miks ta haigeks jäi. Lihtsalt. NB – ma ei arva, et selles olid süüdi vaktsiinid, küll aga arvan, et need oluliselt mõjutasid ehk tal oli lihtsalt areneva haiguse ja vaktsiinidega koos võimatu toime tulla. Halbade asjaolude kokkusattumine. Kolmandale lapsele lasin ikkagi ka veel beebina süstid teha, kahtlesin küll, aga siiski hirm võitis. Lihtsalt lootsin parimat. Laps põdes väikelapseeas palju külmetushaigusi, nn lastehaigusi, oli hüperaktiivne. Siis sündis neljas laps, kellele ma enam vaktsiine teha ei lasknud, lõpetasin ka kolmanda lapse vaktsineerimise. Tulemus: neljas laps väga terve, mingid viirused talle külge ei hakka, võibolla korra aastas on nohune. Kolmanda lapse tervis paranes samuti, samas võib seda põhjendada ka nn väljakasvamisega. Viies laps samuti süstimata, terve ja tugev laps. Seejuures ütlen, et ma ei ole 100% vaktsiinivastane. Näiteks puugisüstid olen lastele teinud, sest elame maal ja siin on palju puuke. Samuti ei arva ma, et kõik peaksid tegema nii nagu mina. Lihtsalt oma laste pealt olen enda otsuste õigsust näinud. Kui saavad täiskasvanuks, otsustavad ise, mida ja millal endale teha lasta.

Tubli. Enamus isegi ei uuri, millest vaktsiin koosneb ja mis tüsistused võivad olla.   Ise on veel emad.

+4
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki otsid ise.  Kas sind peab lusikaga toitma ka?

Palun, nt Infarix Hexa:

6.1 Abiainete loetelu

Hib pulber: Veevaba laktoos

DTPa-HBV-IPV suspensioon:

Naatriumkloriid (NaCl)

Medium 199, mille koostisse kuuluvad peamiselt aminohapped, mineraalsoolad, vitamiinid

Süstevesi

Adjuvandid vt lõik 2.

 

M-M-RVAXPRO

6.1 Abiainete loetelu

Pulber

Sorbitool (E 420)

Naatriumfosfaat (NaH2PO4/Na2HPO4)

Kaaliumfosfaat (KH2PO4/K2HPO4)

Sahharoos

Hüdrolüüsitud želatiin

Hanksi sooladega sööde 199

Miinimumpõhisööde (minimum essential medium, MEM) „Kotkas“ Naatriumglutamaat

Neomütsiin

Fenoolpunane

Naatriumvesinikkarbonaat (NaHCO3)

Vesinikkloriidhape (HCl) (pH reguleerimiseks) Naatriumhüdroksiid (NaOH) (pH reguleerimiseks)

Lahusti Süstevesi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun siis märkida sellest loetelust raskemetallid.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3849353: Mul on üsna terved lapsed, osad vaktsiinid jäid tegemata. Mulle tundus vale nii pisikest inimest torkida. Hakkasin uurima, millest vaktsiinid koosnevad.  Siiski ei julgenud ma ka neid päris ära jätta. perre on sündimas kolmas laps, eile sattusin ühele videole, mis tundus mulle üliloogiline ja selge. Paljudele meeldib sellist asja tituleerida lamemaalasteks asjaks, aga ma tõesti eelistan elutähtsate otsuste tegemisel teha pigem kodutööd kui pärast kahetseda. Siin see video, eesti keeles. https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0gyUX1XYw47OdGNmlVeNby067_M95ymhjVtlqDEQYcGHbGcClP8tr_QEU&v=DPegv3EeKrk&feature=youtu.be Ütlen, et kes julgeb, see süstigu kõik vaktsiinid beebile sisse. Mingit allikakriitilisust ei ole? Carmen Pritsoni nimi peaks juba väikese häirekella peas põlema panema. Oledki ju pesueht lamemaalane.

No talle TUNDUS loogiline ja MEELDIS ju! Lamemaalaste info ju sellele rajanebki, et TUNDUB loogiline. Täiskasvanud inimesed ja kolme lapse ema, aga ei ole mingit oskust infot töödelda, allikakriitilisust, oskust terasid sõkaldest eraldada…

 

Mina olen lükanud väikelapse vaktsineerimisi edasi, nt nohuhooajal, et teeme suvel, kui laps on olnud terve ja tugevam, on edasi lükanud ka arsti enda soovitusel, et pikaajaline ravi ja vaktsiin üksteist segama ei hakka, tegime paar aastat hiljem järele. Arst pole pinninud või peale surunud kordagi, lihtsalt täidad avalduse, et soovid lapse vaktsineerimata jätta/edasi lükata vaktsiinid.

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen eelmise ja loomulikult olen ma lugenud enne vaktsineerimist läbi infolehed jne. See oleks elementaarne. Ühtegi raskemetalli pole ma sealt aastaid leidnud, see müüt võiks juba kaduda.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps on saanud kõik kohustuslikud vaktsiinid ja rohkem ka veel ning võrreldes nende lastega, kes pole üldse saanud, siis tervemat last ei ole. Mitte ühtegi allergiat, külmetushaigused põeb kergelt läbi ja siis on ka enamasti köha-nohu. Allergiad on pigem seotud ikka geenidega või kui palju last hoitakse “vati” sees… Sama ka haigustega- kui lapsel ei lasta karastuda, siis ei tekigi immuunsust.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tubli. Enamus isegi ei uuri, millest vaktsiin koosneb ja mis tüsistused võivad olla. Ise on veel emad.

Ohmu.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Esimesel lapsel jäi pooleli, sest kolisime Soome. Soomes ei ole ta ühtegi vaktsiini saanud.
Teine laps pole ühtegi süsti saanud kunagi. Isegi bcg-d ei tehtud, nõuandlas juba märgiti raseduskaardile, et pole vaja teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Hämmastav, kui varmalt ollakse valmis uskuma kõike “mis tundub loogiline” kuskil juutuubis. Las need teadlased teevad teadusasutustes ja haiglates oma “võltsasja”, Telegram ja juutuub on tõe allikad… nagu masendav.</span>

Et ravimifirmad teenivad miljardeid, on fakt. – iga ettevõte teenib, ka teenivad IT-firmad

Kui küsid aratilt, mis koostisained on vaktsiinis, ta ei tea seda. Fakt. – seda võid ka internetist lugeda – leetrite viiruse1 Enders’ Edmonston tüve (elus, nõrgestatud) mitte vähem kui 1 x 103 TCID50* mumpsi viiruse1 Jeryl Lynn™-i (Level B) tüve (elus, nõrgestatud) mitte vähem kui 12,5 x 103 TCID50* punetiste viiruse2 Wistar RA 27/3 tüve (elus, nõrgestatud) mitte vähem kui 1 x 103 TCID50*

https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/m-m-rvaxpro-epar-product-information_et.pdf

et lapsed saavad rohkem syste kui varsm, on fakt. – tõenda, sain nõuka ajal koolis iga aasta 2-3 vaktsiini,  isegi ei tea mis.  Minu laps saab kindlasti plaaniliselt vähem vaktsiine.

et lapsed on haigemad kui kunagi varem, on ka fakt. Aga mitte vaktsiinide tõttu, lapsed liiguvad vähem värskes õhus, vanasti suusatasime, kelgutasime kõik nädalavahetused, olime aluspesuni märjad kui koju tulime, jõime kuuma teed ja ei saanud nohugi. Tänapäeval pannase laps vetthülgavasse kombesse ja veetakse kooliukse juurde.

sellest aru saamiseks ei pea olema geenius. Ole sina moodne ja usu teadust ja süsti oma lapsesse iga aasta mitu raskemetalli. Ega mina su haige lapse kõrval istu. Edu!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui küsid arstilt, mis koostisained on vaktsiinis, ta ei tea seda. Fakt.

Kahju, et sul ebakompetentne arst on, aga kindlasti kohe ei ole see mitte mingisugune fakt.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Hämmastav, kui varmalt ollakse valmis uskuma kõike “mis tundub loogiline” kuskil juutuubis. Las need teadlased teevad teadusasutustes ja haiglates oma “võltsasja”, Telegram ja juutuub on tõe allikad… nagu masendav.</span>

Et ravimifirmad teenivad miljardeid, on fakt.

Kui küsid aratilt, mis koostisained on vaktsiinis, ta ei tea seda. Fakt.

et lapsed saavad rohkem syste kui varsm, on fakt.

et lapsed on haigemad kui kunagi varem, on ka fakt.

sellest aru saamiseks ei pea olema geenius. Ole sina moodne ja usu teadust ja süsti oma lapsesse iga aasta mitu raskemetalli. Ega mina su haige lapse kõrval istu. Edu!

Usun teadust, lapsed kõik süstitud, kaks vanemat isegi selle õudse koroonavaktsiini saanud. 3 last neljast superterved, neljas tavapärane (ei midagi suuremat, vahel köha-nohu, on 5-aastane, kogu elu jooksul 2x palavikuga haige olnud, null korda kõrvapõletikke jmt). Senised terviseprobleemid on lahenenud vereanalüüsihärgse d-vitamiinikuuriga, see kipub neil kõigil aegajal ära vajuma, siis hakkavad haigused kergemini külge.

Nagu üliveider ähvardamine mingi imehaigustega, kui laps saanud KÕIK vaktsiinid. No enamasti ikkagi ei ole neid. Kindlasti on üliväike tõenäosus saada mingeid kõrvalmõjusid aga see oht on ju iga ravimiga. Kindalsti mõjutab tänapäeva laste nirumat tervist vähesem liikumine, tasakaalust väljas olev toit, lapsevanemate (ka enne rasestumist) kasutatud mürgisem kosmeetika (ei ole ju noorema raha kalleid looduslikke kvaliteettooteid osta), meelemürgid jnejne.. Faktoreid võib olla loetamatu hulk, ei saa olla, et AINULT vaktsiinid on kõige kurja juur. Pigem usun seda, et vaktsineerimata laste hea tervis on samuti selle arvelt, et valdav mass lapsi on vaktsineeritud, seega varasemad ülirasked lastehaigused lihtsalt ei saa hetkel levida.

Mingeid suvalisi perekooli fakte tõe pähe võtma ei hakka. Ravimifirmad on kindlasti rikkad, vaata, kui palju ravimeid inimestel on vaja ja iga päev tuleb juurde. Kas rikas võrdub ilmtingimata halb???

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne vaktsiine:

inimesed elasid peamiselt maal värskes õhus, tegid rasket füüsilist tööd, karastasid end külmas ilmas, sõid vaid orgaanilist mahedat toitu.

Keskmine eluiga nii 35 (sõltuvalt sajandist). Lapsi suri nagu kärbseid.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga “dr” Tenpenny, päriselt? Kõikide maailma arstide hulgast oled sa valinud vaktsiiniküsimustes usaldamiseks osteopaadi? Palun, kas sa oskad ka selgitada, miks?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, aga “dr” Tenpenny, päriselt? Kõikide maailma arstide hulgast oled sa valinud vaktsiiniküsimustes usaldamiseks osteopaadi? Palun, kas sa oskad ka selgitada, miks?

See ju seesama “spetsialist”, kes teatas, et covid vaktsiin muudab inimese “magneetiliseks”. 😀 kindlasti ta jutt on igati usaldusväärne, <span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>üliloogiline ja selge. Igatahes, tubli kodutöö on tehtud vaktsineerimise varjukülgede üle otsustamiseks!!!</span>

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätsin pooleli, kui laps hakkas aastaseks saama. Selleks pidin ka perearsti vahetama, et leida tolerantsem arst. Leidsin. Lisaks olen kirjutanud paar korda avalduse, et soovin hetkel vaktsineerimise edasi lükata. MMRi lasin lapsele ära teha, kui ta oli 12. Kavatsen tulevikus ehk veel teetanuse teha lasta. Laps hetkel 14.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimase aja paanikalugude peale tuli meelde see lugu:

<span style=”color: #212529; font-family: Roboto, sans-serif;”>”Florida ühe raadiojaama hommikuprogrammi juhid Val St. John ja Scott Fish on momendil raadiotöölt kõrvaldatud, kuna raadiokuulajad sattusid niivõrd suurde paanikasse, et ummistasid absoluutselt kõikvõimalikud hädaabiliinid appikutsetega teate peale, et nende kraanist voolab H2O ehk divesinikmonooksiid ehk täiesti tavaline vesi. “</span>

Minu meelest meil tegid sama nalja (vist) Tartu kooliõpilased, kes korjasid 1.aprillil allkirju divesinikmonooksiidi keelustamise poolt. Kui ma õigesti mäletan, kogunes allkirju päris kenasti.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et lapsed on haigemad kui kunagi varem, on ka fakt.

Kust sa neid huvitavaid fakte küll võtad? Mis on laste suremusprotsent praegu ja mis 100 aastat tagasi, oled kuulnud kunagi või ei saa sa lihtsalt protsentidest midagi aru? Mitte kunagi pole laste suremusprotsent olnud väiksem kui praegu, vaktsiinide ajastul.

Ja praegugi elab veel inimesi, kes mäletavad kõiki neid vigaseid, kes ei saanud lapsena lastehalvatusvaktsiini.

Mis sellesse 5-lapselisse emasse puutub, siis ka see on ammu teada-tuntud, et kõige haigemad on pere ainukesed esimesed lapsed, teised on vähe tervemad ja edasi sündivad on aina tervemad. Ainukesed erandid ongi viirushaigused, mida mitme lapsega peres põetakse viiruse samaaegsel esinemisel rängemini, sest viiruse hulgast sõltub haigestumise raskus. Seda pandi tähele tuulerõugete puhul, mis üksikutele lastele on enamasti väga kerge haigus, mitme väikelapsega peredes esines aga rohkesti tüsistusi ja raskemat põdemist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui küsid aratilt, mis koostisained on vaktsiinis, ta ei tea seda. Fakt.

Sa ilmselt ei tea, mis on fakt. Minu perearst otsiks mulle konkreetse vaktsiini infolehe välja ja loeks ette. Prindiks mulle koju kaasa võtmiseks ka veel. Võimalik, et levinumate vaktsiinide koostisosi teab ta peastki, aga kuna vaktsiine on palju erinevaid (ka sama haiguse vastu), siis on normaalne, et kõigi vaktsiinide täpseid koostisi peast ei tea. Aga fakt oleks see, kui oleksid paljude perearstide käest küsinud kõigi vaktsiinide koostise kohta ja nad ei oskaks vastata. Tegelikkuses on tõenäoline, et mõni oskab mõne vaktsiini kõik koostisained üles lugeda ja teab veel selgitada, mis nende roll vaktsiinis on, ja mõni teine otsib konkreetse vaktsiini dokumentatsiooni välja ning vastab selle põhjal. Oletus ei ole fakt.

Mina näiteks loengi sageli enne vaktsineerimist konkreetse vaktsiini koostist, infolehte, kõrvaltoimeid, vastunäidustusi jne. See, et mingi arvamus on veenvalt esitatud, ei tee seda arvamust veel tõeseks. On kahjuks olnud kokkupuuteid psühhopaadiga, kes oskab väga veenvalt kõiksugu jutte rääkida, nii et kuigi algul tundub jutt idiootne, hakkab mõni kergeusklikum ometi varsti uskuma. See psühhopaat küll ei valeta tervise teemadel.

Muide, raskemetalle näiteks Pfizeri koroonavaktsiin ei sisaldagi: https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_en.pdf
Ka levinud nn kuuikvaktsiin ei sisalda raskemetalle: https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/infanrix-hexa-epar-product-information_en.pdf

Millised laste immuniseerimiskava vaktsiinid sisaldavad raskemetalle? Oleks huvitav teada.

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulistan puusalt (ei viitsi otsima minna), aga raskemetalle kasutati (kasutatakse?) säilitusainena nendes vaktsiinides, mida tuleb nö vitaalideks ümber jaotada suurest pudelist ja kasutati (kasutatakse?) arengumaades, et vaktsiin halvaks ei läheks.

Meil puudub vajadus, sest enamus vaktsiinidel on juba eraldi doosid ja neid pole vajadus pikaajaliselt säilitada ja/või säilitustingimusi on lihtsam tagada.

Umbes nii selgitati seda kunagi Pelgulinna sünnitusmajas vaktsiinikoolitusel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lahmin nüüd ka niisama, aga olen lugenud artiklit, kus räägiti,et see raskemetallid aktsiinides-jutt pole jah tühjalt kohalt tulnud, neid on kasutatud tõesti säilitusainena. Siiski tänapäeva vaktsiinid neid enam ei sisalda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps Väikelapse kavajärgse kaitsepookimise pooleli jätmine