Esileht Väikelaps Väikelapsega reisile jaanuaris

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Väikelapsega reisile jaanuaris

Postitas:

Andke nõu, kuhu reisida 2,5-aastase lapsega jaanuaris? Peaks olema hea soe ja samas mugav lennuühendus…Turvaline ja mugav lapsega, aga võiks olla võimalus ka (lohe)surfiks…pea täitsa tühi. Egiptuses liiga jahe…Tenerifel vist ka…odavus pole esmatähtis.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 14:27; 05.09 22:06; 05.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dominikaan, Mauritius, Mehhiko ja Maldiivid on olnud meie sihtkohtadeks jaanuaris ja veebruaris. Lähemates paikades pole tõesti soe sel ajal. Meil laps tubli reisisell, oleme otsinud mugavad lennuajad väikeste ümberistumise aegadega. Dominikaani on ka väga mugav minna otselennuga Helsingist.

Hetkel ka hea diil saada https://trip.ee/odavad-lennupiletid/finnairi-otselennud-dominikaani-vabariiki-lennupiletid-helsingist-punta-canasse-voi-puerto-platasse-al-554

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tai!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Costa Rica, Dominikaan, Mehhiko, Filipiinid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egiptuses liiga jahe 😀 Hea nali. Mis sa tahad lapse ära küpsetada või. Need kohad, mida siin pakutud, et hirmus mugav ja lühike lend tõesti väikelapsega 🙂

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 21:41; 05.09 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egiptuses liiga jahe ???? Hea nali. Mis sa tahad lapse ära küpsetada või. Need kohad, mida siin pakutud, et hirmus mugav ja lühike lend tõesti väikelapsega ????

Olen käinud jaanuaris ja minu jaoks jahe. Meri külm ja õhtud jahedad-tuulised. Sain siit Dominikaani idee, ise selle peale ei oleks osanud mõelda. Otse Helsinkist Finairiga pikk lend on kordades mugavam kui hilineva jubeda tšarteriga Egiptusesse minna…

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 14:27; 05.09 22:06; 05.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egiptuses liiga jahe ???? Hea nali. Mis sa tahad lapse ära küpsetada või. Need kohad, mida siin pakutud, et hirmus mugav ja lühike lend tõesti väikelapsega ????

Olen käinud jaanuaris ja minu jaoks jahe. Meri külm ja õhtud jahedad-tuulised. Sain siit Dominikaani idee, ise selle peale ei oleks osanud mõelda. Otse Helsinkist Finairiga pikk lend on kordades mugavam kui hilineva jubeda tšarteriga Egiptusesse minna…

Mina käisin detsembri lõpus ja oli päeval 30 soojakraadi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 21:41; 05.09 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Egiptuses liiga jahe ???? Hea nali. Mis sa tahad lapse ära küpsetada või. Need kohad, mida siin pakutud, et hirmus mugav ja lühike lend tõesti väikelapsega ????

Olen käinud jaanuaris ja minu jaoks jahe. Meri külm ja õhtud jahedad-tuulised. Sain siit Dominikaani idee, ise selle peale ei oleks osanud mõelda. Otse Helsinkist Finairiga pikk lend on kordades mugavam kui hilineva jubeda tšarteriga Egiptusesse minna…

Mina käisin detsembri lõpus ja oli päeval 30 soojakraadi.

Ega aastad pole vennad jah. Aga ma tahaks kindla peale minna, et kohe kindlasti oleks soe ilm ja soe meri. Egiptuses võib jah minna nii ja naa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 14:27; 05.09 22:06; 05.09 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalse väikelapsele talutava mugava lennuaja (mis minu jaoks on 4, max 6t) sees ei ole selliseid kohti, mis oleks kindlasti väga soojad sel ajal, nii Egiptuses (kuhu ma väikelapsega ei roniks), kui Kanaaridel võib vedada ilmaga, võib ka mitte, Põhja-Aafrika (Maroko, Tuneesia) ka mitte. AÜ (araabia ühendemiraadid) on omad ohud, kuigi on soojem. Küpros on jahe, Türgi veel jahedam, eriti õhtuti langeb temp plaks! 10 kraadi ligi. Ja meri ei ole ka soe, talv oli just ju. Kui tahad sooja merd, siis peab arvestama Tai vms, aga mina mitme väikelapsega nii kaua lennukis ei ole nõus olema. Käime oma sooja saamas novembris, kui ongi meri veel suvesoe ja õhk 25+.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võtta Egitlusesse soojendusega bassein – siis on jaanuaris mõnus olla. Seal on nimelt vastikud külmad tuuled, mis kaovad veebruari keskel ära. Oleme käinud ikkagi veeber lõpp, märts – kõik hinnas ja vähemalt 4+ tärni ning väga mõnus on seal olla. Lennuaeg on ka vaid 4-5 tundi ja siiani on vaid ühel korral reis edasi lükatatud – aga saime ühe päeva kauem rannas olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Väikelapsega reisile jaanuaris