Esileht Väikelaps väikelapsele kiivi

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: väikelapsele kiivi

Postitas:

kas annate üle aastasele lapsele kiivi? Olen kuulnud, et seda nagu ei soovitata kõrge allergeensuse pärast.
Andsin lapsele täna proovida ja väga maitses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väiksemale olen korra pakkunud, talle ei maitsenud. Suurem sööb hea meelega, aga palju ei saa anda, sest pärast keel kipitab, vähemalt ta ise väidab nii. Lisaks paneb kõhu kinni veits, alati peale kiivi söömist kakab herneterasid, mis on mustatäpilised, sest kiiviseemned tulevad sama targalt välja nagu sisse läksid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist oleme andnud kui laps oli 1,5 aastane umbes. sõi heameelega, aga see tegi kõhu päris pehmeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu, kui see sinu lapsele mingit reaktsiooni ei tekitanud, siis anna rahulikult ja ära mõtle üle. Kiivi on kasulik oma vitamiinisisalduse poolest ning suurepärane looduslik kõhukorrastaja, kui probleeme on kõhukinnisusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OT: Ma olen hetkel lapseootel ja ainus mis mul aitab kõhukinnisust leevendada on kiivi. Pigem omab ta lahtistavat mõju kui kinnistavat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

andsin juba 9 -kuusele lapsele. alguses väga vähehaaval. kiivi oli ainus asi, mis seedimise korda tegi. pikalt oli probleemiks kõhukinnisus. nüüd juba 3-a ja siiani on kiivi lemmik, allergiat õnneks pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andsin proovida kui laps oli umbes 2.aastane. Sülitas kõik välja. Umbes 3,5.aastaselt andsin uuesti proovida ja vist juhtusid head magusad kiivid olema, sest laps sõi neid järjest 4 tervet kiivit üksinda ära. Sööb küll ja väga maitseb aga ainult siis kui kiivi on pehmem ja magusam. Muidu tõmbab nina krimpsu. Mina pole pole kuidagi aru saanud, et imelikult mõjuks kõhule või tekitaks allergiat ( laps pole kunagi allergik olnud ).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

andsin alla aastasele juba, alustasin küll Ella’s Kitchen puuviljapüreega, kus üheks komponendiks oli kiivi. kuna mingit allergilist reaktsiooni ei tekkinud, julgesin ka värsket kiivit anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 21:01; 17.02 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka andnud oma aastasele kiivit ja juba mõnda aega. Kollased (kuldsed) kiivid on paremad, kui rohelised, sest nad on magusamad. Aga neid ei ole Eestis vist hästi saada. Kunagi Rimis oli küll ja siis ma hooga ostsin endale, aga ilmselt ei osutunud need nii populaarseks, kui loodeti (kallimad, kui rohelised) ja enam rimi lettidel pole kohanud. Võibolla stockmannist leiaks. Kollased kiivid on sileda koorega ja kõige levinum vast on zespri gold.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen ka andnud oma aastasele kiivit ja juba mõnda aega. Kollased (kuldsed) kiivid on paremad, kui rohelised, sest nad on magusamad. Aga neid ei ole Eestis vist hästi saada. Kunagi Rimis oli küll ja siis ma hooga ostsin endale, aga ilmselt ei osutunud need nii populaarseks, kui loodeti (kallimad, kui rohelised) ja enam rimi lettidel pole kohanud. Võibolla stockmannist leiaks. Kollased kiivid on sileda koorega ja kõige levinum vast on zespri gold.[/tsitaat]

selver müüb ka kollaseid kiivisid, samuti prisma. just eile ostsin selverist, ei ole nad nii defitsiitne kaup midagi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 21:01; 17.02 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiivi andmise esimestel kordadel tasub ettevaatlik olla, kuna inimeste suude limaskestad ja keel on erineva tundlikkusega. Minul näiteks läheb vahel juba ühe kiivi söömise järel keel happest natuke valusaks. Ja kui ma oma üle aastasele lapsele pool kiivit andsin (mida ta hea meelega sõi), siis mingi hetk hakkas laps nutma ja tal paistis valus olevat. Loputasin siis ta suud veega ja valu andis järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps väikelapsele kiivi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.