Esileht Väikelaps Väikelaste ujumistrenn – Sikupilli kandis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Väikelaste ujumistrenn – Sikupilli kandis

Postitas:
Kägu

Tere, laps on 3,5a ja elame Lasnamäel (sikupilli kandis). Soovin leida lapsele sobiva ujumiskooli, et logistika ei oleks liiga keeruline. Meeldib kalevi ujumiskool, aga väikelaste ujula on Tabasalus. Ei hakka ju vedada lapsi Lasnamäelt Tabasalu. Kas keegi oskab anda nõu, millised klubid/koolid on siin kandis, et leida lapsele treeningurühma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülemiste City – saad trammiga sõita sinna. Aga kodulehel on kirjas, et alates 4.a.

https://www.myfitness.ee/trainings/lastetreeningud/

Väikelaste ujumise kohta siin: https://www.myfitness.ee/trainings/lapseootel-naiste-ja-vaikelaste-treeningud/

igal juhul on sealne lastebassein vast kõige lähemal, trammiga 3 peatust. Kui autoga sõita, siis peab tiirutama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

sellises vanuses lastele on mingid ujumisvõimalused polikliinikute juures: kesklinna lastepolikliinik ja lasnamäe medicum. vaja on perearsti saatekirja (nt rühiprobleem või vaja immuunsust parandada vmt)
lisaks tasuks uurida koole-lasteaedu, kus ujulad olemas on, neid on lasnakal päris mitmeid. võibolla on kuskil eraldi trennid ka.
kesklinnas on muidu koolilastele kindlasti ujumistrenne 21.kooli ja tiki ujulates, kas ka väiksematele praegu on, ei tea. (ise olen aastakümneid tagasi küll koolieelikuna 21.kooli ujulas ujumistrennis käinud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei saa aru, miks miinustati, kui on selge, et sikupillis endas pole ühki ujulat, küll aga asub see piirkond kesklinna ja lasnamäe piiril ning mõlemas suunas jäävad lähimad ujulad 3-4 trammi või bussipeatuse kaugusele.

või rikkus mu postitus 20:38 postitaja firma ebaseadusliku reklaami mõju ära????

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei saa aru, miks miinustati, kui on selge, et sikupillis endas pole ühki ujulat, küll aga asub see piirkond kesklinna ja lasnamäe piiril ning mõlemas suunas jäävad lähimad ujulad 3-4 trammi või bussipeatuse kaugusele.

või rikkus mu postitus 20:38 postitaja firma ebaseadusliku reklaami mõju ära????

Miks sa minu peale oma viha valad? Ilmselt miinustati seda, et sa räägid mingitest ujulatest polikliinikute juures, kuhu on arsti saatekirja vaja.
Mul ei ole Myfitnessiga mingit seost, ära tule mind ründama lambist. Ma ise elan samuti Sikupilli lähistel, laps sama vana ja olen teemat uurinud. Myfitnessi ujula on logistiliselt siin kõige parem. Lasnamäe Medicum… Ausaltöeldes ma ei teagi, kus seal mingi ujula on, igal juhul on sinna sõitmine palju tüütum, olgu siis autoga või bussiga. Kooli ujulates ei võeta nii väikseid lapsi jutulegi.

Kui midagi soovitad, siis soovita ikka nii, et oleks kasu ka. Mina sinu postitusest küll mingit infot ei saanud, millest abi võiks olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

3,5-aastane on ikka päris trenni jaoks liiga väike veel. Ka see alates 4a ei tähenda ju, et kõik on just 4 saanud, enamus ikka suuremad. Kas su 3,5a saaks tõesti ise hakkama nii pesemise, riietumise kui treeneri korralduste kaasa tegemisega?

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Väikelaps Väikelaste ujumistrenn – Sikupilli kandis