Esileht Hobinurk Väikelastega reisisellidele. Soovitage soodsat reisisihtkohta

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Väikelastega reisisellidele. Soovitage soodsat reisisihtkohta

Postitas:

Lendame ca nädalaks aprilli lõpus. Otsime poollogelemise kohta(veidi tahaks linnu näha, veidi loodust, ujumise vastu poleks küll ka midagi). Päris palmi alla vist ikka ei tahaks. Tahaks, et toit oleks hea ja soodus. Ööbimine võiks soodus olla. Lapsed on 4 ja 6. Varasemalt oleme käinud Portugalis, Horvaatias, Hispaanias. Oleme rendiauto võtnud ja mööda linnu ja loodust kolanud. Horvaatia oli lastele kõige meeldivam, sest head odavat jäätist müüdi kõikjal ja sellega “maksime” kõik kitsaste mägiste linnade ringitrampimised kinni. Samuti oli toit seal maitsev.

Hetkel olen vaadanud Maltat, Bulgaariat, Serbiat(ma ei tea mida seal pealinna ümbruses teha), Itaalia(lend läheb Kölnist Milaan Bergamo lennujaama, aga Milaanosse vast ei läheks lastega)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin ka Põhja-Itaaliat, just Milaanosse lend ja seal mõnusad järved, Como ja Garda, lähedal ka linnasid erinevas suuruses. Aprillis küll vesi veel jahe vast, aga ilus ja mõnus. Või siis Dubrovniku lennuga Montenegrosse, hinnaklass soodsam. Mulle endale meeldib ka väga Poola. Söök on väga hea ja väga odav. Aga see pigem suvel hea koht. Gruusia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Itaaliat ei soovita kuna see pole kindlasti kohe odav (nt autorent kallis, vahemaad pikad jne)

Aprillis on aga Vahemere lõunaosas merevesi vähemalt 18 kraadi ja meie mõistes täitsa suvi.
Veepargid on muidugi veel kinni, aga ilusat loodust, head toitu ja odavat elu saab aprilli lõpus kindlasti Kreetalt. Aga minumeelest pole sinna praegu odavalt lennupileteid saada, peab peale passima.
Kui Horvaatia meeldis, meeldib Kreeta samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk Väikelastega reisisellidele. Soovitage soodsat reisisihtkohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.