Esileht Pereelu ja suhted Väikeste lastega üksikemad

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Väikeste lastega üksikemad

Postitas:

VAID paneb mehe ketti.

Kui mees lapsi ei taha ikka, siis kasutagu kondoomi või tehku vasektoomia. Beebipillidega võib alati alt minna ja minu kolmas laps oli spiraali laps. Seega mehed vastutavad ikka ise, kas tahavad “ketis” olla või ei.

ma küsiks selle peale täiesti erapooletult, et kuidas need kondoomita peenised naiste sisse jõuavad? kas vägisi? ei tahaks nagu uskuda, et nii palju lapsi vägistamise tulemusel sünnivad. miks öeldakse, et “Kui mees lapsi ei taha ikka, siis kasutagu kondoomi”, aga sama näiteks naiste kohta ei öelda. miks lasevad siis tuhanded naised need ilma kondoomita peenised enda sisse?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka uhke üksikema ja seda juba 4 aastat. Pole otsinud ega soovinud uut suhet, ja olen isa ning ema eest. Miks lahku läksime? Arvasin, et mul ja lapsel on parem elu vägivaldse alkohoolikust isata. Ning nii ongi, kahekesi on parem. Lapse isast ega neist üleelatud õudustest ei räägi ma üldse kellegagi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 15:54; 18.12 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka uhke üksikema ja seda juba 4 aastat. Pole otsinud ega soovinud uut suhet, ja olen isa ning ema eest. Miks lahku läksime? Arvasin, et mul ja lapsel on parem elu vägivaldse alkohoolikust isata. Ning nii ongi, kahekesi on parem. Lapse isast ega neist üleelatud õudustest ei räägi ma üldse kellegagi.

Mis sa lapsele ütled, kui ta isa kohta küsima hakkab?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 13:13; 18.12 16:43; 18.12 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka uhke üksikema ja seda juba 4 aastat. Pole otsinud ega soovinud uut suhet, ja olen isa ning ema eest. Miks lahku läksime? Arvasin, et mul ja lapsel on parem elu vägivaldse alkohoolikust isata. Ning nii ongi, kahekesi on parem. Lapse isast ega neist üleelatud õudustest ei räägi ma üldse kellegagi.

Mis sa lapsele ütled, kui ta isa kohta küsima hakkab?

Oot oot… Ma olen ka halvast abielust lahutanud. Olen täiesti veendunud, et nii minu kui lapse elu on kordades parem võrreldes variandiga, kus oleksin sellesse abiellu jäänud. Ausalt öeldes ei taha selle variandi peale ise mõelda.
Et oleks pidanud jääma elama pideva psühhoterrori alla, sest MIDA ma küll lapsele ütlen, kui küsima hakkab? Näiteks ee… tõtt? Pole ju raske öelda, et me ei sobinud kokku ja lahutasime. Või siis kraad kangemalt, et minu jaoks oli see olukord talumatu, pärast pikki püüdlusi abielu lappida, lõpuks siiski lahutasin. Või mis iganes seletus lapsele hetkel eakohane on. KÕIKE saab ju lapsele seletada, ma ei saa aru, kuidas see üldse mingi küsimus on (eriti võõra Käo jaoks).

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 21:33; 10.12 09:42; 10.12 11:25; 18.12 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka uhke üksikema ja seda juba 4 aastat. Pole otsinud ega soovinud uut suhet, ja olen isa ning ema eest. Miks lahku läksime? Arvasin, et mul ja lapsel on parem elu vägivaldse alkohoolikust isata. Ning nii ongi, kahekesi on parem. Lapse isast ega neist üleelatud õudustest ei räägi ma üldse kellegagi.

Mis sa lapsele ütled, kui ta isa kohta küsima hakkab?

Ausalt, mis see sinu asi on? Üritad siin provotseerida?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 15:54; 18.12 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka uhke üksikema ja seda juba 4 aastat. Pole otsinud ega soovinud uut suhet, ja olen isa ning ema eest. Miks lahku läksime? Arvasin, et mul ja lapsel on parem elu vägivaldse alkohoolikust isata. Ning nii ongi, kahekesi on parem. Lapse isast ega neist üleelatud õudustest ei räägi ma üldse kellegagi.

Mis sa lapsele ütled, kui ta isa kohta küsima hakkab?

Ausalt, mis see sinu asi on? Üritad siin provotseerida?

Ma ei küsinud üldse paha pärast. Polegi minu asi. Mind ennast on perekooli teemad aastate jooksul palju aidanud. Mu enda laps pole oma isa iial näinud, isa ei tunnistanud enda omaks ka peale dna-testi. Ei hakka kirjeldama, aga on väga palju koledusi teinud. Ma ei tea ise, mida talle rääkida, kui ta peaks küsima, sest pole siiani ise sellest koledusest üle saanud, ma hakkaks nutma vist. Ainus, mille eest tänulik olen, et ma ei pea temaga kohtuma ja last jagama, et tema ignoreerimine on tegelikult hea. Palun vabandust, üldse ei soovinud provotseerida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 13:13; 18.12 16:43; 18.12 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks öeldakse, et “Kui mees lapsi ei taha ikka, siis kasutagu kondoomi”, aga sama näiteks naiste kohta ei öelda. miks lasevad siis tuhanded naised need ilma kondoomita peenised enda sisse?

No aga mida muud siis ütlema peaks – meestel muud võimalust ju polegi, kui kondoomi kasutada!

Ja teemaalgatuse juures ongi mäda see, et osatatakse, et miks naine saab veel ühe lapse, kui suhe lõhki, miks ta laseb endaga manipuleerida, miks ta kasutab lapsi mehe “ketis” hoidmiseks. Et selline naine on ohumärk ja natuke uhhuu. Ülimalt seksistlik ja ülekohtune lähenemine. Kuhu mehe vastutus jääb?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teemaalgatuse juures ongi mäda see, et osatatakse, et miks naine saab veel ühe lapse, kui suhe lõhki, miks ta laseb endaga manipuleerida, miks ta kasutab lapsi mehe “ketis” hoidmiseks. Et selline naine on ohumärk ja natuke uhhuu.

Tegelikult ka siin, aga eriti FB-s on näha, et kui mees siiski läinud, siis lausa tormatakse uut otsima. Vabandust, aga minu jaoks tähendab “eluülikool” jms. vähemalt natuke uhhuu olemist.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 00:21; 20.12 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Täiskohaga emme” käib muidugi ka asja juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 00:21; 20.12 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage see üksikemade halvustamine. Häbi võiks olla isadel, kes oma lastele isegi närust 200 eurot ei suuda kanda.

Sellest on juba neli aastat möödas, kui elatis “närused” 200€ oli. Püüa ajaga kaasas käia.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.12 10:32; 09.12 11:05; 10.12 11:13; 10.12 11:31; 10.12 13:43; 20.12 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks pole see mingi klishee, vaid tulin ise sellisele järeldusele.

Pigem võiks mu arvamuse ümber lükata, välja tuua, miks kellelgi nii on läinud, võimalik et ma eksin.

Miks peaks kedagi Sinu arvamus huvitama või peaks olema kellegi asi seda ümber lükata? Arva mis tahad, kelle asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on ohulmärk. Lapsi saadakse KAHEKESTI!!!! Mitte mingi valemiga ei saa naine lapsi, kui mees ei taha. Sama on ka vastupidi, kui naine last ei taha, siis laps ei sünni ka. Nii et kui on lapsed, siis on need saadud kahekesti. Bioloogiliselt aga mehi tõmbab nende naiste poole, kellel juba on lapsed. Tegemist on viljaka naisega, kes on võimeline ka mehe järglasi sünnitama. Nii et looduslik kutse pigem tõmbab lastega naiste poole mehi kui lasteta naiste poole….

See sõna on “kahekesi”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted Väikeste lastega üksikemad