Esileht Kodunurk Väiksed putukad

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Väiksed putukad

Postitas:

Minu toa laes (teine korrus) ja aknal elavad pisikesed putukad, nagu äädikakärbsed. Ilmuvad alati, kui soojemaks läheb ning kaovad sügise külmadega. On nii toas sees kui õues, terve ülemine majasein mustab nendest. Olen õues mingit putuka mürki pihustanud, kuid eriti kõrgele see ei ulatu ning mingit tulemust pole. Kas keegi teab soovitada tõhusat mürki vm nippi? Lillepotist nad ei tule, kahtlustan, et elavad maja ülemise välisvoodri (laudadest) vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, mida sa tunned 😛 Me kolisime eelmise aasta aprillis praegusesse korterisse, 4.korrusele ja niikui soojaks ilmad läksid , tulid need putukad kohale, terve suvi võitlesime nendega. Meil puit-pakettaknad ja nende vahele tuli neid iga päev mustmiljon. Mürk tappis neid, aga mõne tunni pärast olid uued asemel ja nii kuni mingi oktoobrini välja, kuni külmaks läks. Nüüd ükspäev oli soe ilm, siis juba raiped tulid kohale mõned. Mul mees helistas mingi kuu aega tagasi putukatõrjesse kuskile, sealt öeldi, et ootaksime, kuni neid natuke tuleb, siis nendelt mingi meees tuleb vaatab neid ja teevad liigi kindlaks. Aga arvas, et õue küljeseina soojustuse vahele pesa teind omale, elame äärekorteris. Eks nüüd, kui neid rohkem tuleb, siis kutsume selle mehe kohale ja palume jumalat, et neil oleks nende vastu lahendus olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kodunurk Väiksed putukad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.