Esileht Ilu ja tervis Vaimne tervis, oskab keegi psühhiaatrit soovitada?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vaimne tervis, oskab keegi psühhiaatrit soovitada?

Postitas:

Kolisin välismaale, enne aasta lõppu tagasi ei tule. Minu endine psühhiaater ei olnud nõus minuga videosilla vahendusel vastuvõtte tegema.

Kas selline asi on üldse võimalik, kas eksisteerib mõni eesti keelt kõnelev psühhiaater, kes oleks nõus ka seitsme maa ja mere taha abistama?

Praegu töötavad ju väga paljud kodukontorites, aga minu psühhiaater ütles, et see pole võimalik.

Mainin veel ka selle ära, et kohalik keel nii selge pole, et oma sügavamaid tundeid selles keeles väljendada, emakeelegagi raskusi.

 

Ette tänades kõiki vastajaid
Kati

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sensus.ee pakub kindlasti väga head abi ka kaugvisiitidena.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No hetkel koroona ajal arstid suhtlevad telefoni teel meelsasti.Minu psühhiaater ravib mind küll telefoni teel sest kohale minek pole seoses koroonaga soovitav ja samas minu olukord ei ole ka väga tõsine.Kuid miks oli vaja välismaale kolida kui tervis kehva?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid miks oli vaja välismaale kolida kui tervis kehva?

Kas välismaale tohivad ainult vaimult tipptopp terved kolida?

????

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SA TÜK Psühhiaatriakliinikus küll pigem arstid ise eelistavad kaugvastuvõttu. Neil mingi videoprogramm olemas, aga ka telefonikõned sobivad hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üritasin ise ka otsida, kas kuskil pakutakse võimalust minna psühhiaatri vastuvõtule videosilla vahendusel, aga kolmes kohas (SA TÜK Psühhiaatriakeskus, Marienthali keskus ja Sensus) vastati, et esimest korda kindlasti peab kohale minema. Kui on korduv vastuvõtt, siis sõltub arstist. Seega, kui sinu enda arst ei ole nõus video teel nõustama, siis uut psühhiaatrit veebi teel on vist päris keeruline leida. AGA… videonõustamist pakuvad psühholoogid. Ehk siis äkki otsid endale vahepeal psühholoogi ja siis hiljem, kui olukord on parem (koroona mõttes), saad ehk jälle psühhiaatri juurde minna. Üks põnev koht, mis ma avastasin, on minudoc.ee, kus on välja toodud nii ajad kui ka hinnad (videonõustamistele). Ja alati võib kirjutada peaasi.ee kaudu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka psühholoogiga sageli vastuvõtt üle Skype’i. Psühhiaatri kohta ei oska öelda, aga ma liitun juba varasema soovitusega, et alusta psühholoogist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Vaimne tervis, oskab keegi psühhiaatrit soovitada?