Esileht Beebi ja mitmikud Vaja võõrutada rinnast – palun jagage nippe

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Vaja võõrutada rinnast – palun jagage nippe

Postitas:

Laps kaheksakuune ja mul vaja umbes kuu aja pärast rinnast võõrutada (mul meditsiiniline põhjus, sellel pikemalt ei peatuks).

Olen proovinud anda piimasegu aga ta ei taha kuidagi. Olen proovinud anda siis, kui kõht tühi või vastupidi kõht täis – ei taha! Proovisin teist segu pakkuda ja lutipudeli asemel nokaga tassist – ikka ei võta :). Surub huuled kokku ja keerab pea ära. Muidu vett lutipudelist isegi joob 🙂

Tegin paar päeva pausi et ehk unustab asja ära ja proovisin uuesti anda – no ei võta suusissegi!

Tahaks last ikka tasapisi harjutada ja mitte traumeerida kuu pärast, et vot nüüd on RP-ga kõik, jood ainult segu. Oskab keegi veel midagi soovitada, mida teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 10:22; 09.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki konkreetne lutipudeli lutt ei sobi? Meie lapsele Nuk ja Aventi pudelid ei sobinud samas Tommee Tippeed hakkas ilusasti võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil täpselt sama teema, võttis ainult Tomme Tippee lutipudeli lutti, mitte ükski muu ei sobinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, meil on Avent ja Mam lutipudelid. Tommee Tippeed pole proovinud, proovin seda ka …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 10:22; 09.02 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

just võõrutasin oma 10-kuuse rinnast, samuti tervislikel põhjustel. sama teema oli, et ei võtnud ei lutipudelit ega ka nokatassi. andsin siis piima tassist rüübata ning lusika pealt, niimoodi saime natukene joodud ikka. et päevane piima kogus väga väike ei jääks, vedeldasin ka putrusid ja püreesid piimaga. samuti andsin lusikalt keefiri ning maitsestamata jogurtit ca 2 dl päevas (koos puuviljapüreedega). paar päeva tagasi lihtsalt proovisin ja pistsin lapsele lutipudeli suhu ning oh imet – pudelit enne lahti ei lastud kui piim otsas oli 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vaja võõrutada rinnast – palun jagage nippe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.