Esileht Pereelu ja suhted vajadus internetis meestega tutvuda/suhelda

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: vajadus internetis meestega tutvuda/suhelda

Postitas:

Mul on mure. Olen koos olnud mehega ligi 8 aastat, oleme abielus, meil on lapsed. Aga minul on tekkinud vajadus teiste meestega tutvumise järgi internetis. Mõnega olen pikemalt rääkima ka jäänud. Mulle meeldib see tunne, kuidas ma end tunnen ja et keegi on must huvitatud. Ma mängin vallalist inimest internetis.
Oma tutvumisportaali kasutamisega jäin mehele vahele. Olen korduvalt üritanud lõpetada, aga ei suuda ja nüüd on asi nii kaugel, et meie suhted on täitsa metsas. Oleme ka lahkuminekust rääkinud, aga kumbki seda siiski teha ei taha. Mina olen pikemalt mõelnud ja mulle tundub et ma armastan oma meest ja ei taha temast lahus elada. Aga ma ei suuda ka internetis suhtlemist lõpetada. On ka üks mees tekkinud, kellega me vestleme niisama, aga see mulle väga meeldib ja ma ei kujuta ette, et enam ei suhtleks. Aga ma pole tasse armunud,seda ma tean. Aga minu mehe ainuke probleem ongi selles et ta ei taha et ma suhtlen ja ma saan aru et see pole normaalne. Nüüd am ei teagi kas pean lahku minema või ei, ma ei taha minna, aga ma ei saa aru miks ma nii teen ja miks ma ei suuda lõpetada. Mu mees on öelnud, et tahab teha nii,et oleksin temaga õnnelik. Aga mina ei taha samal ajal kohe lõpetada vestlust.

Miks ma nii teen? Miks ma ei suuda loobuda vallalise mängimisest internetis aga ise ka ei taha päriselt vallaliseks saada? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on sõltuvus.
Oled nagu kasiinomängija, kes ei suuda lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga märgi neis portaalides oma andmetes ausalt, et oled abielus, siis ei peta sa kedagi ega ei valeta kellelegi.
Muidu petad neid, kellega tutvud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahku ärge küll minge. Sageli aiatb siin \”lihtne\” nipp. Minge puhkuse ajaks kuskile, kus pole netti ja jätke läpakas maha. Alguses on raske aga siis saab korda. Kui tagasi tuled, oled oma portaalides \”rongist maas\” ja unustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted vajadus internetis meestega tutvuda/suhelda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.