Esileht Pereelu ja suhted Vajan kiiresti nõu!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Vajan kiiresti nõu!

Postitas:
Kägu

Lugu lühidalt. Olen suhelnud ühe mehega üle aasta, sh oli meil ka seksi. Kõik ilusad jutud ja värgid. Nüüd sain aga tema tüdruksõbralt meili, et nad on kihlatud ja juba aastaid suhtes. Mehe saatsin nüüd pikalt, tolle tüdrukuga suhtlen kuna tahaks ise ka asjasse veidi selgust saada ja ausalt öeldes mul sellest neiust kahju ja minu arvates võiks ta tõde teada küll. Nüüd ta küsis kas me seksisime ka. Kuidas öelda seda niimoodi delikaatselt? Palju ja mismoodi ma seda teemat temaga käsitlema peaks? Mul oleks endal ka suht palju küsimusi, tahaks nagu neile ka vastust saada. Kuidas hoida asja nii, et tema ainult mind ei pommitaks vaid vastaks ka, kuna asi kisub juba nii ühepoolseks..
Samas ei usu, et too neiu ise ka päris puhas on. Tahaks lihtsalt selge pildi saada ise, neiule tõesti soovitada et selle mehega pole truudust loota ja siis asja ära unustada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Vajan kiiresti nõu!

istuge maha ja rääkige suud puhtaks. liiga palju vastamata küsimusi hakkavad vaikselt ajudele käima. vbl otsutab tema samuti sellest tüübist loobuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselgelet hoiaks mina ennast sellest naisest eemale. Kui tahad vastuseid, siis küsi seda mehelt ja saa üle sellest, et sina valituks ei osutunud.
Kas olite mehega suhtlemise ajal kokku leppinud, et olete teineteisele need õiged ja ainukesed? Kui mitte, siis olid temale vaid armukese eest ja kõik. Mida sa saavutad sellega, et peale sinu saab veel teine ka haiget?
Samuti ei saa ma aru, kuidas sina mehe pikalt saatsid kui tema sinule kirja saatais ja andis teada, et on kihlatud kellegi teisega?
Mis tähendab – teil oli väikest seksi ka? Te kas seksisite või mitte, mis variant veel saab olla????
Ja mille põhjal sa järeldad, et too neiu ka päris puhas ei ole?

Sinu jutu põhjal tundub, et sattusid ühe jobu ohvriks, kes sind armukesena ära kasutas ja nüüd sai see aeg otsa. Ja kogu seda muud juttu lugedes tundub, et ega sa ise ka just kõige värvilisem pliiats pinalis ei ole…. vastasel juhul sa ei vaevuks suhtlema mingi täiesti võõra naisega, vaid lükkaks selja sirgu ja läheks eluga edasi. Kui too neiukene tahab teada kas ja kellega tema kihlatu seksinud on, siis peaks ta seda küsima ikka oma kihlatult, sest ega sina ju ometigi ei pea teadma selle mehe seksuaalelust ja partnerite arvust kõike 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

puhtfüüsiliselt ei ole võimalik kokku saada selle neiuga, kuna ta viibib teises linnas sadu kilomeetreid eemal, eks selle pärast saigi kutt niimoodi vänderdada ja vassida. Küsimus ongi kuidas seda kõike delikaatselt öelda? Või öelda et jah viibisin sel ja sel ajal selles linnas sinu mehega (kus ta töövisiidil oli). Sealt võiks nagu välja lugeda ridade vahelt. Loll tibi siis kui temaga edasi jääks aga sellisel juhul nad ju väärivadki üksteist?
Miinustada ei ole mind mõtet, ma ei ole ise valinud seda rolli. Mulle valetati samamoodi näkku ja ma ei ole ise ka õnnelik selle olukorra üle eks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa talle üldse midagi vastama pead??? Las saadab kirju, kustuta ära ja kõik…. Seda kas ta on loll või mitte, võiksid ikka jätta tema otsustada, sest sinu elus see ju midagi ei muuda. Või loodad veel selle mehe tagasi kuidagi võita? Kui mitte, siis mine oma eluga edasi, unusta see ja lase ka teistel elada täpselt nii hästi või halvasti kui oskavad….

Please wait...
Postitas:
Kägu

See neiu saatis ise mulle kirja, peale seda saatsin kuti pikalt kui teada sain. Ma teadsin et see ta tüdruk oli aga lahus olid nad juba enne, kui kutt mind kohtas. Mul ei ole aega siin pikemalt sellest jahuda, aga ma tean et see tüdruk ise pole ka puhas kuna ajas meest segadusse kas nad ikka on koos või ei ole. Ja ma näen (jajaa see vana hull facebook) et ses suhtes on kutil õigus mis ta kunagi alguses kohe rääkis sellest tüdrukust. Pildid neiul ka mingite teiste kuttidega üleval seega ma kahtlen tõesti et nad terve need mitu aastat koos on olnud. Vaid lahus ka vahepeal. Ja eks ma siis kuidagi seal vahepeal sinna sattusingi. Ma ei tea ju mis tegelikult toimub, sellepärast tahangi selgust saada!
Jah oli seksi, igatepidi.
Ei leppinud midagi kokku, lihtsalt suhe läks nagu läks, midagi kindlat ei olnud ka. Kuid tegime tulevikuplaane (peamiselt tema algatusel), kuhu elama asume, mitu last, abielu, laste nimedki valmis mõeldud jne.
No ise ka näen jah et sattusin jobu otsa ja ma tean et ma ole ainus olnud, võibolla lollike kes vastu pidas selle ridva otsas? Kui ma seda kõike nüüd selle kihlatu eest varjama hakkan siis ta ei saagi õiget (kas siis tahab kokku jääda või mitte) otsust langetada. Jääb vaeseke äkki oma pimedusest temaga kokku ja kutt saab signaali et naised ongi nii lollid ja võibki nii teha.
Jah ikka mind süüdistada muidugi lihtne. Mida ta sellelt kihlatult küsib kui see valetab ja vassib. Igale ühele ei ole suhtestaatus ja partnerite arv otsa ette tatoveeritud. Kui mu mees vahele jääks sellise asjaga siis ma küsiks ka mõlemalt osapoolelt. Ja see oli neiu oma otsus minu käest küsima tulla…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mille põhjal sa siis järeldad, et nad vahepeal koguaeg koos olid? Äkki see kutt ei valetanudki sulle ja tema jutt oli koguaeg õige ning tegi nüüd otsuse selle teise naise juurde tagasi minna näiteks põhjusel, et too ennast rasedaks tembeldas – täitsa lambist võetud põhjus, aga läbi aegade on naised seda valet kasutanud, et meest tagasi saada…..
Lase emotsioonidel vaibuda ja mõtle rahulikult selle kõige üle. Ja ära tee iial otsuseid mingite FB piltide põhjal :), sest seal võib igasuguseid pilte ilma tagamõteteta olla, selle tausta mõtlevad ikka inimesed ise sageli sinna pildi juurde…..
Seda viimast kirja lugedes tekkis küll tunne, et on üks mees, kes sattunud kahe naise vahele kusjuures mõlemad naised on püha viha täis, aga tegelikult ei olnud mees teie kummagagi otseselt seotud ja ei võtnud seda kui petmist….. väga segane värk 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüdruk väidab et nad kogu aeg koos olnud. Kui kunagi kutiga meil oma eksidest jutt on olnud siis ta ütles et tema tüdruk eksitas teda pidevalt selle suhte seisuga, kas nad on koos või mitte.
No siit hakkabki see äkki äkki. Sellepärast ma tahangi asjasse selgust saada kes on süüdi ja kui palju. Ongi segane lugu ja äkki polegi kutt süüdi ja on tegelikult mingi hull ekstüdruk. Miks ma peaks kohe vihaselt minema marssima?
Miks ei paku keegi välja varianti, et mehel oli selle nn. kihlatuga segased lood ja otsis teisi naisi varuvariandiks ja niisama lõbustuseks?

Võtke nüüd ennast kokku eks, mul oli kiiret nõu vaja kuidas selle tüdrukuga delikaatselt kuid ausalt rääkida nii et mõlemad pooled vastused saaksid. Mitte ma ei taha lugeda mis vigu ma tegin ja et ikka oma eluga edasi minna. Mina valisin selle tüdrukuga rääkimise ja kes nõu anda ei oska siis hetkel tõesti mul ei ole aega siin nendest kõrvalistest nüanssidest pajatada.

Please wait...
Postitas:
kirke31

Muidugi suhtle neiuga, kindlasti mitte rivaalitsevalt ja ära tegevalt, vaid ausalt, siis saate selgelt aru, mis kuidas oli. Ja mees siis kas kinnitagu või lükaku ümber – selgitagu ise asjad lahti. Ka sellel kihlatul on õigus tõde teada ja vastavalt sellele otsuseid langetada, mis samm oma elus järgmisena teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olete ju selle teise naisega mõlemad petta saanud.Võibolla moodustadagi ühisrinne nüüd.
Räägi talle ära,kuidas asjad olid,ka seksi koha pealt.
Ka tema peab oma otsused tegema,et kuidas edasi.
Ja ise võta seda kui üht elukogemust ja mine sirge seljaga suvele vastu.
Edu Sulle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänud teile kahele viimasele.
Hetkel toimuvadki läbirääkimised ja olen hakanud vastuseid veidi saama, tundub et asi sujub sõbralikult ja oleme jah mõlemad petta saanud naised. Jube halb tunne on kild killu haaval tõde laotada, sest seda jama siin ikka päris palju ette laduda. Seksi asja kohta kirjutasin, et viibisin seal linnas…ma ei tea kas ta sai pihta või mitte. Eks kui ei saanud, siis küsib juba 3ndat korda uuesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ilmselgelet hoiaks mina ennast sellest naisest eemale. Kui tahad vastuseid, siis küsi seda mehelt ja saa üle sellest, et sina valituks ei osutunud.
Kas olite mehega suhtlemise ajal kokku leppinud, et olete teineteisele need õiged ja ainukesed? Kui mitte, siis olid temale vaid armukese eest ja kõik. Mida sa saavutad sellega, et peale sinu saab veel teine ka haiget?

Sinu jutu põhjal tundub, et sattusid ühe jobu ohvriks, kes sind armukesena ära kasutas ja nüüd sai see aeg otsa. Ja kogu seda muud juttu lugedes tundub, et ega sa ise ka just kõige värvilisem pliiats pinalis ei ole….
Kui too neiukene tahab teada kas ja kellega tema kihlatu seksinud on, siis peaks ta seda küsima ikka oma kihlatult, sest ega sina ju ometigi ei pea teadma selle mehe seksuaalelust ja partnerite arvust kõike 🙂 [/tsitaat]
Loe nüüd ise ka oma kommentaar läbi, pikk jutt- si** jutt. Mis osa su kommentaaris mind hetkel aitab? Küsimus oli kuidas neiuga rääkida nendest asjadest, mitte et tembelda mind nüüd armukeseks ja nii kuidas veel jaksad eks…Jubedalt kohe ei salli neid tühjakaagutajaid. Sorry! Aga ok, jaga oma tarkust siis, et ma edaspidi targem oleks?!

Mis perioodil suhtes kokkulepe tuleb teha, et oleme üksteisele need ainuõiged? Kas tuleb mingi kirjalik leping teha ja kas see tuleb kindlasti enne niisama kooselust arutamist-planeerimist ära vormistada? Vastasel juhul olen kohe armukeseks? Sellisel juhul kuidas ma saan 100% kindel olla, et ma mehele ikka see AINUS olen, et mitte armukese rolli sattuda? Kui teeme kooselu plaane siis ikka sellel hetkel võib veidi järeldada et me need ainsad ja õiged oleme, ja et ta sama juttu veel mitmele neiule pole ajanud? Kas sulle keegi mitte kunagi ei valeta ja kuidas sa iga sõna kohta tõsiduses oskad kindel olla?
Olin smaamoodi ju valitu sest me ka rääkisime tulevikust, abielust, lastest jne. Mismõttes ma vähem valitu olin, ajas mulle ka mesijuttu ju. Valitu olin seni kuni see teine tüdruk meie meilid avastas ja mulle kirjutas. Näed jah tuli välja olin armuke ja mu aeg otsa sai, kelle õnneks ja kelle kahjuks sai ka petetu aeg otsa ja tõde tuli päevavalgele. Ega temagi osanud arvata millega tema noormees tegeleb eks ole. Mees ajas talle aastaid äkki udu, et võiks abielluda ja neiuke lootis, samas mees otsis kõrvalt ja hoidis raja vaba. Pole vaja siin midagi vaja tembeldada kes teravam pliiats on ja kes mitte. Tahad ehk ennast oma tarkusega üles upitada siis palun anna teada, kas kannad igal pool valede detektorit kaasas?
Sinu õnneks või õnnetuseks ma just tean mehe tegudest ja partneritest nii mõndagi. Ja kuna neiu tuli siiski minult uurima ja juba ülalpool mainitud põhjustel ja minu tõekspidamistel ma teda aidata soovingi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga äkki see naine lihtsalt valetab???

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat]Ilmselgelet hoiaks mina ennast sellest naisest eemale. Kui tahad vastuseid, siis küsi seda mehelt ja saa üle sellest, et sina valituks ei osutunud. [/tsitaat]

Jaa, mees, kes valetas, et on vaba ja vallaline (ning samal ajal valetas ka oma kihlatule), on muidugi kõige õigem inimene, kellele nüüd küsimusi esitada, sest NÜÜD räägiks ta ometigi tõtt, eks.

Ja mina ütleksin otse, et oli jah seksi, sest muidu aetakse tal lihtsalt mingit udu suud ja silmad täis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis siis kui pole kihlatu ja ka aastaid lootnud. Nüüd tahab teada, kes on need \”teised\”, kes tuleks teelt kõrvaldada ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selleks ongi facebook hea, et sealt on materjaalne tõestus olemas, et neil on suhe. Aastaid. Nüüdseks juba selle tüdrukuga piisavalt rääkind ja kutt oleks mulle juba kirjutanud, et see mingi suvaline moor või mõni ta hull sõbranna, et jätaks järgi. Aga teab ise ka, et tal pole midagi tagasi vassida. Mul on ka tüdrukule tõestus olemas, et ma ei aja udu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meili teel ei pruugi ta midagi vastata. pigem siis kokku saada. samas ma poleks kindel selleski, et nad on aastaid suhtes ja ka kihlatud.

Sexi kohapealt vasta nii nagu on. Lisa juurde, et sinu teada opli tegemist vaba mehega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]See neiu saatis ise mulle kirja, peale seda saatsin kuti pikalt kui teada sain. Ma teadsin et see ta tüdruk oli aga lahus olid nad juba enne, kui kutt mind kohtas. Mul ei ole aega siin pikemalt sellest jahuda, aga ma tean et see tüdruk ise pole ka puhas kuna ajas meest segadusse kas nad ikka on koos või ei ole. Ja ma näen (jajaa see vana hull facebook) et ses suhtes on kutil õigus mis ta kunagi alguses kohe rääkis sellest tüdrukust. Pildid neiul ka mingite teiste kuttidega üleval seega ma kahtlen tõesti et nad terve need mitu aastat koos on olnud. Vaid lahus ka vahepeal. Ja eks ma siis kuidagi seal vahepeal sinna sattusingi. Ma ei tea ju mis tegelikult toimub, sellepärast tahangi selgust saada!
Ei leppinud midagi kokku, lihtsalt suhe läks nagu läks, midagi kindlat ei olnud ka. Kuid tegime tulevikuplaane (peamiselt tema algatusel), kuhu elama asume, mitu last, abielu, laste nimedki valmis mõeldud jne.
No ise ka näen jah et sattusin jobu otsa ja ma tean et ma ole ainus olnud, võibolla lollike kes vastu pidas selle ridva otsas? Kui ma seda kõike nüüd selle kihlatu eest varjama hakkan siis ta ei saagi õiget (kas siis tahab kokku jääda või mitte) otsust langetada. Jääb vaeseke äkki oma pimedusest temaga kokku ja kutt saab signaali et naised ongi nii lollid ja võibki nii teha.
Jah ikka mind süüdistada muidugi lihtne. Mida ta sellelt kihlatult küsib kui see valetab ja vassib. Igale ühele ei ole suhtestaatus ja partnerite arv otsa ette tatoveeritud. Kui mu mees vahele jääks sellise asjaga siis ma küsiks ka mõlemalt osapoolelt. Ja see oli neiu oma otsus minu käest küsima tulla…[/tsitaat]

Sellest jamast ei saa ma mitte midagi aru.

Teadsid, et tal on keegi teine ja ajasid ikka kutiga liini?
No mis tõestus on FB-s pilt teiste poistega?

No appi, mis lasteaed! Kas tõesti vabu ja ilma segase minevikuta mehi pole olemaski? Ma ei usu hästi. Minu tutvusringkonnas on valdaval enamusel kaaslased, kes ei ole teise ringi äralälörtsitud tüübid. Kust te niisuguseid sõgedikke leiate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]See neiu saatis ise mulle kirja, peale seda saatsin kuti pikalt kui teada sain. Ma teadsin et see ta tüdruk oli aga lahus olid nad juba enne, kui kutt mind kohtas. Mul ei ole aega siin pikemalt sellest jahuda, aga ma tean et see tüdruk ise pole ka puhas kuna ajas meest segadusse kas nad ikka on koos või ei ole. Ja ma näen (jajaa see vana hull facebook) et ses suhtes on kutil õigus mis ta kunagi alguses kohe rääkis sellest tüdrukust. Pildid neiul ka mingite teiste kuttidega üleval seega ma kahtlen tõesti et nad terve need mitu aastat koos on olnud. Vaid lahus ka vahepeal. Ja eks ma siis kuidagi seal vahepeal sinna sattusingi. Ma ei tea ju mis tegelikult toimub, sellepärast tahangi selgust saada!
Jah ikka mind süüdistada muidugi lihtne. Mida ta sellelt kihlatult küsib kui see valetab ja vassib. Igale ühele ei ole suhtestaatus ja partnerite arv otsa ette tatoveeritud. Kui mu mees vahele jääks sellise asjaga siis ma küsiks ka mõlemalt osapoolelt. Ja see oli neiu oma otsus minu käest küsima tulla…[/tsitaat]

Kurjam, tüüp samasugune jobu, kelle otsa mina aastaid tagasi sattusin. Väga ilusasti oskas ennast igasugustest olukordadest välja rääkida. Plaanid ka samasugused 🙂

Dejavu noh 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks Sa pead seda talle rääkima? Mingi kättemaks?
Ütle lihtsalt, et seda küsigu oma poisi käest ja kõik. Pole Sinu asi seda avalikustada. Pole te ju mingid sõbrannad, ära topi ennast teiste asjadesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi tuleb öelda, et oli seksi. Arsti juures kontrollis peate ju mõlemad käima.
Pealegi pole kindel, et tüüp samal ajal veel kuskil kedagi panemas ei käinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jaa, mees, kes valetas, et on vaba ja vallaline (ning samal ajal valetas ka oma kihlatule), on muidugi kõige õigem inimene, kellele nüüd küsimusi esitada, sest NÜÜD räägiks ta ometigi tõtt, eks.

Ja mina ütleksin otse, et oli jah seksi, sest muidu aetakse tal lihtsalt mingit udu suud ja silmad täis.[/tsitaat]

Aga mees ongi ju vallaline? On kaks võimalust – vallaline või abileus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Appi see lugu läheb juba haigeks. Ma olen segaduses. Ma ei taha ja ei jõua kõike detaile kirja panna aga
ma ei saa sellest tüdrukust ka aru, ta pinnib mind nüüd et kas ma ikka olen ta skypes ja emailides ära blokkinud ja ikka et ma enam temaga ei suhtleks. Ma ei saa vastust miks ta selle kutiga ise veel edasi tahab olla kui ta ise ütleb et kutt nii rämedalt valetab ja petab.
Lisaks veel segadusse ajavad faktid on, et viimane pilt kus nad koos on on aastast 2010. KUID tüdruku seinal on kutilt postitused nii iga kuu või paari tagant. Kuidas ta tüdrukut igatseb, või et lihtsalt soovib et tal oli hea päev. Samas tüdruk ta ühelegi postitusele pole vastanud ega likei pannud. Kui nad 7 aastat nii kõva paar on siis kuidas see välja üldse ei paista. Vaatasin eile vanad vestlused läbi selle kutiga ja ta mitu korda kunagi kirjutas mulle kuidas ta tüdruk teda segadusse ajas et kas nad on ikka koos või mitte.
Lisaks on vastukäiv tekst sellelt tüdrukult, algul ütles et tema kirjutas selle maili mulle selle kuti postkastist, kus teatas et ta mulle kogu aeg valetanud. Nüüd tibi ütles et kutt ise kirjutas. Kuigi kutt on ise düsgraafik ja alati kirjutab vigadega aga see tekst täitsa puhas.
Ja veel uurib kas ma olen selle kutiga veel suhelnud ja ta kohe tahab teada kui oleme ja mis kutt öelnud on. Ja eile mainis et kutt süüdistab toda tüdrukut, et too ei lase tal minuga suhelda.

Vaikselt juba hakkab tunduma, et tüdruk ise mässab siin. Tahaks vaid kuti kommentaari saada sellele loole ja väljast olen ma sellest loost nii või naa, vahet pole kumb neist see tõeline hull on. Miks muidu ta minu pärast rohkem muretseb kui oma väidetavalt kihlatu valede pärast? Kuidas ta üldse tahaks temaga koos olla kui kõik see peaks nüüd tõsi olema mis kuti kohta välja tuli. Väga kummaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Aga mees ongi ju vallaline? On kaks võimalust – vallaline või abileus.[/tsitaat] võid ju olla vallaline, aga mitte vaba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui see teine naine selline sepitseja ja uss on, siis ma küll meest kohe maha ei kannaks. Annadki talle võimaluse sinu elu korraldada?
Nüüd tuleb välja, et mees ei olegi äkki iial tahtnud sind pikalt saata ja sina allud lihtsalt mingi naise provokatsioonidele…. Leia võimalus mehega kokku saada ja rääkida ja ära jäta kõrvale võimalust, et mees polegi äkki midagi valesti teinud. See FB-s kommenteerimine ei ole mingi näitaja. Ma ka vahest kommenteerin ja pean kirjavahetust FB-s mõne meesterahvaga ja kellega rohkem tunneme, nendega ka vahel lõõbime ja päris sageli soovime igasugu häid asju üksteisele – ega see tähenda, et meie vahel midagi toimub….
Minu soovitus on küll see, et unusta see teine naine ja tema jutud, mõtle läbi sinu enda ja selle mehe jutud (ka need kahtalsed kirjad jäta kõrvale, mille kohta sa ei tea, et need ikka kindlasti mees kirjutanud on) ja vaata, kas see kõik ka siis tundub nii hull ja segane…
Mida edasi,sed arohkem tundub, et selle teise naise ainuke eesmärk on teid omavahel tülli ajada ja sind ära hirmutada, et sa jumala eest mehega ei suhtleks ja ta pikalt saadaksid ja siis oleks ta võimalus uuesti mehele külje alla pugeda.
Ja oleks ju nõme küll kui teie suhe lõpeb mingi mõtetu intrigandi pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära vasta enam tydruku kirjadele. Kustuta kohe ära.
Ja mine oma eluga edasi

Please wait...
Postitas:
Kägu

võid ju olla vallaline, aga mitte vaba.[/tsitaat]

Vallaline ongi vaba. Kui inimene on kellelegi kindla jah-sõna öelnud, on ta seotud ehk abielus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vallaline ongi vaba. Kui inimene on kellelegi kindla jah-sõna öelnud, on ta seotud ehk abielus.[/tsitaat]Ei ole nii. Kui on kehtiv abieluleping, siis ollakse abielus.

Pole lepingut, pole abielu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole nii. Kui on kehtiv abieluleping, siis ollakse abielus.

Pole lepingut, pole abielu.
[/tsitaat]

Eks ma ikka seda lepingut mõtlesingi – selle sõlmimisel tulebki \”jah\” öleda. See tähendab minu jaoks lõplikku seotust, enne võivb tõepoolest ümber mõelda ja seda ei saa pahaks panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vallaline ongi vaba. Kui inimene on kellelegi kindla jah-sõna öelnud, on ta seotud ehk abielus.[/tsitaat] vallaline on mitteabielus, mis ei tähenda, et see inimene oleks vaba. sinu loogika kohaselt võiks paarid teineteist rahumeeli kuni abiellumiseni petta, sest nad on ju vabad. noh, et pulmaööl teatab mees sulle, et eelmine öö pani ta kahe erineva naisega ja sina naeratad malbelt ja vastad, ah, mis siis, sa olid ju eile öösel veel vaba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Esileht Pereelu ja suhted Vajan kiiresti nõu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.