Esileht Pereelu ja suhted Vajan kiiresti nõu!

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Vajan kiiresti nõu!

Postitas:
Anonymous

Mina teeks:

Kellegi käsu peale ei blokiks ma kedagi ära.

Küsiks mehe kommentaari.

Ütleks neiule, et mina ei saa ega taha noormehe käitumise eest vastutada ja tehku ise oma elu asjad selgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida annab sulle see teadmine, mida see tüdruk vastab? Selles ei saa ju kunagi kindel olla, et tema ka sulle tõtt räägib.Ära unusta ka seda, et kõigil on küüned ikka enda poole. Vasta neiule viksilt ja viisakalt, et kui kahtleb mehe truuduses, pöördugu naistearstile ja lasku haiguste suhtes kontrollida ennast. Kõik.
Miks pead Sina ennast rumalaks tegema! Astu sirge seljaga sellest loost välja ja unusta see lugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui tüdruk pääseb poisi postkasti, siis nad ikka on lähedased, mis tähendab, et on suhe.
Ei ole õige selline käitumine, et vana suhe lõpetamata kui uus alustatud. Ju siis liiderlik mees. Aasta olete suhelnud, ja ta pole vana suhet lõpetanud…
Ma ei teeks sellise mehega enam tegemist.
Vabalt võib peale teie kahe veel naisi mängus olla, kuigi te seda praegu ei tea lihtsalt.
Mehega rääkimine ei pruugi ka anda sulle mingit tõde. Tean meest, kes oskab musta valgeks rääkida ja kindlasti pole ta ainus. Valetab sul võib-olla suu ja silmad täis.
Kui huvi on, saage kolmekesi kokku ja silm silma vastu tuleb ka ehk tõde päevavalgele, aga üldiselt oleks õigem selg sirgu sellest jamast välja astuda, nagu eespoolgi soovitati.
Pole see viimane mehepoeg maa peal. Meres on kalu palju, nagu mehed isegi tavatsevad tihti öelda 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Appi see lugu läheb juba haigeks. Ma olen segaduses. Ma ei taha ja ei jõua kõike detaile kirja panna aga
ma ei saa sellest tüdrukust ka aru, ta pinnib mind nüüd et kas ma ikka olen ta skypes ja emailides ära blokkinud ja ikka et ma enam temaga ei suhtleks. Ma ei saa vastust miks ta selle kutiga ise veel edasi tahab olla kui ta ise ütleb et kutt nii rämedalt valetab ja petab.
Lisaks veel segadusse ajavad faktid on, et viimane pilt kus nad koos on on aastast 2010. KUID tüdruku seinal on kutilt postitused nii iga kuu või paari tagant. Kuidas ta tüdrukut igatseb, või et lihtsalt soovib et tal oli hea päev. Samas tüdruk ta ühelegi postitusele pole vastanud ega likei pannud. Kui nad 7 aastat nii kõva paar on siis kuidas see välja üldse ei paista. Vaatasin eile vanad vestlused läbi selle kutiga ja ta mitu korda kunagi kirjutas mulle kuidas ta tüdruk teda segadusse ajas et kas nad on ikka koos või mitte.
Lisaks on vastukäiv tekst sellelt tüdrukult, algul ütles et tema kirjutas selle maili mulle selle kuti postkastist, kus teatas et ta mulle kogu aeg valetanud. Nüüd tibi ütles et kutt ise kirjutas. Kuigi kutt on ise düsgraafik ja alati kirjutab vigadega aga see tekst täitsa puhas.
Ja veel uurib kas ma olen selle kutiga veel suhelnud ja ta kohe tahab teada kui oleme ja mis kutt öelnud on. Ja eile mainis et kutt süüdistab toda tüdrukut, et too ei lase tal minuga suhelda.

Vaikselt juba hakkab tunduma, et tüdruk ise mässab siin. Tahaks vaid kuti kommentaari saada sellele loole ja väljast olen ma sellest loost nii või naa, vahet pole kumb neist see tõeline hull on. Miks muidu ta minu pärast rohkem muretseb kui oma väidetavalt kihlatu valede pärast? Kuidas ta üldse tahaks temaga koos olla kui kõik see peaks nüüd tõsi olema mis kuti kohta välja tuli. Väga kummaline.
[/tsitaat]

Mille Jumal Facebook on kokku liitnud, seda sina ei tohi lahuta…

Kuule, saada see PK teema talle, sisi on asi korras. Siin mainid sa MEILE, et seksisid temaga, seega jääb ära vaev talle veel midagi selgitama hakata.
Sai teada ja asi mutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päeva parim !!!

Mille Jumal Facebook on kokku liitnud, seda sina ei tohi lahuta…

🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei saa aru, miks selle võõra tüdrukuga suhelda on vaja. Mul oleks temast ükskõik. Temast ja tema jauramisest. Ei oleks mul soovi talle midagi öelda ega tema korraldusi kuulata. Aga paistab, et plaan oli järgmine: saagu öeldud kibe tõde ja siis see naine läheb pisaraid valades uksest välja ja mees on vaba kui lind, et krabada sind. Aga vahel plaanid ei täitu. Teil on selle tibiga see ühine värk (peale mehe), et olete mõlemad valmis selle poisiga edasi armastama jne. Häda on selles, et poiss oleks ka vist valmis teie mõlemaga… Nii et ega see jant enne ei lõppe, kui neljas neiuke ka pildile tekkib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahtsin teda 2 kuud tagasi juba maha jätta aga ta jamas edasi. Siin on veel muid põhjusi miks ma temaga otsustasin jääda. Ma ei võitle selle mehe pärast, vahet pole kumb neist valetaja on, minu jaoks on see teema lõppenud. Lihtsalt ma ei saa enne südamerahu kui ma tean mis tegelikult toimus. Ma olen tüdruku poolel aga mida rohkem ta räägib seda rohkem ma hakkan kuti poole tagasi kalduma.
Kui nad 6-7 aastat koos olid siis neiu võib teda piisavalt tunda, et ta mailidesse ja muudesse kontodesse sisse muukida. Ma ei kaitse meest, aga see neiu ajab ka veidrat juttu.
Mu küsimustele, millele ta kindlasti vastust peaks teadma, vastamine võtab aega ja siis ka keerutab ja paneb väga mööda. Näiteks küsisin kuidas ta mind üles leidis fb. Küsis kas me olime selle kutiga sõbrad fb-s. Täna pidi ta midagi mu mailile saatma, küsis maili aadressi. Kuidas ta mu siiski sealt üles leidis kui ta mu maili aadressi ei tea. Ütles et kirjavahetusest nägi, seal aga pole mul perekonna nime kirjas. Nii et nagu…ei klapi miski.
Ja miks ta minu pärast rohkem muretseb, et kas ma ikka kutiga edasi suhtlen või mitte. aga oma kuti valede pärast ei põe. Ma ei saagi aru kumb neist nüüd valetab, mitte ühelgi juhul mitte midagi ei klapi.
Ainuke asi mis ma tahaks, oleks kuti kommentaar sellele, peale seda oleks ma läinud sellest kolmnurgast. Võibolla nad ongi parast paar, mõlemad sellised saikod!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.06 15:34; 12.06 16:06; 12.06 16:24; 12.06 16:51; 12.06 17:58; 12.06 19:45; 13.06 02:43; 14.06 05:34; 15.06 10:01; 17.06 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa küsi kuti enda käest siis!? Kui te nn koos olite siis peaks number ikka alles olema ju. Mis asja sa keerutad. Jäta see teine tibi, võta nüüd telefon, helista kutile ja leppige kokkusaamine kokku. Istute maha, joote kohvi/teed ja räägite ka kutiga mis siis tema pool selles on. Vb ongi asi ainult selles teises tibis kes kujutab endale asju ette?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See neiu saatis ise mulle kirja, peale seda saatsin kuti pikalt kui teada sain. Ma teadsin et see ta tüdruk oli aga lahus olid nad juba enne, kui kutt mind kohtas. Mul ei ole aega siin pikemalt sellest jahuda, aga ma tean et see tüdruk ise pole ka puhas kuna ajas meest segadusse kas nad ikka on koos või ei ole. Ja ma näen (jajaa see vana hull facebook) et ses suhtes on kutil õigus mis ta kunagi alguses kohe rääkis sellest tüdrukust. Pildid neiul ka mingite teiste kuttidega üleval seega ma kahtlen tõesti et nad terve need mitu aastat koos on olnud. Vaid lahus ka vahepeal. Ja eks ma siis kuidagi seal vahepeal sinna sattusingi. Ma ei tea ju mis tegelikult toimub, sellepärast tahangi selgust saada!
Jah oli seksi, igatepidi.
Ei leppinud midagi kokku, lihtsalt suhe läks nagu läks, midagi kindlat ei olnud ka. Kuid tegime tulevikuplaane (peamiselt tema algatusel), kuhu elama asume, mitu last, abielu, laste nimedki valmis mõeldud jne.
No ise ka näen jah et sattusin jobu otsa ja ma tean et ma ole ainus olnud, võibolla lollike kes vastu pidas selle ridva otsas? Kui ma seda kõike nüüd selle kihlatu eest varjama hakkan siis ta ei saagi õiget (kas siis tahab kokku jääda või mitte) otsust langetada. Jääb vaeseke äkki oma pimedusest temaga kokku ja kutt saab signaali et naised ongi nii lollid ja võibki nii teha.
Jah ikka mind süüdistada muidugi lihtne. Mida ta sellelt kihlatult küsib kui see valetab ja vassib. Igale ühele ei ole suhtestaatus ja partnerite arv otsa ette tatoveeritud. Kui mu mees vahele jääks sellise asjaga siis ma küsiks ka mõlemalt osapoolelt. Ja see oli neiu oma otsus minu käest küsima tulla…[/tsitaat]

Oo, mis tore lugu! Tuleb kohe oma noorus meelde. Alates sellest, et kihlatud, edasi see, et mees hakkas kõrvalt naist jahtima, isegi samasuguse kirja kirjutasin lõpuks. Meie küll selle teise naisga mingit edasist suhtlust ei arendanud, selleks olime mõlemad liiga uhked.

Minu kutt väitis toona, et ta pole selle teise naisega seksinud, ja küsis selle eest vaata et medalit. Mina ütlesin, et mind ei huvita, mida nad koos teevad kogu selle aja, kui ta selle naise juures on, aga mulle valetab.

Nüüd on ta selle teise naisega juba vast kümme aastat koos. Lapsed on neil, isegi abiellusid lõpuks. Loodetavasti on teiste naistega hullamine, millest nende suhte algusaastail kuulda oli, ära lõppenud. Aga nagu teised mõistlikud inimesed siin on öelnud – igaüks elab enda elu ise ja pole mõtet kellelgi kolmandal seda surkida, huvi tunda või arutada.

Oma kogemuse põhjal soovitan sul selle mehega suhtlemine lõpetada, sest kirjelduse järgi on ta samasugune kõva mees nagu minu kunagine elukaaslane. Vahet pole, kas oled parasjagu teine naine või isegi esimene, see positsioon on ebakindel ja keegi teine või kolmas või neljas on ka kogu aeg välja vaadatud. Minul on ükskõik, kas saripetjat ajendab madal enesehinnang, seksivajadus või midagi kolmandat – kes ennast ja oma korras närve väärtustab, hoidku sellistest meestest eemale.

Nii sulle kui sellele teisele naisele soovitaksin endale leida truu, kaine ja peret väärtustav mees, mitte ringihoorava poisikesega hakata kodu mängima ja lapsi tegema. Kui on juba lapsed, on minema astumine natuke keerulisem.

Aga teemale tulevad minult plussid, sest seebika algus on tõesti nagu maha kirjutatud minu kunagisest elust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Tibi pidi mulle tõestusmaterjali saatma, aga siiani pole seda teinud.
Täna sain lõpuks kutiga rääkida, tema versioon loost on ka selline, et ei tea kas uskuda või mitte.
Kummagi inimese puhul ei ei ole eriti loogikat ja sellised kahtlased asjad. Arvan, et mõlemad nad valetavad ja vassivad segamini.

Mina arvan, et nad on mõlemad segased ja minu jaoks on see lugu nüüd lõppenud ja astun kenasti sirge seljaga välja. Las ise jagavad oma vahel, asju, minu arust on nad paras paar. Mina ei tahagi seda kutti enam. Päris põnev nädal oli tänu neile, ütleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 12.06 15:34; 12.06 16:06; 12.06 16:24; 12.06 16:51; 12.06 17:58; 12.06 19:45; 13.06 02:43; 14.06 05:34; 15.06 10:01; 17.06 06:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Vajan kiiresti nõu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.