Esileht Ilu ja tervis vajan nõu beebipillide osas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: vajan nõu beebipillide osas

Postitas:

piinlik teema küll kuid hakkasin alles esimest korda pille kasutama.käisin 16-nendal günekoloogi juures ja ta kirjutas mulle pillid.siiani oli mul väga ebaregulaarselt päevad olnud.peale arstil käiku hakkas veidi määrima ja võtsingi esimese pilli kuid korralikult hakkasid päevad alles järgmise päeva õhtul.ei tea kas võtsin esimese pilli ikka õigel ajal või oli väike määrimine tingitud arstil käimisest ja kontrollist.olen esimeselt lehelt võtnud juba 12 pilli.päevad kestsid 10 päev mis pidi vist normaalne olema esimesel kuul aga kardan et äkki pillid ei mõju.kas see võib mõjutada pillide mõju kui vätsin esimese pilli äkki valesti üks päev ennem?kuidas saada hirmust üle et hakkaksin nö neid pille usaldama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 12:21; 27.01 15:50;
To report this post you need to login first.

Mina alustasin uuete pillidega ka nii, et käisin arsti juures ja ostsin välja ja kohe hakkasin võtma, ei oodanud päevi ära, võta rahuliku südamega leht lõpuni ja siis tulevad päevad, pillide toimeained hakkavad mõjuma u 4 päevaga, nii et nüüdseks peaks kaitse raseduse vastu toimima. Mõningane veritsus paaril kuul pillide võtmise alguses võib olla täiesti normaalne. Kui tohib küsida, mis pillid arst sulle välja kirjutas. Mul on yaz ja nendel ei pea üldse vahet tegema, lihtsalt viimased neli tühjad, sellel ajal on päevad. Minul nende pillidega 1-2 päeva, ilma valudeta ja vähese veritsusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 13:28; 27.01 13:42;
To report this post you need to login first.

Mina alustasin uuete pillidega ka nii, et käisin arsti juures ja ostsin välja ja kohe hakkasin võtma, ei oodanud päevi ära, võta rahuliku südamega leht lõpuni ja siis tulevad päevad, pillide toimeained hakkavad mõjuma u 4 päevaga, nii et nüüdseks peaks kaitse raseduse vastu toimima. Mõningane veritsus paaril kuul pillide võtmise alguses võib olla täiesti normaalne. Kui tohib küsida, mis pillid arst sulle välja kirjutas. Mul on yaz ja nendel ei pea üldse vahet tegema, lihtsalt viimased neli tühjad, sellel ajal on päevad. Minul nende pillidega 1-2 päeva, ilma valudeta ja vähese veritsusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 13:28; 27.01 13:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võtan lindynette 20.arsti käest ma küsisin ka et kuna need mõjuma hakkavad ja ta ütles et põhimõtteliselt kohe samal päeval.aga ma pabistangi natuke just selle pärast et äkki mul ei hakanudki päevad veel kui pille võtma hakkasin.ja maitea…kujutan endale üldse palju ette..äkki ongi lihtsalt kaitse olemas ja pabistamiseks põhjust polegi:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 12:21; 27.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis vajan nõu beebipillide osas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.