Esileht Erivajadustega laps Vajan spetsialisti kellega rääkida

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Vajan spetsialisti kellega rääkida

Postitas:

Mul on 6-aastane poeg, kellel kahtlustan aspergeri sündroomi. See mõte tekitab tohutut ärevust, kurbust jne. Sooviksin neid mõtteid esmalt arutada kellegi spetsialistiga. Palun soovitage psühholoogi või muud spetsialisti.

 

Suured tänud ette!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mitte rääkida laste tegevusterapeudiga? Kõrgharidusega spetsialist, kes ei ole meedik ja seetõttu ei diagnoosi ega sildista, kuid kelle tööst suure osa moodustabki aidata vanematel laste emotsioonidega toime tulla ja ka vastupidi. Nõustab ka vanemaid ilma lapseta. Ma varem ei teadnudki, et selline eriala on üldse olemas, aga sellest oli mul endal emotsionaalselt palju abi ja lapse käitumine hakkas ka muutuma. Meie käisime Tervisekliinikus Nõmmel. http://tervisekliinik.ee/meeskond/ande-etti/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled Tallinnas, siis soovitan Tallinna Perekeskust. Võibolla on mujal ka sarnaseid kohti! Praegusel ajal vbl isegi zoomi kaudu saab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ole kurb – kui on probleem ja saad sellele lahenduse või juhised paremaks toimetulekuks, on see ju tegelikult väga hea nii sulle kui lapsele. Aspergerit eraldi enam tegelikult eraldi ei diagnoosita, nüüd on lai spekter erineva toimetulekutasemega autistlikele inimestele. Ja tegelikult – ega väga kergekäeliselt enam neid diagnoose pandagi. Selles mõttes eraspetsialistid võivad praktilise abi andmisel isegi kiiremad ja tõhusamad olla kui uimasevõitu ja meeletute sabadega riiklik süsteem.

Kas selline kõhklus on sul alles nüüd tekkinud või märgid selleks olid olemas juba ammu, aga pole piisavat põhjust kuhugile pöörduda olnud?

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps Vajan spetsialisti kellega rääkida