Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vakra uuesti ülikoolis

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Vakra uuesti ülikoolis

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/news/kroonika/vigade-parandus-rainer-vakra-laks-uuesti-ulikooli?id=86948437

See näitab, et Tallinna Ülikooli diplom pole isegi paberit väärt, millele see trükitud on.
Piinlik!

+2
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/news/kroonika/vigade-parandus-rainer-vakra-laks-uuesti-ulikooli?id=86948437

See näitab, et Tallinna Ülikooli diplom pole isegi paberit väärt, millele see trükitud on.

Piinlik!

Ei näita. Vakra on tubli. Teeb uue lõputöö ja asi ants. Ja ma pole mingi Vakra ega sotside fänn, otse vastupidi.
Las inimene parandab oma vea.

+32
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piinlik!

Millest selline järeldus? Ei ole Vakra fänn, aga juba minu kooliajal oli võimalus hindeid parandada, diplomitööd hiljem kaitsta jne..

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks ta üritab nüüd püünele tagasi pressida ja ega suurt muud võimalust pole. Minu jaoks paraku petis jääb petiseks ja austust tema vastu antud käik ei suurenda.

+6
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks ta üritab nüüd püünele tagasi pressida ja ega suurt muud võimalust pole. Minu jaoks paraku petis jääb petiseks ja austust tema vastu antud käik ei suurenda.

Mulle Vakra käitumine meeldib. Tunnistas oma viga ja läheb uuesti kooli.
Erinevalt ühe teise eakonna petisest, kes oma süüd ei tunnista ja kui kohtuotsus ei meeldi, siis lubab kohtunike pead veerema panna.

+17
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind kohe huvitas, et KUIDAS ta astus ülikooli?
Tegi kõik siseastumiseksamid jne?
Niisama ju sisse astuda vist ei saa?
Kas on tasuta kohal või tasulisel jne?

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ta siis uuesti kõiki aineid võtma pea. Kirjutab uue lõputöö. Enamasti minnakse õpinguid lõpetama eksternina ja makstakse ise oma punktide eest.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ta ei lähe ju uuesti õppima, vaid uut diplomitööd kirjutama. ainepunktid on tal olemas, tõenäoliselt rohkemgi, sest toona oli 4aastane baka

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vakra ei tunnistanud ju- vassis ja valetas nii kuidas vähegi suutis!

+11
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ta oma viga ei tunnistaks, siis ta ju kooli ei läheks. Praaliks niisama ja õigust jääks ülegi.

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, see pealkiri on eksitav. Ta ei asutnud ülikooli, vaid teeb lõputöö uuesti. See on signaal teistele, et plagiaati võib teha küll. Kui tuleb välja, siis peab lihtsalt uue töö tegema. Karistust ju ei järgne.
Tunnistanud pole see tont plagiaati kunagi. Ainult valetas.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piinlik!

Millest selline järeldus? Ei ole Vakra fänn, aga juba minu kooliajal oli võimalus hindeid parandada, diplomitööd hiljem kaitsta jne..

Ilmselt sina põhikoolist kaugemale ei jõudnud. Ülikoolis on plagiaat vargus! Umbes nii, et varastan sinu auto, aga kui selle sulle kunagi tagastan, siis on ok ja karistust saama ei pea.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ta oma viga ei tunnistaks, siis ta ju kooli ei läheks. Praaliks niisama ja õigust jääks ülegi.

See ei ole vist päris täpne väide. Minu teada kaotaks ta ka magistrikraadi kui ta seda baka tööd ära ei tee. Ehk siis Vakral ei ole teist valikut, mitte see, et ta tunnistab oma viga.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt sina põhikoolist kaugemale ei jõudnud. Ülikoolis on plagiaat vargus! Umbes nii, et varastan sinu auto, aga kui selle sulle kunagi tagastan, siis on ok ja karistust saama ei pea.

Sinusugune tark inimene võiks ju neid, kellelt varastati nõustada?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Erinevalt ühe teise eakonna petisest, kes oma süüd ei tunnista ja kui kohtuotsus ei meeldi, siis lubab kohtunike pead veerema panna.

Täpsusta palun, milline erakond, milline petis, millist süüd ei tunnista ja kus lubas selle eest päid veeretada?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ta ajas ikka viimase hetkeni tagasi, lõpuks polnud lihtsalt muud valikut, kui tunnistada. Masendav valimistulemus pani nüüd ilmselt liigutama, poliitika ju tema ainus leib.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ta ajas ikka viimase hetkeni tagasi, lõpuks polnud lihtsalt muud valikut, kui tunnistada. Masendav valimistulemus pani nüüd ilmselt liigutama, poliitika ju tema ainus leib.

Kuulsin tema esimest intervjuud teles ja lasin ka hiljem pilgu mõnest artiklist üle – no ei, tema ei tunnistanud ise küll mingit süüd. Kogu aeg oli jutt, et inimesed mäletavad kõik valesti ja temal oli õigus neid dokumente kasutada. Ainult ta ise mäletavat õigesti.
Komisjon otsustas, et töö on plagiaat jah, kui 2 aasta jooksul uue töö teeb, siis magistrikraadi ei kaota. Ainus, mis ta siis ütles, kõlas umbes nii, et tema on komisjoni otsusega nõus. No mis tal muud üle jäi.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulsin tema esimest intervjuud teles ja lasin ka hiljem pilgu mõnest artiklist üle – no ei, tema ei tunnistanud ise küll mingit süüd. Kogu aeg oli jutt, et inimesed mäletavad kõik valesti ja temal oli õigus neid dokumente kasutada. Ainult ta ise mäletavat õigesti.

Komisjon otsustas, et töö on plagiaat jah, kui 2 aasta jooksul uue töö teeb, siis magistrikraadi ei kaota. Ainus, mis ta siis ütles, kõlas umbes nii, et tema on komisjoni otsusega nõus. No mis tal muud üle jäi.

Ega mina ka Vakrast lugu ei pea selle valetamise pärast ja sellepärast, et ta sots on. Aga praegu pole midagi kobiseda, kui ta läks seda tööd uuesti tegema. Mingem nüüd ise eluga edasi ja laskem ka teisel minna. Sots olemise kõrval on mingi lapsepõlve plagiaat (seegi rohkem juhendaja süü, olgem ausad) täielik tühitähi.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on kah noorepõlve lollusest tehtud plagiaat oluliselt ebaolulisem kui see, kuidas ta hiljem selle plagiaadi kohta kõigile näkku valetas ja keerutas. Oleks kohe üles tunnistanud ja kahetsenud, et “jah, sain suure rumalusega hakkama”, siis minu austust ta küll ei pälviks, aga suurt numbrit kah ei teeks.

Aga noh, bakatöö kirjutamine on imelihtne. Kui isegi iga suvaline kolm aastat tagapingis nutit näppinud eluvõõras tudeng saab sellega hakkama, siis mehele, kes antud valdkonnas tegev on ja kellel magistrigi teadmised juba olemas, on see bakatöö põhimõtteliselt paar nädalat õhtuti nokitsemist ja tehtud ta ongi. Seda enam, et ega ta seda A peale tegema ei pea.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga noh, bakatöö kirjutamine on imelihtne. Kui isegi iga suvaline kolm aastat tagapingis nutit näppinud eluvõõras tudeng saab sellega hakkama,

Need tõestatud plagiaadisüüdistused näitavad, et kõik ikka ei saa hakkama. Mine tea, kui palju vähem kuulsaid isikuid veel plagiaadiga läbi on libisenud. Aga muidugi on ebameeldiv, et ta plagieeris ja veel ebameeldivam, et tagasi ajas, eks see ole inimlik muidugi, paljud ei taha oma viga tunnistada, eriti, kui palju on kaotada, aga samas see ei olnud arukas. Peaks ikka tõendeid hindama ja mõtlema, kas pole mõistlikum tõtt öelda, kui see nagunii välja tuleb. Ilmselt paljud poliitikud mõtlevad, et neil on nii palju võimu, et suudavadki musta valgeks rääkida ja midagi ei juhtu, aga unustavad, et igaüks neist pole putin või trump.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei tunnistanud see Vakra midagi oma süúd, vingerdas kuni viimase hetkeni. Ja see teda ka ebameeldivaks teeb, mille tõestus on vilets valimistulemus. Arvan, et oleks kohe öelnud, et tegin jah, aga parandan ennast ja teen töö uuesti, oleks nii mõnegi hääle rohkem saanud.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just nimelt. Ta vassis ja valetas mis hirmus , väitis, kuidas käis inimesi küsitlemas ja kuidas tema töötas süsteemi välja…. Ta pole oma viga tunnistanud ju! See oli piinlik. Ega tal ju nüüd muud üle jää, magistrikraadi on tal ilmselgelt vaja.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega ta siis uuesti kõiki aineid võtma pea. Kirjutab uue lõputöö. Enamasti minnakse õpinguid lõpetama eksternina ja makstakse ise oma punktide eest.

Vähemalt 10a tagasi oli veel sedasi, et lõputöö punktide eest ei pidanud maksmagi, ilmselt seetõttu, et lõputöö annab tavaliselt palju punkte ja nõme ka, kui kellegi kraad jääb selle taha, et pole lõputöö kaitsmise raha välja käia, kui ained kõik või peaaegu kõik tehtud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sots olemise kõrval on mingi lapsepõlve plagiaat (seegi rohkem juhendaja süü, olgem ausad) täielik tühitähi.

Kui juba lapsepõlves selline küüniline petis, mis siis veel täiskasvanueast rääkida. Minu jaoks on ausus poliitiku juures kõige olulisem isiksuseomadus, absoluutselt mitte tühitähi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on ausus poliitiku juures kõige olulisem isksuseomadus, absoluutselt mitte tühitähi.

Sa teed muidugi nalja? Inimene saab olla kas aus või poliitik, kindlasti mitte mõlemat korraga (vähemalt samal ajal mitte).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vakra uuesti ülikoolis