Esileht Koroonaviirus COVID-19 vaksineerimata – kus saab soodsalt teste teha, et minna kinno/teatrisse/kohvik

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: vaksineerimata – kus saab soodsalt teste teha, et minna kinno/teatrisse/kohvik

Postitas:

Tere

 

Mina ei saa ennast vaktsineerida (põhjused tervislikud). Palun öelge nüüd, kust saan ennast soodsalt testida, kui soovin minna kinno-teatrisse-kontserdile jne. Kas tõesti ainult Synlab ja 58 EUR test? Seal olen juba PCR korra teinud (reisimise jaoks). Kas kinno minekuks tõesti sama kallis test? Või on ka soodsamaid kohti – nt mingid kiirtestimiskohad.

 

Iseenesest pole ju see ka mis tappev summas, sest ega ma iga päev ega nädal ka kinos/teatris käi. Hea, kui korra kvartalis.

Nt ühe suure kontserdi piletid Tartusse on mul varasemalt ostetud ja seal ilusti kodulehel üleval, et pileti omanikele kiirtestimine tasuta ja kohapeal. Kas APOLLO kino või ESTONIA teater mõne sellise mugava lahenduse teeb? Tänan!

+11
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas APOLLO kino või ESTONIA teater mõne sellise mugava lahenduse teeb? Tänan!

Aga uuri nende käest ja anna teada.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 12:08; 06.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt, sest see kõik on üks suur äri. Kedagi ei huvita, et Sina vaktsineerida ei saa, sest on vastunäidustusi. Teiste jaoks oled loll lamemaalane ja ühiskonnas Sulle enam kohta ei ole. Vaktsiineritud saadaksid su tuleriidale, et sa jumala eest neid ohustada ei saaks(naerukoht).

Loodan ise ka, et tekivad mingid soodsamad variandid, käin ca aastas korra väljas ja selle 50+ eurot leiaks vajadusel ikka,aga põhimõtteliselt on see röövimine.

Eks tulevik keerab palju tänaseid kindlaid seisukohti ümber ja elu kellegi jaoks seisma ei jää, isegi kui vaktsineeritud seda nii väga ka sooviksid. Mõtle- nii hea asi, et pead lausa tige olema teiste peale kes seda ei tee! Jälle-naerukoht.

Jube lõhestatud maailm.

+36
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas tõesti ainult Synlab ja 58 EUR test? Seal olen juba PCR korra teinud (reisimise jaoks). Kas kinno minekuks tõesti sama kallis test?

Kinno minekuks ei nõua ju keegi PCRi, sobib antigeenitest. Ma olen suht kindel, et med asutused hakkavad üsna pea logistiliselt sobivates asukohtades pakkuma odavamat testimisvõimalust kui praegu on.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 12:14; 06.08 12:31; 06.08 13:22; 07.08 00:11; 07.08 12:44; 08.08 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul tervis ikka nii nõrk on, et isegi vaktsineerida ei saa, siis miks sa sinna kinno ja kohvikusse soovid minna?

+35
-30
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Eks tulevik keerab palju tänaseid kindlaid seisukohti ümber ja elu kellegi jaoks seisma ei jää, isegi kui vaktsineeritud seda nii väga ka sooviksid. Mõtle- nii hea asi, et pead lausa tige olema teiste peale kes seda ei tee! Jälle-naerukoht.

Ise olen vaktsineeritud, ma küll vihane pole kui keegi seda ei tee ja see on ju tegelikult absurd testi eest 50€ välja käia. Minu arvates ongi kogu see värk üks äri ja järjest suuremaid mõõtmeid see võtab. Usun samuti koroonat.

+19
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 12:08; 06.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline tervislik seisund on selline, et vaktsineerida ei tohi?

+9
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Confidos- netis bronnides 49, kohapeal regades 65.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 12:29; 06.08 17:15; 06.08 21:56; 08.08 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Confidos- netis bronnides 49, kohapeal regades 65.

Palun viidet erinevatele hindadele ja kohapeal broneerimise võimalusele.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 12:14; 06.08 12:31; 06.08 13:22; 07.08 00:11; 07.08 12:44; 08.08 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Confidos- netis bronnides 49, kohapeal regades 65.

Palun viidet erinevatele hindadele ja kohapeal broneerimise võimalusele.

https://www.confido.ee/wordpress/wp-content/uploads/2021/07/koroonaviiruse-antigeeni-kiirtesti-teenuse-osutamise-tingimused-2021-07-13.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul tervis ikka nii nõrk on, et isegi vaktsineerida ei saa, siis miks sa sinna kinno ja kohvikusse soovid minna?

Kino ja kohvik ei tekita anafülaktilist šokki.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kino ja kohvik ei tekita anafülaktilist šokki.

Kas koroona või selle ravmiiseks kasutatavad ravimid ka ei või tekitada? Kui tervis väga nõrk, siis võib ju ka koroona olla palju rängem, kui tervetel inimestel. Ja siis on targeme ennast kõigist võimalikest nakatumiskohtadest eemal hoida. Ja kinos või kohvikus on võimaliku nakkusallikaga kokkupuutumise tõenäosus üsna suur, ka siis, kui sinna ainult vaktsineerimstõendi või koroonatestiga saab.

+11
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Milline tervislik seisund on selline, et vaktsineerida ei tohi?

See sama millega ka maski kanda ei saa ????????

+8
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui sul tervis ikka nii nõrk on, et isegi vaktsineerida ei saa, siis miks sa sinna kinno ja kohvikusse soovid minna?

Kino ja kohvik ei tekita anafülaktilist šokki.

Anafülaktiline šokk on ju ometi kergelt võidetav, kui süst tehakse haiglatingimustes? See küll tõsiseltvõetav põhjus ei ole.

+12
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Käisin hiljuti ühel meditsiiniteemalisel loengul. Muuhulgas mainis lektor, kes ise on juba 30a meedik, et vaktsiinide pealesurumine on ainult poliitika ja äri ja ükskord jõutakse survestamisega nii kaugele, et kõik inimesed oma sutsu kätte ka saavad, vaatamata vastunäidustustele või kehvale tervisele. Kurb on aga see, et hetkel süstitavad vaktsiinid ei aita enam delta, lamda või muude uute tüvede vastu, aga ära süstima need peab

Lektor ise oli vaktsineeritud ja ka  läbipõdenud, ei olnud mingi lamemaalaane või koroonaeitaja.

+24
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 13:11; 06.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul tervis ikka nii nõrk on, et isegi vaktsineerida ei saa, siis miks sa sinna kinno ja kohvikusse soovid minna?

Kino ja kohvik ei tekita anafülaktilist šokki.

Anafülaktiline šokk on ju ometi kergelt võidetav, kui süst tehakse haiglatingimustes? See küll tõsiseltvõetav põhjus ei ole.

Kas sa mõtled ka, mida sa räägid!? Anafülaktiline šokk on äärmiselt eluohtlik seisund, ka haiglatingimustes on suur šanss ära surra või hingamisseisaku tagajärjel püsiv raske  tervisekahjustus saada.

+19
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 13:11; 06.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline tervislik seisund on selline, et vaktsineerida ei tohi?

Huvitav, et vaktsineeritutel pe*ses ikka nii pikalt tagantjärele torgib

+14
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 13:21; 06.08 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline tervislik seisund on selline, et vaktsineerida ei tohi?

See sama millega ka maski kanda ei saa ????????

See seisund lööb ikka vaktsineeritutel ju välja, sest nad on “juba oma panuse andnud” 😀

+13
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 13:21; 06.08 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Confidos- netis bronnides 49, kohapeal regades 65.

Palun viidet erinevatele hindadele ja kohapeal broneerimise võimalusele.

https://www.confido.ee/wordpress/wp-content/uploads/2021/07/koroonaviiruse-antigeeni-kiirtesti-teenuse-osutamise-tingimused-2021-07-13.pdf

Ma ei loodaks adekvaatse kohaliku kodanikuna eriti selle erandkorras ja mõjuvatel põhjustel tehtava broneeringu peale. Minu teada on kõigil Confido testimispunktidel juhtnöörid mitte võtta eelneva broneeringuta inimesi. Pealegi, kui sa ei ole saanud endale sobivaks ajaks borneeringut teha, siis mis on selle põhjus – reeglina ikka see, et aegu ei ole. Ja eelneva broneeringuta tehakse test vaid juhul, kui on vabu aegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.08 12:14; 06.08 12:31; 06.08 13:22; 07.08 00:11; 07.08 12:44; 08.08 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin hiljuti ühel meditsiiniteemalisel loengul. Muuhulgas mainis lektor, kes ise on juba 30a meedik, et vaktsiinide pealesurumine on ainult poliitika ja äri ja ükskord jõutakse survestamisega nii kaugele, et kõik inimesed oma sutsu kätte ka saavad, vaatamata vastunäidustustele või kehvale tervisele. Kurb on aga see, et hetkel süstitavad vaktsiinid ei aita enam delta, lamda või muude uute tüvede vastu, aga ära süstima need peab

Lektor ise oli vaktsineeritud ja ka läbipõdenud, ei olnud mingi lamemaalaane või koroonaeitaja.

Ole hea, pane siia selle lektori nimi. Kui ta avalikul loengul sellist infot jagab, siis ei tohiks ta ju oma arvamust häbeneda ja ka sinul pole põhjust seda nime varjata.

+17
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui sul tervis ikka nii nõrk on, et isegi vaktsineerida ei saa, siis miks sa sinna kinno ja kohvikusse soovid minna?

Siis saab äkki läbi põdeda ja saab terve hooaja vabalt ja soodsalt igal pool käia.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Confidos- netis bronnides 49, kohapeal regades 65.

Palun viidet erinevatele hindadele ja kohapeal broneerimise võimalusele.

https://www.confido.ee/koroonaviiruse-testimine/koroonatest-tallinna-lennujaamas/

seal kirjas-“hind broneeringuga 49”

“3.2 Testimispunkti töötaja võib vastavalt ajalise ressursi olemasolule võtta erandjuhtudel ning
põhjendatud olukorras, kui patsiendil ei ole võimalik teha eelnevat broneeringut, testimispunktis
vastu ilma eelneva broneeringuta patsiente. Ilma broneeringuta patsiente testitakse Confido
testimispunktis elava järjekorra alusel, kusjuures broneeringuga patsientidel on nende broneeritud
ajal õigus eelisjärjekorras testimisele. Ilma eelneva broneeringuta patsiendid tasuvad teenuse eest
Confido testimispunktis sularahas või kaardimaksega 65 eurot”  https://www.confido.ee/wordpress/wp-content/uploads/2021/07/koroonaviiruse-antigeeni-kiirtesti-teenuse-osutamise-tingimused-2021-07-13.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 12:29; 06.08 17:15; 06.08 21:56; 08.08 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan öelda, et kurk ja pea valutavad ja teha test perearstil. Paari kuu tagant normaalne nii teha.

Põhimõtteliselt nagu seireuuring. Samuti soovitan kõigil, keda seireuuringusse kutsutakse, seal saab ka ühe testi kirja.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas APOLLO kino või ESTONIA teater mõne sellise mugava lahenduse teeb? Tänan!

Estonias algab hooaeg ju alles augusti teises pooles, selle aja peale jõuab kõik veel muutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

 

Immuunsuse olen ise tervist turgutades üsna heaks saanud. Pole juba aastaid haige olnud (viirused jne), seega pole põhjust kino ja kohvikut karta. Maski loomulikult kannan, kui vaja ja kui on kohustuslik.

 

Vaktsiinidega – varasemad kehvad kogemused lihtsalt ja ma ei taha oma loomulikku immuunsust rikkuda. Organism peab ise võitlema.

Tervisklik seisund: anafülaktilise shoki oht+veenilaiendid (trombi oht). Varasemalt on olnud ka vähk, mis teatavasti tekib ka siis, kui immuunsus on nõrk. See, et tuntud arstid mind riski rühma ei arvesta ja kõik tuleb vaktsineerida!!! See pole minu probleem. Kui saan tugeva tüsistuse, kes mind siis aitab? Loomulikult keegi mingit seost ei tunnista. Mul 2 tuttava isad ära surnud+ 39 a naine (ajurabanduse). Kõik peale esimest vaktsiinisüsti. Kas on veel küsimusi?

 

Kui peaksin koroona saama ja sellesse ka surema – no ju siis pidi nii minema. See ei tähenda, et peaksin ise vabatahtlikult vaktsineerima minema ja ennast ohtu seadma.

+18
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.08 12:01; 06.08 20:44; 06.08 22:45; 07.08 12:42; 08.08 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks üritusekorraldajat (mõlemad augustis) on täna teada andnud pileti ostnutele, et korraldavad koos confido kiirkliinikutega soodustestimist. Ühe puhul test saadetud koodiga 12 EUR, teise puhul 17 EUR (koos sertiga). Ma arvan, et kes ei hakka kasutama kiirtestimist kohapeal, ilmselt kohe-kohe koostööde peale lähevadki. Kui infot meilitsi ei saadeta, tasub igaksjuhuks vaadata ürituse kodulehele või FB-sse või võtta korraldajaga ühendust ja küsida, kas on plaanis kohapeal kiirtestimise võimalus või koostöö mõne meditsiiniasutusega soodustestimise näol.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kiirteste on sülitamisega ka? Laps lihtsalt ei ela üle seda pidevat ninas surkimist, mida ootab ees vaktsineerimata lapsi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin hiljuti ühel meditsiiniteemalisel loengul. Muuhulgas mainis lektor, kes ise on juba 30a meedik, et vaktsiinide pealesurumine on ainult poliitika ja äri ja ükskord jõutakse survestamisega nii kaugele, et kõik inimesed oma sutsu kätte ka saavad, vaatamata vastunäidustustele või kehvale tervisele. Kurb on aga see, et hetkel süstitavad vaktsiinid ei aita enam delta, lamda või muude uute tüvede vastu, aga ära süstima need peab

Lektor ise oli vaktsineeritud ja ka läbipõdenud, ei olnud mingi lamemaalaane või koroonaeitaja.

Ilmselt see lektor ei teadnud epidemioloogiast siis mitte midagi ja miks need delta ning lambda tüved üldse tekkida said.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:52; 06.08 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kiirteste on sülitamisega ka? Laps lihtsalt ei ela üle seda pidevat ninas surkimist, mida ootab ees vaktsineerimata lapsi.

Kui kooli jaoks testimine, siis pidid jah sülje omad olema.

Mõnes erakas on ka see võimalus aga peab vaatama, millises punktis sedasi teha saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.08 12:29; 06.08 17:15; 06.08 21:56; 08.08 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Immuunsuse olen ise tervist turgutades üsna heaks saanud. Pole juba aastaid haige olnud (viirused jne), seega pole põhjust kino ja kohvikut karta. Maski loomulikult kannan, kui vaja ja kui on kohustuslik.

Vaktsiinidega – varasemad kehvad kogemused lihtsalt ja ma ei taha oma loomulikku immuunsust rikkuda. Organism peab ise võitlema.

Tervisklik seisund: anafülaktilise shoki oht+veenilaiendid (trombi oht). Varasemalt on olnud ka vähk, mis teatavasti tekib ka siis, kui immuunsus on nõrk. See, et tuntud arstid mind riski rühma ei arvesta ja kõik tuleb vaktsineerida!!! See pole minu probleem. Kui saan tugeva tüsistuse, kes mind siis aitab? Loomulikult keegi mingit seost ei tunnista. Mul 2 tuttava isad ära surnud+ 39 a naine (ajurabanduse). Kõik peale esimest vaktsiinisüsti. Kas on veel küsimusi?

Kui peaksin koroona saama ja sellesse ka surema – no ju siis pidi nii minema. See ei tähenda, et peaksin ise vabatahtlikult vaktsineerima minema ja ennast ohtu seadma.

Eestis ei ole ühtegi 39 aastast vaktsiini tüsistustega surma olnud,  nii et jälle kisub kogu teema lubaks kätte ära.

+8
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 21:52; 06.08 22:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 vaksineerimata – kus saab soodsalt teste teha, et minna kinno/teatrisse/kohvik