Esileht Beebi ja mitmikud vakstust söögitool

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: vakstust söögitool

Postitas:

Kas kellelgi on kogemust kaua see vakstust toolikate vastu peab? Ma ise kipun arvama, et mitte eriti kaua. Aga kuidas seda paremini hoida, kole ju kui servast katki läheb. Kas tagavara toolikatteid ka müüakse? Või on otstarbekam osta puidust söögitool ka sinna juurde riidest pehmendus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil juba 1,5a. kasutuses Hip3 ja välja näeb nagu uus. Aga mu laps istub mitte vakstu, vaid puuvillase kate peal, mida õmblesin kohe peale, kui ostsin(ainult pepu all) ja võimalik, et ka sel põhjusel ei kulu tooli kate üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peg Perego Prima Pappale küll müüakse varukatteid, aga need on päris kallid ja värvivalik piiratud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil läks jalgevahe pulga juurest rebenema. no nii 5cm lõhe on sees. aga kestab juba teist last mul ja vahepeal oli veel külapeal kasutuses. õnneks eriti edasi pole läinud see lõhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemat tüüpi Peg Perego Prima Pappa oma lagunes suht kohe.
Aga õmblesin ise uue katte. Uus vetthülgav kangas Abakhanist, u päev nikeradmist ja valmis oligi. See peab tunduvalt paremini vastu. Ei ühtegi kulumise-rebenemise märki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka see nn vakstust söögitool. Firmaks mingisugune BabyOno. Katted on kõik terved, isegi imestan, et nii hästi vastu pidanud, sest tool ise on kuskil 3 aastat vana- enne minu last kasutas seda mu õde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud vakstust söögitool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.