Esileht Ilu ja tervis vaktsineerimis- sõpradele!

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: vaktsineerimis- sõpradele!

Postitas:

koroonavaktsiin on kohe- kohe kohal!

saate vaktsineerima minna:

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/eesti-valmistub-jaanuarist-covid-19-vastu-vaktsineerima?id=91836999

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeee, pandeemia saab viimaks oma lõpu, kunagi.

Ei jõudnud ära oodata!

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah, aitäh, oskan ka ise uudiseportaale külastada.

Mis probleem sul on? Kui sa ei taha vaktsineerida, siis keegi ei sunni ju. Aga ikka sügeleb?

+25
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 15:42; 02.12 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ikka sügeleb?

Telfi kirjatsuradel ikka ju sügeleb.
Ju siis see 20% usaldusväärsus teeb neile lisatööd, et peab isegi perekoolis kogu aeg klikke koguma.

Muidu Luik laseb ju lahti, las kisavad.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No esimesena saavad ju meedikud, siis õpetajad jm eesliinitöötajad, siis hooldekodud ja meie alles vb kevadel või suvel. Küllap vaktsiini tulekul hakatakse reisides selle tegemist nõudma, nii et reisile ei pääse enne ei tea mis aega..

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No esimesena saavad ju meedikud, siis õpetajad jm eesliinitöötajad, siis hooldekodud ja meie alles vb kevadel või suvel. Küllap vaktsiini tulekul hakatakse reisides selle tegemist nõudma, nii et reisile ei pääse enne ei tea mis aega..

Sa võid ju kohe mõnda koroonaintensiivi hooldajaks-koristajaks minna, nendest on kohe puudus. Siis saad vaktsiini varem. Ma aga miskipärast arvan, et sa ei soovi sinna koroonaintensiivi minna – seega tuleb reisidega jah veidi oodata.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hurraaa, ma olen riskirühm. Ostan kohe Vahemere äärde reisi ära. Praegu müüvad ju poolmuidu lennupileteid ja majutust.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore uudis, lasen kindlasti kohe ära teha. Olen seda juba ammu oodanud!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavainimene enne järgmist sügist vaevalt, et saab. Aga hoian juba pöidlaid, et vaktsiinid kenasti töötaks, saaks ometigi juba see 2+2 ja muu jaburus läbi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No esimesena saavad ju meedikud, siis õpetajad jm eesliinitöötajad, siis hooldekodud ja meie alles vb kevadel või suvel. Küllap vaktsiini tulekul hakatakse reisides selle tegemist nõudma, nii et reisile ei pääse enne ei tea mis aega..

Iga inimese vaktsineerimine vähendab levikut.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisidel kindlasti vaktsineerimist ei hakata mõni aasta küsima, riigid on käpukil turistide vähesusest, paljudel ei ole 2021 mingit lootust vaktsineeritud saada, see tekib pigem 2022 ja keegi ei taha lisapiiranguid, eriti lennufirmad.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavainimene enne järgmist sügist vaevalt, et saab. Aga hoian juba pöidlaid, et vaktsiinid kenasti töötaks, saaks ometigi juba see 2+2 ja muu jaburus läbi.

Minule just see 2+2 reegel meeldib – nii mõnus, et poes, tänaval vm ei ronita selga.

Lasen kindlasti vaktsineerida, sest soovin samuti reisida. Selle aasta jätsin kohusetundlikult vahele, need, kes muidu surema hakkasid, et reisida ei saa ja läksidki kuhugi, ei mõelnud muule kui vaid endale ja tõid haiguse uuesti riiki sisse. Minu meelest peaks neid suisa karistama (Terviseametil on ju ometi teada, kes suvel ringi rallis ja sügiseks haiguse jälle sisse tõid).

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 08:09; 02.12 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavainimene enne järgmist sügist vaevalt, et saab. Aga hoian juba pöidlaid, et vaktsiinid kenasti töötaks, saaks ometigi juba see 2+2 ja muu jaburus läbi.

Minule just see 2+2 reegel meeldib – nii mõnus, et poes, tänaval vm ei ronita selga.

Lasen kindlasti vaktsineerida, sest soovin samuti reisida. Selle aasta jätsin kohusetundlikult vahele, need, kes muidu surema hakkasid, et reisida ei saa ja läksidki kuhugi, ei mõelnud muule kui vaid endale ja tõid haiguse uuesti riiki sisse. Minu meelest peaks neid suisa karistama (Terviseametil on ju ometi teada, kes suvel ringi rallis ja sügiseks haiguse jälle sisse tõid).

Eks neid toodi sisse ka tööreisidel käimisega, mitte ainult puhkusereisidelt. Lisaks on meil ju tihe liiklus Venemaa ja Ukrainaga. Aga vastab küll tõele, et kevadise puhangu saime kontrolli alla. Teises laines levivad uued sissetoodud tüved. Genotüüpide analüüs näitas, et kevadisi enam pole nüüd Eestist leitud.

 

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 15:42; 02.12 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reisidel kindlasti vaktsineerimist ei hakata mõni aasta küsima, riigid on käpukil turistide vähesusest, paljudel ei ole 2021 mingit lootust vaktsineeritud saada, see tekib pigem 2022 ja keegi ei taha lisapiiranguid, eriti lennufirmad.

Sa räägid enda rahustuseks, et ei peaks end vaktsineerima?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 08:09; 02.12 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saaks ometigi juba see 2+2

Kahemeetrise vahe hoidmine kuskil poesabas on ju kõige väiksem piirang üldse ja midagi, mis mulle meeldib. Kahjuks mõnel on tõesti lausa füüsiline vastikus natuke kaugemal kassasabas oodata, peab ikka selga ronima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koroonavaktsiin on kohe- kohe kohal!

saate vaktsineerima minna:

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/eesti-valmistub-jaanuarist-covid-19-vastu-vaktsineerima?id=91836999

Ei saa midagi kohe minna. Esimese asjana vaktsineeritakse riskirühmasid, mitte nii, et jaanuarist kohe igaüks saab minna vaktsineerima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan õigesti aru, et ei ole teada, kui kauaks see kaitse annab? Või on siiski mingi miinimun teada, mis aja kaitseb kindlalt? Ma tahaks küll vaktsineerida, kuid pole riskigrupis. Ja iga kahe-kolme kuu tagant ei saa ju kõiki uuesti vaktsineerida? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis vaktsineerimis- sõpradele!