Esileht Imetamine Vaktsiin

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Vaktsiin

Postitas:
Kägu

Pakutakse koroonavaktsiini mulle. Toidan rinnaga 5kuust beebit, kas keegi on lasknud imetamise ajal seda teha ja millised on kõrvalmõjud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küsi jah siit, siin on kõik suured targad “arstid” koos.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa kardad?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kardan, kas mõjub läbi rinnapiima ka kuidagi beebile

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis asi mõjub?

Kas arvad, et laps muutub reptiiliks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei karda, et just reptiiliks. Arvan, et inetu kommentaar. Tahtsin lihtsalt teada, et äkki on mõni ema lasknud selle vaktsiini teha, kuidas on mõjunud. Oma perearstilt ma mingit asjalikku vastust ei ole saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiljutised uuringud näitavad, et RP kaudu saab lapsi antikehasid. Ehk siis vaktsiiniga kaitsed ka oma beebit.

Praeguseks on globaalselt ka päris paju imetavaid emasid vaktsineeritud, eriti USAs, ja lastega on kõik korras, lastele midagi üldiselt RP kaudu üle ei kandu. CDC ja WHO ei ole keelanud imetavatel emadel vaktsineerida.

Vaata nt https://www.health.harvard.edu/blog/wondering-about-covid-19-vaccines-if-youre-pregnant-or-breastfeeding-2021010721722

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma loodan, et sa ei tee otsuseid, mis puudutavad su beebit, siin foorumis loetu põhjal.

See vaktsiin on kõige kiiremini välja töötatud, seda pole praktiliselt katsetatud ki, põhimõtteliselt praegu toimubki katsetamine kõigi peal. Saan aru, et täiskasvanud lasevad selle teha, ok.

Rinnapiimaga lähevad lapsele üle  ema manustatavad mikroelemendid.
<p style=”text-align: right;”>Loe koostist siis, otsi infot teadualikest allikatest…</p>

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esmalt soovitan sul üldse uurida imetamise ja vaktsineerimise kohta. Et kui tavapärane see on, et imetavaid emasid vaktsineeritakse või pigem mitte.

ja siis uuri, mis võimalused on hiljem end vaktsineerida, kui muidu soovid vaktsineerimist. Muidugi kuna käib alles eesliinitöötajate vaktsineerimine, siis tekib küsimus, et kui sa oled LHP-l alles, miks peaksid kuuluma vaktsineeritavate ringi ja kas üldse vajad seda, kui kodus istud -….kui aga laps juba suurem ja ikka tahaksid vaktsiini, siis alati saad kaaluda ka imetamise lõpetamist, kui selles osas pole kindel.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Polegi kusagilt uurida, oma perearsti väga ei usalda. Kuna töötan tegelikult õpetajana, siis mulle seda võimalust pakuti ja ka perearst pakkus, kaasuva terevisehäda tõttu. Beebi saab alles 6kuuseks, seega imetan veel tihedalt ja võimalikult kaua edasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka imetav õpetaja, lähen vaktsineerima. Laps samuti 5k. Googeldasin veidi ja minule usaldusväärsete allikate põhjal tegin oma otsuse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otsustasin vaktsineerimise edasi lükata, sest vaktsiini peaksin muidu saama neljapäeval. 5 märtsil peaks beebi saama riikliku vaktsiini, seega keegi ei tea ega ole kindel, kuidas koroona vaktsiin võib mõjutada teise vaktsiini saamist.

+1
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Imetamine Vaktsiin