Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiin ja rasestumine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Vaktsiin ja rasestumine

Postitas:
Kägu

Küsiks teadjamatelt, kas vaktsiin võib viljakusele halvasti mõjuda? Kuulsin et munaraku doonoriks nt vaktsineeritud ei võetagi. Mehega mõlemad saime jansseni, lisaks olnud varasemalt kaks katkemist, mulle kirjutati hiljuti antidepressandid ja mees võtab seljavalude vastu kangeid valuvaigisteid – kas väga halb kombo?

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu tsükli pikkust vaktsiin ei mõjutanud. Ja ka ovulatsiooni aeg jäi paika. Testisin veel spetsiaalselt sellepärast, et olen ka neid hirmujutte kuulnud.

Triibud sain ülejärgmisel tsüklil peale vaktsiini (Moderna). Triipe püüdsime kokku 15 kuud, seega ma vahel teen nalja et vaktsiin tegi rasedaks :p

Aga eks iga inimese keha käitub erinevalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerituid ei võeta munarakudoonoriteks?!?! Vabandust, aga palun teaduslikku allikat, kust selline info pärineb.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasestusin kuu aega peale esimest vaktsiini. Enne seda väga pikalt üritasime. Kui üritaks meelevaldseid seoseid luua, saaks ju väita, et nüüd vaktsiini tõttu jäin. Aga reaalsuses oli lihtsalt meie aeg 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestusin samal kuul, kui sain teise Pfizeri süsti. Väga hea artikkel, mis toetud teaduslikele uuringutele: https://tervispluss.delfi.ee/artikkel/94446445/muudid-ja-tegelikkus-kas-covid-i-vaktsiin-kahjustab-naiste-viljakust

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsiks teadjamatelt, kas vaktsiin võib viljakusele halvasti mõjuda? Kuulsin et munaraku doonoriks nt vaktsineeritud ei võetagi. Mehega mõlemad saime jansseni, lisaks olnud varasemalt kaks katkemist, mulle kirjutati hiljuti antidepressandid ja mees võtab seljavalude vastu kangeid valuvaigisteid – kas väga halb kombo?

Jah, on küll!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka üks nendest, kes jäi rasedaks peale esimese Pfizeri vaktsiinidoosi saamist. Ovulatsioon toimus nagu kalendrivärk tsükli 14. päeval (selleks hetkeks oli 3 nädalat süstist möödas). Kui keegi hakkab mulle ajama mingit vaktsiin-teeb-viljatuks-juttu, siis vastan alati, aga vat minu puhul just tõstis viljakust.

Antidepressantide ja mehe kangete valuvaigistite mõjub tasub uurida arstilt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulsin et munaraku doonoriks nt vaktsineeritud ei võetagi.

Kus seda räägiti? Kas kusagilt poole kõrvaga kuuldud, loetud jutt või info meditsiinitöötajalt, arstilt?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoopis olulisem on see, kas rasedus lõpuni kantakse ning kas sünnib terve laps. On arvatud, et vaktsineeritud naisel võib tekkida autoimmunreaktsioon, mille tõttu rasedus katkeb. Kuna praegu on nii vähe teada, siis oleks tore, kui täisvaktsineeritud rasedad oma kogemusi jagaks ning märgiks ka ära mitmes raseduskuu käsil on.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoopis olulisem on see, kas rasedus lõpuni kantakse ning kas sünnib terve laps. On arvatud, et vaktsineeritud naisel võib tekkida autoimmunreaktsioon, mille tõttu rasedus katkeb. Kuna praegu on nii vähe teada, siis oleks tore, kui täisvaktsineeritud rasedad oma kogemusi jagaks ning märgiks ka ära mitmes raseduskuu käsil on.

Järjekordne linnalegend. Palun näita mõnda TEADUSartiklit mis seda väidet toetab (märkuseks, Telegram uudised ei ole teadusartiklid). Olen ise erinevaid teadusartikleid/-uuringuid lugenud ja absoluutselt kõik näitavad, et ei katkemiste ega surnult sündide hulk pole mitte kuidagi suurenenud peale vaktsineerimist. Täpselt sama protsent rasedusi katkeb nagu varemgi, täpselt sama protsent on surnult sünde. USAs hakati vaktsineerima juba millalgi november-detsember 2020, praeguseks on päris paljud vakstineeritud naisi juba sünnitanud, et nende põhjal järeldusi teha.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

varasemalt kaks katkemist, mulle kirjutati hiljuti antidepressandid ja mees võtab seljavalude vastu kangeid valuvaigisteid – kas väga halb kombo?

Miks nii kehva vereliini paljundama peab?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoopis olulisem on see, kas rasedus lõpuni kantakse ning kas sünnib terve laps. On arvatud, et vaktsineeritud naisel võib tekkida autoimmunreaktsioon, mille tõttu rasedus katkeb. Kuna praegu on nii vähe teada, siis oleks tore, kui täisvaktsineeritud rasedad oma kogemusi jagaks ning märgiks ka ära mitmes raseduskuu käsil on.

Ma ARVAN, et sa oled loll…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootasime triipe üle 1.5a (polnud kordagi näinud triibuvarjugi). Triibud sain 14p peale esimest Moderna doosi ning hetkel rasedus 18ndl.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiin ja rasestumine