Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiini pikemad kõrvalmõjud

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 185 )

Teema: Vaktsiini pikemad kõrvalmõjud

Postitas:
Kägu

Haiguseid esineb inimestel alati ja suurem osa tekibki ootamatult. Seoseid misiganes vaktsiini või ravimiga vaadatakse esimese asjana esinemishulga järgi võrdluse teel. Näiteks kui mitu juhust mingit haigust tekib tavaliselt 100 000 inimese kohta ja kui mitu tekkis pärast ..vaktsiini, ravimit jne. Kui erinevust pole, pole ka seost. Tundub uskumatu, aga igas ühiskonnas saab suur hulk inimesi spontaanselt mingi tervisehäire. Sealhulgas ärevus juba üksi tekitab häirivaid tundmusi ( sh probleemid vererõhuga ) ja hirm vaktsineerimise ees kindlasti soodustab seda. Muretsesin isegi, aga, imede ime, niipea kui teise süsti olin ära saanud ja mingeid mõjusid ei tekkinud, tundsin ennast tervemana kui kunagi varem.

Nii, et jah, minu laias tutvusringkonnas pole ühtki kõrvamõjudega inimest, suuremal osal ei olnud üldse mitte midagi, (mõnel teise päeva tavaline uimasus) , ei medtöötajatel, vanuritel, kroonilistel haigetel ega teismelistel. Ei nendel, kes esimeste hulgas süsti said ega nendel, kes hiljuti. Paistab, et selliseid leidub ainult vaktsineerimisvastastel. Võta siis kinni, kas nende tuttavad keskmiselt haigemad, tüsedamad või luululisemad. Või räägivad edasi sotsmeedia lugusid enda õigustamiseks.

Kui juba vaktsiin tekitab selliseid mõjusid, mida siis veel viirus ise nendega teeks? Soomlased just täna kirjutavad uuest uuringust, et pärast operatsiooni on covidi põdenul kaks korda suurem võimalus saada tromb ja see ei tarvitse hästi lõppeda – võrreldes siis nendega, kes pole põdenud. Uuringus osales 128 000 inimest erinevatest haiglatest.

Ma alati selliste lugude peale, kuidas keegi teab, et kõik ta tuttavad ja tuttavate tuttavad on vaktsineeritud või mitte ühelgi tuttaval ega tuttava tuttaval ei ole kõrvalmõjusid olnud – mis küsitluste läbiviimistega te pidevalt küll tegelete?! On minulgi lai tutvusringkond, aga ausalt öeldes suure enamiku igapäevase enesetunde ega ka vaktsineerimise staatuse kohta ei ole halli aimugi ega oska nagu huvigi tunda!

Mind on ka mõtlema pannud, et kuidas nende antivaxxerite jutub kogu aeg, et kõik nende tuttavad ja tuttavate tuttavad ja mõnikord täiesti tundmatud inimesed tänaval nende ümber pidevalt kokku kukkuvad või mingite kõrvalmõjude käes vaevlevad ning need esimese asjana kokku kukkudes kuulutavad, et said nädal/kuu/x kuud tagasi vaktsiini….Mul on suur pere, kõik mu lapsed, õed-vennad ja nende naised/mehed on vaktsineeritud, mu ema on vaktsineeritud. Töötan koolis ja seal on enamus vaktsineeritud. Ja ma pole kuulnud mitte üheski tervisehädast, mida keegi vaktsiini süüks peaks…

Keegi antivaxxer on väitnud, et kõik ta tuttavad kukuvad kõrvalmõjude tõttu kokku? Ma arvan, et see on liialdus 🙂 Tavaliselt piisab sellest, kui mõni räägib paarist tuttavast-sugulasest või töökaaslasest, kel pärast vaktsineerimist midagi häda on, ja vaxikud pröökavad kohe mürinal naerda, kuulutavad selle alatuks väljamõeldiseks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka kõige tühisemal ravimil on kaasas pikk nimekiri hulludest ohtudest, aga vaktsiinidel ei ole ainsatki halba kõrvalmõju. Kui oma kogemusest räägid, siis tembeldatakse kohe hulluks lolliks ja riigivaenlaseks.

Kutsuge mõistus koju!

Loomulikult on nii ravimitel kui ka vaktsiinidel kõrvalmõjud. Ravimitel on need aga palju sagedasemad ja ohtlikumad. Sama käib rasestumisvastaste vahendite kohta. Ometi kasutavad vaktsiinivastased neid igapäevaselt…

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Ma alati selliste lugude peale, kuidas keegi teab, et kõik ta tuttavad ja tuttavate tuttavad on vaktsineeritud või mitte ühelgi tuttaval ega tuttava tuttaval ei ole kõrvalmõjusid olnud – mis küsitluste läbiviimistega te pidevalt küll tegelete?! On minulgi lai tutvusringkond, aga ausalt öeldes suure enamiku igapäevase enesetunde ega ka vaktsineerimise staatuse kohta ei ole halli aimugi ega oska nagu huvigi tunda!</span>

Eks sõltubki inimesest, mina olen seltsiv ja jutukas, sõbrad sarnased, loomulikult suhtleme tihedalt ja loomulikult räägime ka vaktsineeerimisest. See ju teema, mis on kõiki erutanud. Loeme ka uut infot ja arutama seda omavahel. Kuna oleme vaktsineeritud, siis saame ka sünnipäevadel kokku, käime lisaks külas ja jälle vahetame muljeid. Nii lihtne see ongi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Keegi antivaxxer on väitnud, et kõik ta tuttavad kukuvad kõrvalmõjude tõttu kokku? Ma arvan, et see on liialdus ???? Tavaliselt piisab sellest, kui mõni räägib paarist tuttavast-sugulasest või töökaaslasest, kel pärast vaktsineerimist midagi häda on, ja vaxikud pröökavad kohe mürinal naerda, kuulutavad selle alatuks väljamõeldiseks.</span>

Inimesed usuvad alati seda, mida tahavad. Seetõttu polegi mõtet vaielda. Käesolevas kontekstis siis antivaxeritega. Nemad usuvad sotsiaalmeedia isehakanud asjatundjaid, sest sealt leiavad toitu oma hirmule. Ja teistsugust infot nad ei otsigi, google nii töötabki. Kui kord satud lugema mingit uuhaa lugu, siis viskabki ta nimelt selliseid sulle ette, arvates, et see ongi sinu huvi ja nii saab sind seal hoida. Inimesel on väga raske meelt muuta, sest see tähendaks tunnistada, et olin rumal. Kes tahaks rumal olla? Selles seisnebki MMS-i ja muude sarnaste levik, keegi ei taha end lolliks tunnistada ja, et sisemist kahtlust vaigistada, püütakse omakorda reklaami teha põhimõttel, et piisavalt suur grupp ei saa ju ometi eksida.

See on puhas psühholoogia, ei midagi uut. Pädeb ka nüüd sama hästi. Ainsa erinevusega, et need antivaxerid, kes raskes reisus haiglas, tunnistavad kõik, et olid lollid. Arusaadavalt.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Keegi antivaxxer on väitnud, et kõik ta tuttavad kukuvad kõrvalmõjude tõttu kokku? Ma arvan, et see on liialdus ???? Tavaliselt piisab sellest, kui mõni räägib paarist tuttavast-sugulasest või töökaaslasest, kel pärast vaktsineerimist midagi häda on, ja vaxikud pröökavad kohe mürinal naerda, kuulutavad selle alatuks väljamõeldiseks.</span>

Inimesed usuvad alati seda, mida tahavad. Seetõttu polegi mõtet vaielda. Käesolevas kontekstis siis antivaxeritega. Nemad usuvad sotsiaalmeedia isehakanud asjatundjaid, sest sealt leiavad toitu oma hirmule. Ja teistsugust infot nad ei otsigi, google nii töötabki. Kui kord satud lugema mingit uuhaa lugu, siis viskabki ta nimelt selliseid sulle ette, arvates, et see ongi sinu huvi ja nii saab sind seal hoida. Inimesel on väga raske meelt muuta, sest see tähendaks tunnistada, et olin rumal. Kes tahaks rumal olla? Selles seisnebki MMS-i ja muude sarnaste levik, keegi ei taha end lolliks tunnistada ja, et sisemist kahtlust vaigistada, püütakse omakorda reklaami teha põhimõttel, et piisavalt suur grupp ei saa ju ometi eksida.

See on puhas psühholoogia, ei midagi uut. Pädeb ka nüüd sama hästi. Ainsa erinevusega, et need antivaxerid, kes raskes reisus haiglas, tunnistavad kõik, et olid lollid. Arusaadavalt.

Tegelikult võib täpselt seda juttu teistpidi võtta, et tahad uskuda seda, mida tahad. Vaktsiin aitab jne.. Hetkel tean mitmeid vaktineerituid, kellel kõrvalmõjud ja nad ei taha ise ka neid tunnistada, seostada vaktsiiniga. Lihtsalt on haigeks jäänud. Vaktsiini (seda ainet ei saa veel selleks isegi nimetada – pole antud isegi ametliku ravimi müügi luba) toime usk on sama kui MMS-i. Noorele tervele inimesele ei tee ilmselt see vaktsiin enamasti midagi halba, aga ka see haigus on enamasti väga kerge noorel inimesel. Nii, et milleks siis peaks süstima? Soomes on näiteks üle 100 vaktsiini surma ja 8000 avaldust vaktsiini kõrvalmõjude kohta. Meil antud infot ei avaldata.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Keegi antivaxxer on väitnud, et kõik ta tuttavad kukuvad kõrvalmõjude tõttu kokku? Ma arvan, et see on liialdus ???? Tavaliselt piisab sellest, kui mõni räägib paarist tuttavast-sugulasest või töökaaslasest, kel pärast vaktsineerimist midagi häda on, ja vaxikud pröökavad kohe mürinal naerda, kuulutavad selle alatuks väljamõeldiseks.</span>

Inimesed usuvad alati seda, mida tahavad. Seetõttu polegi mõtet vaielda. Käesolevas kontekstis siis antivaxeritega. Nemad usuvad sotsiaalmeedia isehakanud asjatundjaid, sest sealt leiavad toitu oma hirmule. Ja teistsugust infot nad ei otsigi, google nii töötabki. Kui kord satud lugema mingit uuhaa lugu, siis viskabki ta nimelt selliseid sulle ette, arvates, et see ongi sinu huvi ja nii saab sind seal hoida. Inimesel on väga raske meelt muuta, sest see tähendaks tunnistada, et olin rumal. Kes tahaks rumal olla? Selles seisnebki MMS-i ja muude sarnaste levik, keegi ei taha end lolliks tunnistada ja, et sisemist kahtlust vaigistada, püütakse omakorda reklaami teha põhimõttel, et piisavalt suur grupp ei saa ju ometi eksida.

See on puhas psühholoogia, ei midagi uut. Pädeb ka nüüd sama hästi. Ainsa erinevusega, et need antivaxerid, kes raskes reisus haiglas, tunnistavad kõik, et olid lollid. Arusaadavalt.

Tegelikult võib täpselt seda juttu teistpidi võtta, et tahad uskuda seda, mida tahad. Vaktsiin aitab jne.. Hetkel tean mitmeid vaktineerituid, kellel kõrvalmõjud ja nad ei taha ise ka neid tunnistada, seostada vaktsiiniga. Lihtsalt on haigeks jäänud. Vaktsiini (seda ainet ei saa veel selleks isegi nimetada – pole antud isegi ametliku ravimi müügi luba) toime usk on sama kui MMS-i. Noorele tervele inimesele ei tee ilmselt see vaktsiin enamasti midagi halba, aga ka see haigus on enamasti väga kerge noorel inimesel. Nii, et milleks siis peaks süstima? Soomes on näiteks üle 100 vaktsiini surma ja 8000 avaldust vaktsiini kõrvalmõjude kohta. Meil antud infot ei avaldata.

Ah ei avaldata?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed usuvad alati seda, mida tahavad. Seetõttu polegi mõtet vaielda. Käesolevas kontekstis siis antivaxeritega. Nemad usuvad ja isehakanud asjatundjaid, sest sealt leiavad toitu oma hirmule. Ja teistsugust infot nad ei otsigi, google nii töötabki. Kui kord satud lugema mingit uuhaa lugu, siis viskabki ta nimelt selliseid sulle ette, arvates, et see ongi sinu huvi ja nii saab sind seal hoida. Inimesel on väga raske meelt muuta, sest see tähendaks tunnistada, et olin rumal. Kes tahaks rumal olla? Selles seisnebki MMS-i ja muude sarnaste levik, keegi ei taha end lolliks tunnistada ja, et sisemist kahtlust vaigistada, püütakse omakorda reklaami teha põhimõttel, et piisavalt suur grupp ei saa ju ometi eksida.

See on puhas psühholoogia, ei midagi uut. Pädeb ka nüüd sama hästi. Ainsa erinevusega, et need antivaxerid, kes raskes reisus haiglas, tunnistavad kõik, et olid lollid. Arusaadavalt.

Pädeb täpselt sama hästi ka fanaatiliste vaktsiiniusklike kohta. Igasuguse fanaatilise järgimise eelduseks on pealiskaudsus ja nõrk analüüsivõime. Oma tuttavaid vaktsiinifanaatikuid analüüsides olen märganud, et neil kõigil on need jooned ilmnenud ka varem muudes teemades.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa istud laupäeva öösel üleval ja muudkui analüüsid oma tuttavaid?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa istud laupäeva öösel üleval ja muudkui analüüsid oma tuttavaid?

Sa tõused pühapäeva hommikuti varem, et netti mingi mõttetus kirjutada?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Tegelikult võib täpselt seda juttu teistpidi võtta, et tahad uskuda seda, mida tahad. Vaktsiin aitab jne.. Hetkel tean mitmeid vaktineerituid, kellel kõrvalmõjud ja nad ei taha ise ka neid tunnistada, seostada vaktsiiniga. Lihtsalt on haigeks jäänud. Vaktsiini (seda ainet ei saa veel selleks isegi nimetada – pole antud isegi ametliku ravimi müügi luba) toime usk on sama kui MMS-i. Noorele tervele inimesele ei tee ilmselt see vaktsiin enamasti midagi halba, aga ka see haigus on enamasti väga kerge noorel inimesel. Nii, et milleks siis peaks süstima? Soomes on näiteks üle 100 vaktsiini surma ja 8000 avaldust vaktsiini kõrvalmõjude kohta. Meil antud infot ei avaldata.</span>

Sulle tuleb ilmselt uudisena, et avalduse tegemisel pole tegelikul põhjusega mingit seost. Avaldusi võivad teha kõik, isegi näiteks, et vaktsiini tõttu murdsid jalaluu. Põhjuseid analüüsitakse põhjalikult ja alle pärast tekib teadmine, kas sel oli üldse mingit seost konkreetse  vaktsiini  või ka misiganes ravimiga.  Ja ilmselgelt, nagu siin kegei varem juba mainis, suure tõenäosusega paljudel nendel, kes kurdavad pikaaegsete vaktsiinimõjude kohta, on hoopis Covidi põdemise tüsistused. Ehk siis ebaõnneks on tekkinud nakkus kas vahetult enne või pärast vaktsineerimist. Laustestimise tulemused paistavad seda kinnitavat. Kuidas me ka ei vaata, Covidi põdemine on siiski kordades hullem, ei päästa siin noorus  ega sportlikust vorm.  Tasuks lugeda: https://www.dailymail.co.uk/health/article-9957985/When-Covid-vaccine-refuseniks-sense-jab.html

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Pädeb täpselt sama hästi ka fanaatiliste vaktsiiniusklike kohta. Igasuguse fanaatilise järgimise eelduseks on pealiskaudsus ja nõrk analüüsivõime. Oma tuttavaid vaktsiinifanaatikuid analüüsides olen märganud, et neil kõigil on need jooned ilmnenud ka varem muudes teemades.</span>

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Pädeb täpselt sama hästi ka fanaatiliste vaktsiiniusklike kohta. Igasuguse fanaatilise järgimise eelduseks on pealiskaudsus ja nõrk analüüsivõime. Oma tuttavaid vaktsiinifanaatikuid analüüsides olen märganud, et neil kõigil on need jooned ilmnenud ka varem muudes teemades.</span>

Ei tea, millised on sinu tuttavad, minu vaktsineeritud ringkonnas on kõik intelligentsed inimesed ja ühtki fanaatikut isiklikult ei tunne. Reeglina teaduslikku maailmavaadet järgivad inimesed on kodus ka psühholoogias ja seetõttu ei viitsi kuigi pikalt endast rumalamatega vaielda. Praegust olukorda arvestades ei saa kuidagi vaktsineerimise pooldajaid pidada fanaatilisteks. Küll aga sooviksid nad kindlasti kiiret ühiskonna avamist ja piirangute kadumist – mida kahjuks ei saa enne piisavat vaktsineerituse taset.  Ka pealiskaudsuses ei saa neid reeglina süüdistada – ma ise näiteks lugesin aasta aega infot vaktsiinide kohta kolmes keeles, enne kui võtsin vastu teadliku otsuse. Ja kui tuli võimalus teismelisi vaktsineerida, tegin sama veel kord läbi, k.a.katsete tabelid ja kõrvaltoimete esinemine, lisaks erinevate maade kardiloogide hinnangud ja eraviisiline visiit kardiloogile. Kaalutletud otsusena sai teismeline vaktsineeritud  ja on tänaseni täiesti terve, ilma igasuguste tüsistusteta. Kui see on fanatism – siis ilmselt selle positiivseimas esinemisvormis.

 

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardioloog on see sõna, mida sa, intelligentne inimene, korduvalt valesti kirjutad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardioloog on see sõna, mida sa, intelligentne inimene, korduvalt valesti kirjutad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Tegelikult võib täpselt seda juttu teistpidi võtta, et tahad uskuda seda, mida tahad. Vaktsiin aitab jne.. Hetkel tean mitmeid vaktineerituid, kellel kõrvalmõjud ja nad ei taha ise ka neid tunnistada, seostada vaktsiiniga. Lihtsalt on haigeks jäänud. Vaktsiini (seda ainet ei saa veel selleks isegi nimetada – pole antud isegi ametliku ravimi müügi luba) toime usk on sama kui MMS-i. Noorele tervele inimesele ei tee ilmselt see vaktsiin enamasti midagi halba, aga ka see haigus on enamasti väga kerge noorel inimesel. Nii, et milleks siis peaks süstima? Soomes on näiteks üle 100 vaktsiini surma ja 8000 avaldust vaktsiini kõrvalmõjude kohta. Meil antud infot ei avaldata.</span>

Sulle tuleb ilmselt uudisena, et avalduse tegemisel pole tegelikul põhjusega mingit seost. Avaldusi võivad teha kõik, isegi näiteks, et vaktsiini tõttu murdsid jalaluu. Põhjuseid analüüsitakse põhjalikult ja alle pärast tekib teadmine, kas sel oli üldse mingit seost konkreetse vaktsiini või ka misiganes ravimiga. Ja ilmselgelt, nagu siin kegei varem juba mainis, suure tõenäosusega paljudel nendel, kes kurdavad pikaaegsete vaktsiinimõjude kohta, on hoopis Covidi põdemise tüsistused. Ehk siis ebaõnneks on tekkinud nakkus kas vahetult enne või pärast vaktsineerimist. Laustestimise tulemused paistavad seda kinnitavat. Kuidas me ka ei vaata, Covidi põdemine on siiski kordades hullem, ei päästa siin noorus ega sportlikust vorm. Tasuks lugeda: https://www.dailymail.co.uk/health/article-9957985/When-Covid-vaccine-refuseniks-sense-jab.html

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Pädeb täpselt sama hästi ka fanaatiliste vaktsiiniusklike kohta. Igasuguse fanaatilise järgimise eelduseks on pealiskaudsus ja nõrk analüüsivõime. Oma tuttavaid vaktsiinifanaatikuid analüüsides olen märganud, et neil kõigil on need jooned ilmnenud ka varem muudes teemades.</span>

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Pädeb täpselt sama hästi ka fanaatiliste vaktsiiniusklike kohta. Igasuguse fanaatilise järgimise eelduseks on pealiskaudsus ja nõrk analüüsivõime. Oma tuttavaid vaktsiinifanaatikuid analüüsides olen märganud, et neil kõigil on need jooned ilmnenud ka varem muudes teemades.</span>

Ei tea, millised on sinu tuttavad, minu vaktsineeritud ringkonnas on kõik intelligentsed inimesed ja ühtki fanaatikut isiklikult ei tunne. Reeglina teaduslikku maailmavaadet järgivad inimesed on kodus ka psühholoogias ja seetõttu ei viitsi kuigi pikalt endast rumalamatega vaielda. Praegust olukorda arvestades ei saa kuidagi vaktsineerimise pooldajaid pidada fanaatilisteks. Küll aga sooviksid nad kindlasti kiiret ühiskonna avamist ja piirangute kadumist – mida kahjuks ei saa enne piisavat vaktsineerituse taset. Ka pealiskaudsuses ei saa neid reeglina süüdistada – ma ise näiteks lugesin aasta aega infot vaktsiinide kohta kolmes keeles, enne kui võtsin vastu teadliku otsuse. Ja kui tuli võimalus teismelisi vaktsineerida, tegin sama veel kord läbi, k.a.katsete tabelid ja kõrvaltoimete esinemine, lisaks erinevate maade kardiloogide hinnangud ja eraviisiline visiit kardiloogile. Kaalutletud otsusena sai teismeline vaktsineeritud ja on tänaseni täiesti terve, ilma igasuguste tüsistusteta. Kui see on fanatism – siis ilmselt selle positiivseimas esinemisvormis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kardioloog on see sõna, mida sa, intelligentne inimene, korduvalt valesti kirjutad.</span>

Tänan märkamast, aga kas minu kirjast jääb mulje, et ma võõrsõnu ei oska kirjutada ? Paraku kirjutan kiiresti ja seetõttu jääb vahel tähti vahele või vahetavad asukoha. Pole haruldane inimestel, kes palju kirjutavad ja kiiresti mõtlevad. Sellist märkust mina ei vaevukski tegema.

 

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Kardioloog on see sõna, mida sa, intelligentne inimene, korduvalt valesti kirjutad.</span>

Tänan märkamast, aga kas minu kirjast jääb mulje, et ma võõrsõnu ei oska kirjutada ? Paraku kirjutan kiiresti ja seetõttu jääb vahel tähti vahele või vahetavad asukoha. Pole haruldane inimestel, kes palju kirjutavad ja kiiresti mõtlevad. Sellist märkust mina ei vaevukski tegema.

Lugesid teadusuuringud ka kolmes keeles sama kiiresti läbi ja tegid “kaalutletud otsuse”? Lisaks veel kiire järelduse tüsistuste osas. Tubli, ei ole midagi öelda 😀
Loe seda ka, kuidas need “teadusuuringud” sünnivad. Soovitavalt veidi aeglasemalt ja proovi mõelda ka lisaks lugemisele.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haiguseid esineb inimestel alati ja suurem osa tekibki ootamatult. Seoseid misiganes vaktsiini või ravimiga vaadatakse esimese asjana esinemishulga järgi võrdluse teel. Näiteks kui mitu juhust mingit haigust tekib tavaliselt 100 000 inimese kohta ja kui mitu tekkis pärast ..vaktsiini, ravimit jne. Kui erinevust pole, pole ka seost. Tundub uskumatu, aga igas ühiskonnas saab suur hulk inimesi spontaanselt mingi tervisehäire. Sealhulgas ärevus juba üksi tekitab häirivaid tundmusi ( sh probleemid vererõhuga ) ja hirm vaktsineerimise ees kindlasti soodustab seda. Muretsesin isegi, aga, imede ime, niipea kui teise süsti olin ära saanud ja mingeid mõjusid ei tekkinud, tundsin ennast tervemana kui kunagi varem.

Nii, et jah, minu laias tutvusringkonnas pole ühtki kõrvamõjudega inimest, suuremal osal ei olnud üldse mitte midagi, (mõnel teise päeva tavaline uimasus) , ei medtöötajatel, vanuritel, kroonilistel haigetel ega teismelistel. Ei nendel, kes esimeste hulgas süsti said ega nendel, kes hiljuti. Paistab, et selliseid leidub ainult vaktsineerimisvastastel. Võta siis kinni, kas nende tuttavad keskmiselt haigemad, tüsedamad või luululisemad. Või räägivad edasi sotsmeedia lugusid enda õigustamiseks.

Kui juba vaktsiin tekitab selliseid mõjusid, mida siis veel viirus ise nendega teeks? Soomlased just täna kirjutavad uuest uuringust, et pärast operatsiooni on covidi põdenul kaks korda suurem võimalus saada tromb ja see ei tarvitse hästi lõppeda – võrreldes siis nendega, kes pole põdenud. Uuringus osales 128 000 inimest erinevatest haiglatest.

Jah. Aga kui esimene ja teine juhtum ei lähe kirja, sest ees ei ole ühtki sarnast juhtumist. Ja ka järgmised ei lähe, sest eelmist kahte ju sisse ei pandus…siis nii jääbki…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ma olen vaktsiini pooldaja. Istusin tunde netis et saada aega….kohe kui võimakus minu vanusegrupile avanes. Olen ka iga aasta teinud gripivaktsiine. Ka mu lastel kõik vaktsiinis tehtud.</p>
Aga me mõlemad abikaasaga kogesime väga tugevaid probleeme pulsiga. Mõlemal esines tahhükardiat pika aja jooksul peale vaktsineerimist.

Lisaks sellele sain ma jackpoti ja kogesin ka pearinglust, iiveldust, kõhulahtisust, vererõhu tõusu, temperatuuri kõikumisi, tahhükardia hooge kuni 160 lööki minutis, puhkeseisundis. Samuti krampe, tõmblusi kätes ja jalgades, valgustundlikkust, tunnelnägemist, surinat ja nõelatorkeid liikmetes…..2 kuud peale süsti olid valud südames, jõuetus, hingamisraskused…minust sai päevapealt nagu 80 aastane. Aga olen sportlik, tegus, 34 aastane inimene. Normaalkaalus, ei ole kunagi suitsetanud, ega joo. Söön väga teadlikult tervislikke toite…vajasin 2 x erakorralist abi…analüüsid ei näidanud miskit. Kasutasin enda aitamiseks toidulisandeid ja jõin palju mineraalvett. Tegin ka vahelduvpaastu. Nüüd 3 kuud möödas ja mu tervis tagasi, õnneks. Nii haige ei ole ma oma elus old. Ja kuna abikaasal olid ka pulsiga probleemid, siis tean, et tegu ei olnud väljamõeldud seosega. Abikaasa tegi ka teise süsti ära. Mina veel pole teinud. Ei julge.

Aga oma laste peal vat katsetada seda ei julge. Poleks elus arvanud, et võivad sellised asjad kõrvalnähuna olla. Aga kui kogu jama keskel olin, siis liitusin erinevate gruppidega, kus inimeste kogemused olid väga sarnased. Üle maailma…neid leiab VEDa foorumist, redditist, facebooki kinnistest communititest.

Teavitasin ka terviseametit. Muidugi panid kõik arstid mulle ärevuse diagnoosi ja tahtsid rahustit välja kirjutada, aga selgitada, kuidas mu abikaasal täpselt samad nähud olid, ja ainult minul siis väidetavalt ärevus….seda ei osatud

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pereliikmetest, üks sai J&J ning pärast pidi kiirabi kutsuma, teisel polnd midagi jälle viga. Kolmas sai Modernat ning 4-kuud on juba võhm ja väsimus. Mina ei tee, pole riskigrupis ja on dianoositud ärevushäire, kellel on see diagnoositud, teavad, et kuidas arstid pärast seda soovivad lõik kaebused selle alla panna. Kui peaks tekkima mingi kõrvalmõju ja keegi ei usu, siis see häirib rohkem kui oletatav surm selle haiguse puhul.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul natuke sarnased sümptomid olnud. Kaks kuud peale Moderna teist süsti tekkisid vasaku jala säärde igapäevased lihasvalud ja peavalud ja süda hakkas liiga kiiresti lööma. Kolm kuud hiljem tekkis südame piirkonda ka torkiv valu ning rindkeres raskustunne. Perearst tegi erinevad proovid, kardiogrammi-kõik korras. Soovitas võtta vitamiine.Lihasvalu ,peavalu nüüdseks kadunud, kuid, südamelöögid ikka ebaregulaarsed ja kohati raske hingata.
Samuti mulle tahtis ärevushäiret külge pookida, kuid ütlesin,et ei usu seda.
Samas, kui ütlesin, et oma praeguses olukorras kahtlustan vaktsiini, siis arst kohkus ja ütles, kui ongi vaktsiinist tekkinud, siis seda tõestada ei saa, kuna sümtomid liiga hilja tekkinud.

Nb:Olen 30-aastane, normaalkaalus toitum ja liigu igapäevaselt palju.

Süsti tegin, kuna mees töötab sisejulgeoleku alal ja kevadel olime pidevalt nö ohutsoonis, et mees toob haiguse koju (tihti teavitati,et tööl on haigestunud-kui õnneks koroona haigust ei olnud,tavaline külmetus).Kodus oli ka siis väike beebi.

Enam ennast ei vaktsineeriks ????

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. Aga kui esimene ja teine juhtum ei lähe kirja, sest ees ei ole ühtki sarnast juhtumist. Ja ka järgmised ei lähe, sest eelmist kahte ju sisse ei pandus…siis nii jääbki…

Minul on lähedane tuttav, kelle mõlemad 70+ vanemad sattusid pärast Pfizeri süste üksteise järel korduvalt haiglasse (ka intensiivi) vereloomehäirete ja südamepuudulikkuse ägenemisega.
Loomulikult ei ole tulnud üheltki arstilt initsiatiivi raporteerida neid juhtumeid kui vaktsiinitüsistusi. Kahjuks on ka inimene ise ses osa loid ja laiutab vaid käsi.
Kui paljud sarnased juhtumid on jäänud registreerimata? Ma usun, et kahjuks enamus.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ometi keegi kirjutab ka vaktsiinide ohtudest

https://epl.delfi.ee/artikkel/94593595/andrei-korobeinik-vaktsiinide-korvalmojude-eest-ei-vastuta-tana-keegi-eestisse-tuleb-luua-vaktsiinikahjustuste-fond

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ma olen vaktsiini pooldaja. Istusin tunde netis et saada aega….kohe kui võimakus minu vanusegrupile avanes. Olen ka iga aasta teinud gripivaktsiine. Ka mu lastel kõik vaktsiinis tehtud.</p>

Aga me mõlemad abikaasaga kogesime väga tugevaid probleeme pulsiga. Mõlemal esines tahhükardiat pika aja jooksul peale vaktsineerimist.

Lisaks sellele sain ma jackpoti ja kogesin ka pearinglust, iiveldust, kõhulahtisust, vererõhu tõusu, temperatuuri kõikumisi, tahhükardia hooge kuni 160 lööki minutis, puhkeseisundis. Samuti krampe, tõmblusi kätes ja jalgades, valgustundlikkust, tunnelnägemist, surinat ja nõelatorkeid liikmetes…..2 kuud peale süsti olid valud südames, jõuetus, hingamisraskused…minust sai päevapealt nagu 80 aastane. Aga olen sportlik, tegus, 34 aastane inimene. Normaalkaalus, ei ole kunagi suitsetanud, ega joo. Söön väga teadlikult tervislikke toite…vajasin 2 x erakorralist abi…analüüsid ei näidanud miskit. Kasutasin enda aitamiseks toidulisandeid ja jõin palju mineraalvett. Tegin ka vahelduvpaastu. Nüüd 3 kuud möödas ja mu tervis tagasi, õnneks. Nii haige ei ole ma oma elus old. Ja kuna abikaasal olid ka pulsiga probleemid, siis tean, et tegu ei olnud väljamõeldud seosega. Abikaasa tegi ka teise süsti ära. Mina veel pole teinud. Ei julge.

Aga oma laste peal vat katsetada seda ei julge. Poleks elus arvanud, et võivad sellised asjad kõrvalnähuna olla. Aga kui kogu jama keskel olin, siis liitusin erinevate gruppidega, kus inimeste kogemused olid väga sarnased. Üle maailma…neid leiab VEDa foorumist, redditist, facebooki kinnistest communititest.

Teavitasin ka terviseametit. Muidugi panid kõik arstid mulle ärevuse diagnoosi ja tahtsid rahustit välja kirjutada, aga selgitada, kuidas mu abikaasal täpselt samad nähud olid, ja ainult minul siis väidetavalt ärevus….seda ei osatud

mis nimelist vaktsiini sulle ja su abikaasale tehti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugedes inimeste kommentaare, kes ei poolda vaktsiine, siis peaaegu kõik nende sõbrad, tuttavad, kes on saanud vaktsiini kahetsevad, on tekkinid terviseprobleemid, vigaseks jäänud või surnud jne.(Ei ole mõeldud halvustavalt see lause ????)

Olen kuulnud ainult linnalegende nendest, kes on kõrvalmõjusid saanud. Isiklikult ei tunne kedagi ja praktiliselt kogu tutvusringkond on vaktsineeritud ühe üksiku erandina. Mõni on küll öelnud, et süstekoht oli veidi tundlik järgmine päev aga see ka kõik.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, et jah, minu laias tutvusringkonnas pole ühtki kõrvamõjudega inimest, suuremal osal ei olnud üldse mitte midagi, (mõnel teise päeva tavaline uimasus) , ei medtöötajatel, vanuritel, kroonilistel haigetel ega teismelistel. Ei nendel, kes esimeste hulgas süsti said ega nendel, kes hiljuti. Paistab, et selliseid leidub ainult vaktsineerimisvastastel. Võta siis kinni, kas nende tuttavad keskmiselt haigemad, tüsedamad või luululisemad. Või räägivad edasi sotsmeedia lugusid enda õigustamiseks.

Mul sama mulje jäänud, et ainult vaktsineerimisvastasel on kogu tutvusringkond kõrvalmõjudega inimesi täis. Ise ei tea kedagi.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama. Kolleegid ja perekond-suguvõsa kõik vaktsineeritud. Ühtegi ei tea, kellel oleks probleeme olnud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus inimene, keda oma tutvusringkonnast tean, on minu ema. Aga sellega on selline lugu, et minul on ka raske teda 100% tõsiselt võtta, sest tegelikult on tal juba vähemalt viis kuni kümme aastat tervis pidevalt halvenenud ja nii mina, perearst kui ka erinevad eriarstid oleme üritanud talle selgitada, et ta peaks kaalust alla võtma, sest niivõrd kehv vorm paratamatult hakkab tervisele (lühikest kasvu naine ja nüüd juba sada + kilo). Ja no nüüd on pärast vaktsiini taas mingi uus häda, mis kuidagi ei muuda seda, et tal on juba aastaid iga kolme kuu tagant uus häda, millele arstid põhjust ei leia (ärevushäire on tal raudselt ka, kuigi diagnoosimata, aga see on juba minu lapsepõlvest saadik ilmselge, et vaevuks ta psühholoogi juurde minema, ta ilma diagnoosita ruumist välja ei saaks). Usun, et kahtlemata on inimesi, kel tõesti on mingid kõrvalmõjud, aga mina küll ei ole kindel, et TEMAL sellega tegu on. Pigem alustaksin ikkagi kaalu alandamisest ja üldise elustiili muutmisest, nagu arst juba aastaid soovitanud on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.youtube.com/watch?v=G8IPWjNQ9Ks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti on neid, kellele need vaktsiinid ei sobi, aga ma isiklikult kaugeleulatuvasse kõrvalmõjusse ei usu. Uuringud jätkuvad nende vaktsiinidega paar aastat ja eks siis on pilt klaarim. Ka mina kuulun nende õnneseente hulka, kellele ei koroonapõdemine ise ega ka vaktsiinid midagi halba ei teinud. Põdesin kevadel koroonat väga kergelt ja pärast olen lasknud teha kaks eri tootja vaktsiinisüsti. Minu lähedased on kõik vaktsineeritud ja sõbrad-tuttavad, kes on vaktsineeritud, ei ole suurt midagi kurtnud. Samas, kuna on juba 741 000 inimest vaktsineeritud, siis nende seas on nii suremisi kui ka hulgaliselt muid haigusi, ei saa otseselt seostada vaktsiiniga. 1600 tänavust liigsurma: kui mullu 7 kuuga oli surija keskmiselt 76 aastat vana, siis tänavu 76,4 aastat (TAI statistika). Ei ole nii, et pärast vaktsiine noored ja keskealised surevad. Endiselt ikkagi eakamad, mis on seletatav ka rohkete koroonasurmadega kevadel ja kuumalainega juunis-juulis.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, et jah, minu laias tutvusringkonnas pole ühtki kõrvamõjudega inimest, suuremal osal ei olnud üldse mitte midagi, (mõnel teise päeva tavaline uimasus) , ei medtöötajatel, vanuritel, kroonilistel haigetel ega teismelistel. Ei nendel, kes esimeste hulgas süsti said ega nendel, kes hiljuti. Paistab, et selliseid leidub ainult vaktsineerimisvastastel. Võta siis kinni, kas nende tuttavad keskmiselt haigemad, tüsedamad või luululisemad. Või räägivad edasi sotsmeedia lugusid enda õigustamiseks.

Mul sama mulje jäänud, et ainult vaktsineerimisvastasel on kogu tutvusringkond kõrvalmõjudega inimesi täis. Ise ei tea kedagi.

Aga äkki sellepärast nad ongi vastased, et on teiste kannatusi pealt näinud ja endale sama ei soovi?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti on neid, kellele need vaktsiinid ei sobi, aga ma isiklikult kaugeleulatuvasse kõrvalmõjusse ei usu. Uuringud jätkuvad nende vaktsiinidega paar aastat ja eks siis on pilt klaarim. Ka mina kuulun nende õnneseente hulka, kellele ei koroonapõdemine ise ega ka vaktsiinid midagi halba ei teinud. Põdesin kevadel koroonat väga kergelt ja pärast olen lasknud teha kaks eri tootja vaktsiinisüsti. Minu lähedased on kõik vaktsineeritud ja sõbrad-tuttavad, kes on vaktsineeritud, ei ole suurt midagi kurtnud. Samas, kuna on juba 741 000 inimest vaktsineeritud, siis nende seas on nii suremisi kui ka hulgaliselt muid haigusi, ei saa otseselt seostada vaktsiiniga. 1600 tänavust liigsurma: kui mullu 7 kuuga oli surija keskmiselt 76 aastat vana, siis tänavu 76,4 aastat (TAI statistika). Ei ole nii, et pärast vaktsiine noored ja keskealised surevad. Endiselt ikkagi eakamad, mis on seletatav ka rohkete koroonasurmadega kevadel ja kuumalainega juunis-juulis.

Kuidas õnnestus teha kaks eri tootja vaktsiinisüsti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 185 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiini pikemad kõrvalmõjud